Demo Prodance 29. a 30. 11. 2015

Sekce slouží k oznámení o workshopech, školeních, soutěžích apod.
Pravidla fóra
- pro zadavatele: tato sekce slouží pro zadání nekomerčního i komerčního inzerátu zdarma. Odbornou veřejnost zde můžete např. pozvat na ŠKOLENÍ či do SOUTĚŽE aj. Neinzerujte zde však zboží, které běžně dlouhodobě prodáváte (vaši běžnou nabídku), k tomu použijte sekce Nabídky firem.
- nejste-li si jisti relevantností inzerátu, obraťte se na administrátora
- není zde přípustné nabízet cokoliv, co nesouvisí se zvukařinou, světly a příbuznými obory. Sekce je monitorována a administrátor může příspěvek odstranit, nebo po dohodě se zadavatelem upravit.
- nezapomeňte do inzerátu uvést kontakt.
- pro uživatele: na inzerát můžete odpovídat či pokládat upřesňující dotazy. Obsah inzerátu nekomentujte.

Server zvukarina.cz ani lidé, spjatí s jeho tvorbou, nenesou odpovědnost za obsah a pravdivost údajů, uvedených v inzerci.
  • Reklama
  • DEMO 15
zahy
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 439
Registrován: ned 12. říj 2008 22:05:18
Bydliště: Louny

Re: Demo Prodance 29. a 30. 11. 2015

Příspěvek od zahy » úte 01. pro 2015 6:47:50

Za mě děkuji za zadarmo získaný nový obzor.
Přiznám se bez mučení že k 2*ilive (dlive) se dostanu, jestli vůbec, jednou za život ale je dobré sledovat vývoj a směr moderního PA řetězce. Velice mě zaujaly zesilovače Powersoft/dsp (a zpěvačka,hmm) ale zase naopak docela zklamalo EAW Redline. Na moje ucho TT25 byly o 1/2 třídy srozumitelnější a to hlavně v oblasti vokálu. Upozorňují že se jedná o osobní názor a taky mám zrovna rýmu. Velice dobrá kapela, jen škoda že se to nemohlo ( nemuselo) trochu více kulit, tam by možná Redline naopak získal díky focusingu a DynO(u).

Záhy, akce pondělí, děkuji
A&H GLD-80, A&H CQ20B, Soundcraft Ui16, RCF HD32, Dynacord TS 400, SPL A394

Uživatelský avatar
Zdeněk Prodance
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 4039
Registrován: pon 18. dub 2011 11:17:46

Re: Demo Prodance 29. a 30. 11. 2015

Příspěvek od Zdeněk Prodance » úte 01. pro 2015 12:08:17

No tak ona je nová TT25-A II především velmi dobrá bedna, která taky od svého hodně rozšířeného předchůdce výrazně pokročila právě v té oblasti zpracování signálu v DSP a je to slyšet. Proč byly RCF při předvádění poněkud upozaďovány jsem nepochopil, je pravda, že to byla premiéra RedLine, ale my už to tak máme, že netlačíme jedinou značku a už vůbec ne řadu v důvěře, že zákazník slepě poslechne. Je potřeba mít možnost si sám vybrat svoje optimum. Podle mne měla kapela ještě nějakou dobu hrát (byla výborná) a stačilo jen přidat a bedny víc prostřídat, DJ mohl přijít o 15 minut později. Takhle už po třech minutách výplachu nemohl nikdo poznat nic z nějakých nuancí srozumitelnosti nebo zkreslení, uši se brání zničení.

H.M.

Odpovědět

Zpět na „Worskhopy, předváděcí akce, školení, soutěže...“