Demo Prodance 29. a 30. 11. 2015

Sekce slouží k oznámení o workshopech, školeních, soutěžích apod.
Pravidla fóra
- pro zadavatele: tato sekce slouží pro zadání nekomerčního i komerčního inzerátu zdarma. Odbornou veřejnost zde můžete např. pozvat na ŠKOLENÍ či do SOUTĚŽE aj. Neinzerujte zde však zboží, které běžně dlouhodobě prodáváte (vaši běžnou nabídku), k tomu použijte sekce Nabídky firem.
- nejste-li si jisti relevantností inzerátu, obraťte se na administrátora
- není zde přípustné nabízet cokoliv, co nesouvisí se zvukařinou, světly a příbuznými obory. Sekce je monitorována a administrátor může příspěvek odstranit, nebo po dohodě se zadavatelem upravit.
- nezapomeňte do inzerátu uvést kontakt.
- pro uživatele: na inzerát můžete odpovídat či pokládat upřesňující dotazy. Obsah inzerátu nekomentujte.

Server zvukarina.cz ani lidé, spjatí s jeho tvorbou, nenesou odpovědnost za obsah a pravdivost údajů, uvedených v inzerci.
  • Reklama
  • DEMO 15
Uživatelský avatar
Zdeněk Prodance
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 4039
Registrován: pon 18. dub 2011 11:17:46

Demo Prodance 29. a 30. 11. 2015

Příspěvek od Zdeněk Prodance » pát 30. říj 2015 15:07:22

Takže ne, nebude to žádný seminář, jak se asi někde objeví a nenechte se zmást pitomým nenázvem "Praktická ukázka novinek profesionální zvukové techniky " od lidí, kteří neumí vymyslet nic dobře, tak aspoň kazí, co už vymyšleno bylo. Prodance, prostě udělá další Demo, po dlouhé době bude "zimní", tedy v sále a opět jako poprvé bude v sále kina Brandýs nad Labem. Opět se na něm představí nová řada digitálních mixů A&H a to nikoli výsledek postupného downgrade, jako tomu bylo poslední roky, nýbrž zbrusu nová vlajková loď dLive (nebo jak to psát, sám výrobce asi ještě nemá jasno). Mixy dorazí do Prahy příští středu a určitě je přijde dost lidí okukovat už tam. Další novinkou budou cenově dostupnější EAW aktivky řady RedLine, od minulého demo do sortimentu přidané bedny RCF, Megaton a nová značka v našem portfoliu, stále stoupající hvězda zesilovačového nebe Powersoft. Menší a DJ aparáty budou předvedeny souběžně v kinokavárně, počasí nás nemůže vypéct a kalit mohou případní zájemci až do rána, kino máme pronajaté na dobu neurčitou už od roku 2008 :-)

H.M.

Uživatelský avatar
Martin
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 562
Registrován: čtv 11. srp 2005 1:16:45

Re: Demo Prodance 29. a 30. 11. 2015

Příspěvek od Martin » stř 04. lis 2015 12:01:50

29.11.2015 a 30.11.2015
Kino Brandýs nad Labem, Karla Tájka 100/2
více informací na http://www.prodance.cz/prakticka-ukazka ... hniky.html
administrátor, moderátor

Uživatelský avatar
Zdeněk Prodance
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 4039
Registrován: pon 18. dub 2011 11:17:46

Re: Demo Prodance 29. a 30. 11. 2015

Příspěvek od Zdeněk Prodance » stř 04. lis 2015 12:26:19

Díky, já jsem doufal, že to ještě opraví, tak jsem link nedával. Mixy dnes přišly, jsou v pražském krámě. Pracuje se na překladech atd.

H.M.

Uživatelský avatar
mkarr
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 683
Registrován: pon 28. říj 2013 19:21:32
Bydliště: Moravské Budějovice

Re: Demo Prodance 29. a 30. 11. 2015

Příspěvek od mkarr » pon 23. lis 2015 10:02:58

Nevšiml jsem si že by na DEMO9 byl nějaký svoz. Pokud jsem to někde nepřehlédl, měl by někdo zájem se seskupit do jednoho auta z Brna? Pojedu v pondělí.

Uživatelský avatar
Zdeněk Prodance
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 4039
Registrován: pon 18. dub 2011 11:17:46

Re: Demo Prodance 29. a 30. 11. 2015

Příspěvek od Zdeněk Prodance » pon 23. lis 2015 16:42:16

Tentokrát jsme svoz neorganizovali, je pro to několik menších důvodů (formát "interiérového" demo, dva dny, kratší trvání nedovolí povinnou přestávku pro řidiče autobusu aj.), které dohromady daly představu, že to nestojí za to. Pokud by se ale ještě stihla přihlásit dostatečně velká skupina lidí, že v jeden konkrétní den kapacitu využije, tak bychom to asi ještě zařídit mohli. Ideálně se obracejte na místní pobočku.

H.M.

Uživatelský avatar
mkarr
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 683
Registrován: pon 28. říj 2013 19:21:32
Bydliště: Moravské Budějovice

Re: Demo Prodance 29. a 30. 11. 2015

Příspěvek od mkarr » pon 23. lis 2015 17:59:22

Nestěžuju si. Jen zkouším vytížit auto.
Dá nám případně místní pobočka vědět, pokud se nás nesejde tolik, aby se vzal autobus,
abysme si stihli zorganizovat auto/auta?
V případě potřeby bych možná mohl vzít i VW transporter pro 9 lidí (možná spíš 8,5)
ale za ten už bych sám musel něco platit za půjčení.

Uživatelský avatar
Ondráš

Re: Demo Prodance 29. a 30. 11. 2015

Příspěvek od Ondráš » pon 23. lis 2015 23:21:00

HM:
Budou k vidění / vyzkoušení nějaké menší digitální pulty (24-32 kanálů)?

Uživatelský avatar
Zdeněk Prodance
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 4039
Registrován: pon 18. dub 2011 11:17:46

Re: Demo Prodance 29. a 30. 11. 2015

Příspěvek od Zdeněk Prodance » úte 24. lis 2015 1:28:48

Já si myslím, že z digitálů bude úplně stačit dLive, protože tam budou dva a je to docela zásadní změna po mnoha letech, tahat tam vedle něj současně už zaběhnuté mixy starší generace nemá smysl, nebyl by na ně ani čas. Čistě z definice je vlastně mixrack DM32 kompletním "menším" mixem (bez ovládací plochy), ale ten zrovna ještě nemáme skladem, stejně jako nejmenší S3000, takže musím říct, že nejspíš nebudou. Je to podle mne škoda, já bych asi S3000 vzal v první várce už z důvodu kompaktnějších rozměrů, ale převážilo mínění, že těžiště zájmu i prodeje budou oba větší modely (s tím souhlasím, jen bych se řídil i jinými hledisky).
Na druhou stranu právě prezentace dLive (a částečně i RedLIne a dalších věcí) vedla k nutnosti přivést na podium živé kapely, tuhle úroveň už nejde dost dobře předvádět jen na nějakém CD a samozřejmě zvukově i ovládáním je celá řada dLive shodná, takže doporučuji přijít v každém případě.

H.M.

zahy
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 439
Registrován: ned 12. říj 2008 22:05:18
Bydliště: Louny

Re: Demo Prodance 29. a 30. 11. 2015

Příspěvek od zahy » úte 24. lis 2015 2:40:08

eště bych si rád nechal doporučit nějakou dobrou hospůdku / restauraci na oběd případně večeři. Začíná to v jednu a končí v šest. Díky
A&H GLD-80, A&H CQ20B, Soundcraft Ui16, RCF HD32, Dynacord TS 400, SPL A394

Uživatelský avatar
Zdeněk Prodance
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 4039
Registrován: pon 18. dub 2011 11:17:46

Re: Demo Prodance 29. a 30. 11. 2015

Příspěvek od Zdeněk Prodance » úte 24. lis 2015 4:06:35

No, to jsem sice věděl, že bude potřeba, ale ač jsem místní a navíc rodák, tak k tomu nejsem kompetentní, budu muset najít někoho, kdo to využívá a zná poslední stav. Mám dojem, že se stále dost chodí do Záložny (křížem na opačný konec náměstí), takové trochu hogo fogo je De Parade kus pod kinem a na náměstí by měla fungovat ještě minimálně jedna restaurace, snad U Zmeškalů nebo už zase u Dragounů. To je všechno v dosahu chůze od kina a samozřejmě v kině taky bude jídla dost, jen se tam nedá vařit a musíme uhlídat i stav čalounění sedaček a koberců, takže tentokrát žádné guláše ani grilovačky a bude to spíš studená kuchyně.

H.M.

Uživatelský avatar
Ondráš

Re: Demo Prodance 29. a 30. 11. 2015

Příspěvek od Ondráš » úte 24. lis 2015 17:30:19

H.M. Díky za odpověd.

Uživatelský avatar
mkarr
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 683
Registrován: pon 28. říj 2013 19:21:32
Bydliště: Moravské Budějovice

Re: Demo Prodance 29. a 30. 11. 2015

Příspěvek od mkarr » stř 25. lis 2015 22:44:50

Takže nikdo z Brna a okolí?

Uživatelský avatar
Zdeněk Prodance
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 4039
Registrován: pon 18. dub 2011 11:17:46

Re: Demo Prodance 29. a 30. 11. 2015

Příspěvek od Zdeněk Prodance » pát 27. lis 2015 17:18:54

Dneska probíhala příprava malého předvádění v kinokavárně a byl jsem nakupovat, takže poslední zprávy o obsazení jsou:

Uzený losos, uherák, šunka, mortadela, čabajka, debrecínka, pár dalších méně zajímavých exponátů od masa, asi šest druhů sýra, různé muffiny, značný výběr vánočního cukroví pro vegetariány a diabetiky (budoucí) i nějaké slané pečivo, čerstvé se pořídí na čas. Plzeň, ten německý myslivec a Redbull už byli myslím avizováni. Typický mix pro zvukaře, kteří jsou zvyklí stravovat se na rautech lepší střední třídy anebo na benzinkách. Vzhledem k tomu, že jsem udělal klasickou chybu a šel do krámu s jídlem hladový, bude toho asi dost pro všechny.

Z hospod v okolí prý lze ještě doporučit hospůdku U Mikeše (pod kinem a za roh, normální hospoda), Felicitu (nad mostem vedle zámku, tak trochu Itálie) a až ve Staré Boleslavi V Pivovaře a naopak ve směru od Prahy na Vrábí umístěnou Melicharku.

H.M.

Uživatelský avatar
Dapro

Re: Demo Prodance 29. a 30. 11. 2015

Příspěvek od Dapro » sob 28. lis 2015 14:45:36

mkarr píše:Takže nikdo z Brna a okolí?

Mam 2 -3 mista volne z brna odjezd v nedeli.
724090595 prochazka

Uživatelský avatar
Zdeněk Prodance
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 4039
Registrován: pon 18. dub 2011 11:17:46

Re: Demo Prodance 29. a 30. 11. 2015

Příspěvek od Zdeněk Prodance » úte 01. pro 2015 1:56:13

Takže historicky první dvoudenní demo máme za sebou, děkuji za účast, která se podle stavu vyprázdnění mis i počtu u vchodu zapsaných návštěvníků přiblížila velmi těsně mému odhadu a speciálně v případě na místě přímo hmatatelně prokázaného zájmu o nové mixy dLive dost překročila moje očekávání. Z toho jsem měl trochu obavy a říkal jsem si, kolik tak asi lidí reálně může zajímat mix, který začíná na několika stech tisících a ukázalo se, že hodně. Je to jiný mix a je jiná doba, než byla, když jsme podobně uváděli iLive. Obé naštěstí mnohem lepší a je dobré si to připomenout, protože to není vůbec samozřejmé. Na naší práci je fajn, že toto se děje ne každý den, ale celkem pravidelně. Velmi nerad bych prodával například auta, která jsou v mnoha ohledech stále horší a horší a větší část "pokroku" je jen arogantní buzerace moci a následný megapodvod. A to je prodejců aut o několik řádů víc, než nás, šťastlivců :-)

H.M.

Odpovědět

Zpět na „Worskhopy, předváděcí akce, školení, soutěže...“