Nechcete si zahrát pro 200 zvukařů ?

Sekce slouží k oznámení o workshopech, školeních, soutěžích apod.
Pravidla fóra
- pro zadavatele: tato sekce slouží pro zadání nekomerčního i komerčního inzerátu zdarma. Odbornou veřejnost zde můžete např. pozvat na ŠKOLENÍ či do SOUTĚŽE aj. Neinzerujte zde však zboží, které běžně dlouhodobě prodáváte (vaši běžnou nabídku), k tomu použijte sekce Nabídky firem.
- nejste-li si jisti relevantností inzerátu, obraťte se na administrátora
- není zde přípustné nabízet cokoliv, co nesouvisí se zvukařinou, světly a příbuznými obory. Sekce je monitorována a administrátor může příspěvek odstranit, nebo po dohodě se zadavatelem upravit.
- nezapomeňte do inzerátu uvést kontakt.
- pro uživatele: na inzerát můžete odpovídat či pokládat upřesňující dotazy. Obsah inzerátu nekomentujte.

Server zvukarina.cz ani lidé, spjatí s jeho tvorbou, nenesou odpovědnost za obsah a pravdivost údajů, uvedených v inzerci.
Odpovědět
  • Reklama
  • Powersoft skoleni 2019
Uživatelský avatar
Zdeněk Prodance
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 4039
Registrován: pon 18. dub 2011 11:17:46

Nechcete si zahrát pro 200 zvukařů ?

Příspěvek od Zdeněk Prodance » ned 17. dub 2016 1:30:14

Trochu atypicky se obracím na zdejší forum s otázkou, jestli si někdo nechcete se svou kapelou zahrát 15.5. na dalším Demo Prodance v letním kině Houštka u Staré Boleslavi. Asi jste tam jako návštěvníci už mnozí byli, takže víte, o co jde, ostatním bude vysvětleno. Rozhodně nejde o žádný koncert, tancovačku, fesťák, městskou slavnost atd. V publiku nesedí jediný člověk, který by tam přišel kvůli muzice a už vůbec ne kvůli vám (pokud si nepřivezete vlastní groupies či příbuzné). Nesponzoruje to žádný pivovar a byli bychom nejraději, kdyby si honorář každý vybral drobným nákupem v našem eshopu :-)
Nicméně na podium neprší, catering nějaký bude pro všechny a tedy zbyde i na rychlejší členy kapely (schopní solisté mohou ve frontě i předbíhat) a takové kvantum lidí z branže, kteří zvučí ledaskde se jinde asi nesejde, takže to trochu jako demo může zafungovat i pro vás. Podmínka je vlastně jen dvojí - musí vám to hrát tak, aby šlo rozeznat od sebe několik postupně používaných PA od slušných po špičkové a nesmí vám vadit, že se budou návštěvníci s různě nadšeným nebo kritickým výrazem a poznámkami pohybovat jak ve hledišti, tak i na podiu, prostě to jsou z velké části aktivní zvukaři a jinak to ani neumí. Dělají to i Madonně a Karlu Gottovi (pokud není ochranka rychlejší).

H.M.

Odpovědět

Zpět na „Worskhopy, předváděcí akce, školení, soutěže...“