Demo Prodance 15. 5. 2016

Sekce slouží k oznámení o workshopech, školeních, soutěžích apod.
Pravidla fóra
- pro zadavatele: tato sekce slouží pro zadání nekomerčního i komerčního inzerátu zdarma. Odbornou veřejnost zde můžete např. pozvat na ŠKOLENÍ či do SOUTĚŽE aj. Neinzerujte zde však zboží, které běžně dlouhodobě prodáváte (vaši běžnou nabídku), k tomu použijte sekce Nabídky firem.
- nejste-li si jisti relevantností inzerátu, obraťte se na administrátora
- není zde přípustné nabízet cokoliv, co nesouvisí se zvukařinou, světly a příbuznými obory. Sekce je monitorována a administrátor může příspěvek odstranit, nebo po dohodě se zadavatelem upravit.
- nezapomeňte do inzerátu uvést kontakt.
- pro uživatele: na inzerát můžete odpovídat či pokládat upřesňující dotazy. Obsah inzerátu nekomentujte.

Server zvukarina.cz ani lidé, spjatí s jeho tvorbou, nenesou odpovědnost za obsah a pravdivost údajů, uvedených v inzerci.
Odpovědět
  • Reklama
  • Powersoft skoleni 2019
Uživatelský avatar
Prodance

Demo Prodance 15. 5. 2016

Příspěvek od Prodance » čtv 28. dub 2016 16:39:55

DEMO 10
15.5.2016 (11:00 - 20:00)
Letní kino Houštka
Lázeňská
Brandýs nad Labem - Stará Boleslav


Již tradiční předváděcí akce zvukové techniky, umožňující porovnávání aparátů v reálných podmínkách s živou kapelou, nahrávkami a DJs, je připravena na neděli 15. května. Odehraje se na již osvědčeném místě v letním kině Houštka ve Staré Boleslavi. Jde o zcela ojedinělou možnost přímého porovnání desítek zvukových systémů v různé cenové i výkonové úrovni s mimořádnou vypovídací hodnotou. Každý se bude mít možnost na vlastní uši přesvědčit o jejich vlastnostech a udělat si představu o tom co a jak funguje. Jde o zkušenost, kterou nelze přenést do tištěného katalogu či specifikací, ani na webovou stránku. Samozřejmostí je i nesčetné množství spontánních diskuzí s profesionály.

DEMO 10 bude probíhat na dvou scénách. Na velké proběhne obvyklé předvedení PA sestav, monitorů, mixážních pultů, mikrofonů a stativů. Malá scéna, která je zaměřena převážně na současnou DJ techniku umožní blízký poslech menších ozvučovacích sestav a fullrange boxů.

Na programu usilovně pracujeme a v tuto chvíli máme již potvrzené novinky od výrobců EAW, RCF, Powersoft, Allen & Heath, Megaton a dalších.

Pro vzdálenější zájemce bude vypraven autokar Bratislava-Brno-Houštka a zpět, místa v něm si rezervujete pomocí níže přiloženého registračního formuláře, v kterém stačí zvolit místo odjezdu.

REGISTRAČNÍ FORMULÁŘ ZDE

Odpovědět

Zpět na „Worskhopy, předváděcí akce, školení, soutěže...“