Chauvet Day 2016

Sekce slouží k oznámení o workshopech, školeních, soutěžích apod.
Pravidla fóra
- pro zadavatele: tato sekce slouží pro zadání nekomerčního i komerčního inzerátu zdarma. Odbornou veřejnost zde můžete např. pozvat na ŠKOLENÍ či do SOUTĚŽE aj. Neinzerujte zde však zboží, které běžně dlouhodobě prodáváte (vaši běžnou nabídku), k tomu použijte sekce Nabídky firem.
- nejste-li si jisti relevantností inzerátu, obraťte se na administrátora
- není zde přípustné nabízet cokoliv, co nesouvisí se zvukařinou, světly a příbuznými obory. Sekce je monitorována a administrátor může příspěvek odstranit, nebo po dohodě se zadavatelem upravit.
- nezapomeňte do inzerátu uvést kontakt.
- pro uživatele: na inzerát můžete odpovídat či pokládat upřesňující dotazy. Obsah inzerátu nekomentujte.

Server zvukarina.cz ani lidé, spjatí s jeho tvorbou, nenesou odpovědnost za obsah a pravdivost údajů, uvedených v inzerci.
Odpovědět
  • Reklama
  • DEMO14
Uživatelský avatar
AudioMaster

Chauvet Day 2016

Příspěvek od AudioMaster » pon 30. kvě 2016 10:05:06

Datum: 1.6.2016 ve 14:30
Místo: Divadlo Gong, Sokolovská 191, Praha 9
Spojení: metro B - stanice Českomoravská, tram. č. 16 - stanice Divadlo Gong, 50°06'25.2"N 14°29'18.7"E

Vážení obchodní přátelé,

dovolujeme si Vás pozvat na další setkání, na kterém půjde o osvětlovací techniku. Zůstáváme u značky Chauvet, neboť nás stále zásobuje skvělými novinkami, o které se s Vámi chceme osobně podělit. Chauvet Day 2016 pořádáme v příjemném prostředí vysočanského Divadla Gong, abychom Vám tyto novinky mohli představit v tom nejlepším světle.

Chauvet DJ:
- Pokud svítíte, pak také drátujete. A my Vám v Gongu ukážeme, jak to udělat, abyste už drátovat nemuseli. V hlavní roli se zde představí systém Chauvet DJ D-Fi USB - jediný současný bezdrátový DMX systém na trhu, který skutečně funguje.
- Dále se budeme věnovat novinkám v řadě Intimidator, která získala silnější světelné zdroje a více funkcí. Sami se přesvědčíte, že v této cenové kategorii nemají konkurenci.

Chauvet Professional:
- Úspěšná řada Rogue je plná praktických svítidel, která si již našla cestu na mnoho pódií i instalací. Ukážeme Vám proč tomu tak je a necháme Vás si je vyzkoušet.
- Novinka letošního roku, řada Maverick, představuje trojici zcela profesionálních moving headů, které kvalitou, vybavením a možnostmi směle obstojí ve srovnání s konkurencí a tvrdě ji porazí cenou. Jsme si tolik jisti jejich kvalitou, že Vás tímto vyzýváme k přinesení Vašich vlastních svítidel v této kategorii pro provedení přímého srovnání.

Každý návštěvník od nás obdrží tématický dárek. Kromě toho se můžete těšit na oblíbeného Jona Pettse, přátelské diskuse a večerní posezení s jídlem a pitím v blízkém sídle naší firmy Music City, Ocelářská 937/39, Praha 9.

Pokud budete potřebovat pomoci s ubytováním, neváhejte se na nás obrátit.

Účast na tomto semináři je zdarma, ale je nutné se zaregistrovat. Registrace probíhá od 6. května a zájemci se mohou přihlásit telefonicky na číslech 226 011 190, 800 131 134 (volejte zdarma), na e-mailové adrese marketing@audiomaster.cz nebo vyplněním formuláře:
http://goo.gl/forms/smDqGVu9hv

Těšíme se na Vás!
http://www.audiomaster.cz/www/chauvet-day-2016/

Odpovědět

Zpět na „Worskhopy, předváděcí akce, školení, soutěže...“