Musikmesse 2018, 11. – 14.4.2018

Sekce slouží k oznámení o workshopech, školeních, soutěžích apod.
Pravidla fóra
- pro zadavatele: tato sekce slouží pro zadání nekomerčního i komerčního inzerátu zdarma. Odbornou veřejnost zde můžete např. pozvat na ŠKOLENÍ či do SOUTĚŽE aj. Neinzerujte zde však zboží, které běžně dlouhodobě prodáváte (vaši běžnou nabídku), k tomu použijte sekce Nabídky firem.
- nejste-li si jisti relevantností inzerátu, obraťte se na administrátora
- není zde přípustné nabízet cokoliv, co nesouvisí se zvukařinou, světly a příbuznými obory. Sekce je monitorována a administrátor může příspěvek odstranit, nebo po dohodě se zadavatelem upravit.
- nezapomeňte do inzerátu uvést kontakt.
- pro uživatele: na inzerát můžete odpovídat či pokládat upřesňující dotazy. Obsah inzerátu nekomentujte.

Server zvukarina.cz ani lidé, spjatí s jeho tvorbou, nenesou odpovědnost za obsah a pravdivost údajů, uvedených v inzerci.
Odpovědět
  • Reklama
  • DEMO14
Uživatelský avatar
Happy Materials

Musikmesse 2018, 11. – 14.4.2018

Příspěvek od Happy Materials » úte 03. dub 2018 16:14:07

Musikmesse 2018

Mezinárodní veletrh hudebních nástrojů, not, hudební produkce a obchodních kontraktů ze světa hudby proběhne ve dnech 11. – 14. dubna 2018 ve Frankfurtu nad Mohanem a již tradičně představí veškeré novinky v odvětví. Od rocku až po klasiku, od syntezátorů po křídlovku: Musikmesse myslí na všechny cílové skupiny návštěvníků!

Veletrh každoročně nabízí komplexní spektrum nástrojů od akustických kytar přes smyčcové nástroje, perkuse a harmoniky až k dechovým a žesťovým nástrojům nebo notám, klavírům, klávesám, varhanám, digitálním pianům či historickým klávesovým nástrojům. Své místo zde mají i nové produkty ze segmentu syntetizátorů, záznamových zařízení, mikrofonů, audio / video, software nebo jiné příslušenství – ty budou umístěny v akusticky oddělené části. Probíhat bude také hudební a kulturní fórum s řadou přednášek věnovaných problematice hudební kultury, podnikání v hudebním průmyslu a výuce hry na hudební nástroje.

Více informací
TZ_MM2018.pdf
(474.55 KiB) Staženo 54 x
https://musik.messefrankfurt.com/frankfurt/en.html
center_stage_steve_stevens_jlv_01.jpg

Odpovědět

Zpět na „Worskhopy, předváděcí akce, školení, soutěže...“