Spojení ntb s ZED... přes USB nefunguje ve Win XP

Odpovědět
  • Reklama
  • DEMO 15
Uživatelský avatar
mmmartin
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 195
Registrován: pát 11. čer 2010 11:09:34

Spojení ntb s ZED... přes USB nefunguje ve Win XP

Příspěvek od mmmartin » úte 03. kvě 2011 22:07:14

Po připojení mixu A&H ZED... k USB notebooku se objeví klasická hláška Nalezen nový HW..., následuje hláška Ovladač byl nainstalován a HW je připraven k použití, ve Správci HW se mix objeví jako Zvukové zařízení USB, i Adobe Audition mix vidí, i v okně s regulátory záznamu je možné si z roletky s nabízenými zvukovými zařízeními vybrat USB zvukové zařízení, ale pokud ho vyberu, zešedne tlačítko OK, takže tuto volbu nelze potvrdit. Hádám, že problém je v ovladačích. Hledání v Googlu nepřineslo žádný pozitivní poznatek - možná i kvůli mé chatrné angličtině. Neřešil někdo stejný problém s radostnějším výsledkem? A pokud ano, rozdělí se se mnou se svými poznatky? Předem děkuji.
PS: Ve Win 7 vše funguje bez problému

Uživatelský avatar
blaha
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 3588
Registrován: úte 30. pro 2008 18:13:14
Bydliště: cca 10km od Jaroměře
Kontaktovat uživatele:

Spojení ntb s ZED... přes USB nefunguje ve Win XP

Příspěvek od blaha » úte 03. kvě 2011 22:52:24

Už jsem to tady někde radil, zkus se podívat na stránkách výrobce NB po Hotfixech od MS. Mohla b to dělat absence Hotfixu pro USB. Mě to třeba dělalo s DMX převodníkem (na Vistách), systém ho viděl, program ho viděl,ale data z něj nelezly.
Zdeněk "Bláha" Blahovec, ozvučení, světla, stage, instalace, poradenství, divadlo Jaroměř

Uživatelský avatar
mmmartin
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 195
Registrován: pát 11. čer 2010 11:09:34

Spojení ntb s ZED... přes USB nefunguje ve Win XP

Příspěvek od mmmartin » stř 04. kvě 2011 13:08:59

Dík za odpověď, zkusím a dám vědět, jak to dopadlo.

Uživatelský avatar
mmmartin
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 195
Registrován: pát 11. čer 2010 11:09:34

Spojení ntb s ZED... přes USB nefunguje ve Win XP

Příspěvek od mmmartin » úte 17. kvě 2011 21:45:02

Něco jsem našel a nainstaloval, mix to sice stále nevidí, začalo to ale komunikovat s USB zvukovou kartou Soundblaster, což mi v podstatě stačí. Šlo mi hlavně o to vyhnout se nutnosti posílat signál do ntb přes mikrofonní jack.

Odpovědět

Zpět na „Allen & Heath“