Behringer Flow 8

Odpovědět
  • Reklama
  • DEMO 15
mifune
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 214
Registrován: stř 22. lis 2017 17:29:43

Behringer Flow 8

Příspěvek od mifune » čtv 22. črc 2021 21:19:19

Čus blus, borci už to někdo máte, zkušenosti - mě se to fakt líbí - doplněk k UI 24 - netahat rack na narozky, do putyky....jen to lapnu "do igelitky s pár kabelama a mikrákem" a jednu bednu 310...ono něco podobnýho před lety udělal Mackie - DX6, ale byl to víceméně krám .. dodnes mám na tom principu Freeplaya, ale je to "sračka" (EQ a efektovka děsná)...i když nejvíc půjčovaná....

Uživatelský avatar
Pavel Sedlák
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 1326
Registrován: úte 24. črc 2007 12:44:06
Bydliště: Kralupy nad Vltavou

Re: Behringer Flow 8

Příspěvek od Pavel Sedlák » pát 23. črc 2021 11:37:37

Nemám, neznám a asi nepořídím.
Ale zmíněný FreePlay za velkou "sračku" nepovažuju i když ty korekce by teda mohly být líp udělaný.
A naprosto mi chybí stojan, který už není k sehnání.
Mně víc škádlí tvar, ten lidi občas děsí, ale pracant je to výborný a nejvíc super je možnost chodu na baterky.
Navíc se to chová předvídatelně.
Nemám strach z lopaty, mám strach ze srpu a kladiva

Uživatelský avatar
PeBe
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 800
Registrován: úte 08. čer 2010 7:08:42

Re: Behringer Flow 8

Příspěvek od PeBe » pát 23. črc 2021 12:25:25

Uvažoval jsem o tom také na stejné nasazení... Nakonec rozhodla malá prkotina, že jsem to nekoupil. Nelíbí se mi grafika aplikace. Až příliš mi pripomíná grafiku starých osmibitů a to mi nějak nesedí k jednadvacátému století. Přijde mi to zkrátka od vývojářů odfláknuté... :-)
Na narozeniny tak i nadále vozím a budu vozit analogové Alto :-) Alespoň se v tom pod vlivem bezdrátově nevrtám a nesnažím se ve dvě v noci o umění... :-D
Co nejde silou, jde ještě větší silou...

gnat
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 177
Registrován: úte 01. říj 2019 13:49:11

Re: Behringer Flow 8

Příspěvek od gnat » pon 28. úno 2022 18:27:11

Pořídil jsem to a v sobotu použil na první akci. Za mě až na pár drobností docela v pohodě.
+ dosah BlueTooth příjemně překvapil (ovládá se přes BT)
+ mikrofonní preampy jsou minimálně srovnatelné s X-Airy
+ 4-pásmový plně parametrický EQ + low cut filtr + kompresor na všech kanálech
- chybí gate
- některé funkce se dají ovládat jen na pultě (asi nejvíce nasírací je Mute All) a některé jen z aplikace (Mute jednotlivých kanálů)
- nejde to ovládat z Windows, jen z Androidu a IOSu
- ovládání je občas trochu přes ruku (Mute až na detailu kanálu)
- motorizované fadery tomu fakt chybějí a ta logika jak se to chová když pohnu faderem v aplikaci a pak s tím chci hýbat na pultu mi naprosto uniká

Uživatelský avatar
PeBe
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 800
Registrován: úte 08. čer 2010 7:08:42

Re: Behringer Flow 8

Příspěvek od PeBe » stř 07. zář 2022 7:36:59

Tak jsem nakonec neodolal a zakoupil... ;-)
Se vším, co psal gnat, souhlasím v plném rozsahu. A přihodím něco málo navíc.
Grafika... Taková neslaná, nemastná... odfláknutá... :-(
Reakce namalovaných "faderů" trochu pokulhává za prstem.
Po připojení kondenzátorových mikrofonů (AKG P-170) a zapnutí phantomu jde z pultíku neuvěřitelný brum, přičemž nejde o zemní smyčku :-( Na vině je sra.kový zdroj. Po připojení powerbanky, namísto dodávaného zdroje, brum mizí :-)

Jinak si ale myslím, že to není až tak hrozné a na nějaké ty karaoke párty je přímo excelentní. Koneckonců za ty prachy... A navíc, už to mám doma, tak přece nebudu říkat, že je to krám k ničemu... :-D :-D :-D
Co nejde silou, jde ještě větší silou...

exxxi
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 1443
Registrován: sob 29. led 2011 1:35:00
Bydliště: dálnice D5

Re: Behringer Flow 8

Příspěvek od exxxi » stř 07. zář 2022 12:24:22

V létě jsem ho taky pořídil a hodí se ho vozit s sebou. Teď v neděli např. bylo podium jinde, než stánky a ukázky, bylo potřeba zprovoznit o 200 metrů dál jednu bednu, mikrofon a PC a jak se pultík hodil. S větším pultem, např. DL1608 už bych se netahal, obzvlášť při plném autě. Než jsem ho pořídil, tak jsem koukal na srovnatelné pulty v analogu. Tam jsou ceny třeba kolem 4ooo, ale nemá to ty možnosti ekvalizace a obvykle ani ty dvě monitorové cesty.
SiEx3, X32r, IG4T, EV, Turbosound etc.

Havlis
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 190
Registrován: pon 14. zář 2015 16:08:33

Re: Behringer Flow 8

Příspěvek od Havlis » úte 27. zář 2022 14:13:44

gnat píše:
pon 28. úno 2022 18:27:11
- motorizované fadery tomu fakt chybějí a ta logika jak se to chová když pohnu faderem v aplikaci a pak s tím chci hýbat na pultu mi naprosto uniká
S motorizovanýma faderama by byla cena někde úplně jinde. Taky jsem ho teď čerstvě pořídil, hlavně na různý malý akce, podkladová hudba, dva mikrofony apod. Velikost i výbava je super oproti srovnatelným analogům (zvlášť při nákupu přes bazar;-))

Jinak ta logika mi přijde uplně jasná - když pohneš s faderem v aplikaci, rozsvítí se kontrolka "offset" nad kanálem. Fyzickým faderem v tu chvíli nic neovládáš, dokud nenajedeš do polohy nastavené v aplikaci. To poznáš tak, že ti zhasne ta kontrolka "offset". Druhá možnost je ten malej displej - když hýbeš standardně fyzickým faderem, kreslí ti to na displeji "status-bar" jak moc je fader vytažený a tenhle status-bar je plný (myslím vyplněný barvou). Když uděláš v aplikaci "offset" (tzn. pohneš virtuálním faderem), tak při pohybu fyzickým faderem se na displeji ukáže v aplikaci nastavená hodnota jako vyplněný status-bar a aktuální poloha fyzického faderu jen jako tenká čárka. Takže hned vidíš, jestli jsi fyzickým faderem pod nebo nad virtuálně nastavenou hodnotou a vidíš, kolik musíš pohnout, aby se fader "chytl" vymizel "offset".

Snad jsem to popsal srozumitelně, na mixu by byla otázka pár vteřin ukázat co a jak.

gnat
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 177
Registrován: úte 01. říj 2019 13:49:11

Re: Behringer Flow 8

Příspěvek od gnat » úte 27. zář 2022 16:35:23

Což ovšem znamená že když potřebuju rychle něco stáhnout (třeba když mi někdo přijde s mikrofonem blíž k bedně), tak to nejprve musím vytáhnout a zhoršit abych smazal offset a mohl to spravit. Tohle mi prostě přijde nelogické.

exxxi
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 1443
Registrován: sob 29. led 2011 1:35:00
Bydliště: dálnice D5

Re: Behringer Flow 8

Příspěvek od exxxi » úte 27. zář 2022 21:45:26

Nehledej v tom slozitosti, stejne jak jednou nastavis odposlech, tak budes furt v Main vrstve. Nebo pojedes furt pres bluetooth.
SiEx3, X32r, IG4T, EV, Turbosound etc.

Uživatelský avatar
Ron1

Re: Behringer Flow 8

Příspěvek od Ron1 » úte 04. říj 2022 13:56:38

gnat píše:
úte 27. zář 2022 16:35:23
Což ovšem znamená že když potřebuju rychle něco stáhnout (třeba když mi někdo přijde s mikrofonem blíž k bedně), tak to nejprve musím vytáhnout a zhoršit abych smazal offset a mohl to spravit. Tohle mi prostě přijde nelogické.
Ne, ty jen dojedeš tím faderem na tu aktuální hodnotu, kterou jsi nastavil v aplikaci.

Uživatelský avatar
PeBe
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 800
Registrován: úte 08. čer 2010 7:08:42

Re: Behringer Flow 8

Příspěvek od PeBe » úte 04. říj 2022 14:28:07

... a trochu přejedeš, než si uvědomíš, že jsi tam. Takže v případě, že potřebuješ ubrat, to na chvíli zmrvíš o trochu víc :-)
Nicméně si myslím, že je to tak asi nejlepší možnost, jak to řešit, když fadery nejsou motorizované. Horší by bylo, kdyby hlasitost reagovala na fyzický fader bez tohoto ofsetu. Pak bych měl třeba fyzický fader stažený na nulu, virtuální za půlkou a potřeboval bych trochu přidat. Jakmile bych sáhl na ten fyzický, hlasitost by skočila na minimum a pomalu by se zvyšovala podle pohybu faderu ;-)
Co nejde silou, jde ještě větší silou...

gnat
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 177
Registrován: úte 01. říj 2019 13:49:11

Re: Behringer Flow 8

Příspěvek od gnat » úte 04. říj 2022 14:33:19

Osobně bych si těch 2.000 Kč o kolik by to s motorizovanými fadery stálo víc, klidně připlatil.

BTW kdyby si to někdo z okolí Prahy chtěl ošahat, tak se klidně ozvěte.

Uživatelský avatar
Reno

Re: Behringer Flow 8

Příspěvek od Reno » stř 18. led 2023 20:41:10

Nevíte jak přenést z jednoho telefonu uložené knihovny do druhého telefonu? Knihovnami myslim uložená nastavení pro konkrétní prostory. Dekuji za rady.

Odpovědět

Zpět na „Behringer“