Párák vs X Air XR18

  • Reklama
  • DEMO 15
Martin Černý
Nováček fóra
Nováček fóra
Příspěvky: 4
Registrován: čtv 19. dub 2012 17:18:04

Re: Párák vs X Air XR18

Příspěvek od Martin Černý » pát 07. říj 2016 14:10:54

Ono by bylo fajn si uvědomit, že Music Group, která vlastní značku Behringer, mezitím koupila Midas, takže ty nový věci jsou o několik světelnejch roků jinde než starý "stříbrný" série. Hlavně zvukově. Když jsem poprvý s nedůvěrou dělal na X32, spadla mi čelist, jak to hrálo dobře, v porovnání třeba se staršíma generacema Yamaha digitálů. Midasovskej vývoj preampů a převodníků je sakra znát. XR18 jsem si na základě týhle zkušenosti koupil a jsem spokojenej. Bohužel teda jen se zvukem (což je sice nejdůležitější, ale..), podpora a aplikace jsou třeba proti Mackie naprosto tragický. Externí 5GHz router a skenování volnejch frekvencí je nutnost, zvlášť ve městě. Ideální je mít router s možností ethernetovýho napojení na PC a mít jak tablet, tak pevně připojenej notebook jako zálohu. Stačí jakákoliv levná bazarová mrcha s čistejma Win XP nebo ideálně Linuxem. Vyzkoušel jsem to úspěšně i s Raspberry Pi2, momentálně mám za patnáct stovek z druhý ruky mikro PC Acer s Win7 a multidotykovej 22" displej (Raspberry bohužel multitouch LCD nepodporuje).
Mackie 1608 jsem ještě v ruce neměl, ale jejich iPad aplikace je bezkonkurenčně nejlepší, zrovna dneska jsem si s ní hrál A s těma efektama, ruku na srdce, co je potřeba jinýho než jeden reverb a jeden delay? Navíc je v nový verzi aplikace efektovej engine překopanej a nabízí mnohem víc presetů. Voser jsou akorát ty analogový gainy, takže nejde udělat úplně precizní recall scény.

franta1969
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 62
Registrován: úte 01. črc 2008 20:17:06

Re: Párák vs X Air XR18

Příspěvek od franta1969 » stř 16. srp 2017 13:33:40

Když připojím LCD s dotykovou plochou k notebooku, bude to fungovat?
Da se xr18 propojit i pomocí Ethernetu? Nebo musím dokoupit router s touhle možnosti
Děkuji za odpověď

asterix1
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 205
Registrován: stř 13. bře 2013 14:34:39

Re: Párák vs X Air XR18

Příspěvek od asterix1 » stř 16. srp 2017 13:48:29

XR18 možno takisto ovládať cez Ethernet. Na určitých miestach môže mať 2.4GHz router problém.

Odpovědět

Zpět na „Behringer“