BEHRINGER X AIR XR16 - nastavení, zkušenosti?

Odpovědět
  • Reklama
  • DEMO 15
Kupkis
Nováček fóra
Nováček fóra
Příspěvky: 1
Registrován: úte 02. led 2018 13:58:58

BEHRINGER X AIR XR16 - nastavení, zkušenosti?

Příspěvek od Kupkis » úte 02. led 2018 14:04:23

Sháním někoho kdo mi vysvětlí nastavení programu k uvedenému mixu. Je to na mne moc složité. Děkuji. Oblast Brno

Uživatelský avatar
KamilV
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 1439
Registrován: pon 30. lis 2009 13:10:24
Bydliště: Olomouc

Re: BEHRINGER X AIR XR16 - nastavení, zkušenosti?

Příspěvek od KamilV » ned 21. led 2018 10:12:24

Hele, vlastně ses na nic nezeptal a jen jsi uvedl, že jsi z Brna. Čekáš, že někdo přijede až k tobě? V tom případě jsi měl napsat, kolik platíš za hodinu soukromé lekce.

A nebo položit konkrétní dotaz co ti nejde nastavit (toho nastavení tam zas tolik není) a někdo ti tady určitě odpoví, bude to dohledatelné a bude to mít hodnotu i pro nespočet dalších, kteří budou podobný problém hledat.

Uživatelský avatar
tonyman

Re: BEHRINGER X AIR XR16 - nastavení, zkušenosti?

Příspěvek od tonyman » pát 02. úno 2018 22:24:16

Možno sa niekomu zíde. Nefungovalo mi nahrávanie na USB. Bežne si USB formátujem na NTFS (pre veľké súbory). XR16 samozrejme chce klasické FAT32.

Uživatelský avatar
Návštěvník

Re: BEHRINGER X AIR XR16 - nastavení, zkušenosti?

Příspěvek od Návštěvník » úte 06. bře 2018 10:59:05

KamilV píše:Hele, vlastně ses na nic nezeptal a jen jsi uvedl, že jsi z Brna. Čekáš, že někdo přijede až k tobě? V tom případě jsi měl napsat, kolik platíš za hodinu soukromé lekce.

A nebo položit konkrétní dotaz co ti nejde nastavit (toho nastavení tam zas tolik není) a někdo ti tady určitě odpoví, bude to dohledatelné a bude to mít hodnotu i pro nespočet dalších, kteří budou podobný problém hledat.
Omlouvám, se, pouze jsem hledal někoho z okolí Brna, kdo by byl ochoten komunikovat na toto téma.
Pokud jsi ochoten, jsem pochopitelně připraven se dojet podívat kamkoliv na vystoupení a zjistit více informací.

Ano, hraje mi to, vystoupení není špatné, ale nejsem angličan a veškeré nápovědy na webu chápu tak z 30%
Tedy přes to, že s mixem hrajeme, tak bych asi potřeboval vysvětlit všechno.

Jsi-li ochoten, rád se přijedu podívat.

PS: Pokud se ti jedná o honorář, i to jsem ochoten podstoupit, když to bude mít význam.
Kupkis

Uživatelský avatar
KamilV
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 1439
Registrován: pon 30. lis 2009 13:10:24
Bydliště: Olomouc

Re: BEHRINGER X AIR XR16 - nastavení, zkušenosti?

Příspěvek od KamilV » úte 03. dub 2018 15:38:23

S dovolením odpovím zde.
Vůbec mi nejde o nějaký honorář, ale jak sis možná všiml, zdejší forum trochu "vymírá". Ne každý měl dál čas (a chuť ten čas věnovat) na stále opakující se dotazy. A "privátní poradna" formou SZ či mailem tomu napomáhá. Pak se z fora stane jen "burza poptávek" a pak ať jsou rádci honorováni. Leč, sám se vystavuješ riziku, že pak zaplatíš nějakému "rádci", který Ti ani neporadí dobře.

Když svůj problém popíšeš zde do vlákna (což se stále nestalo), nejen, že to bude přínosné i pro další, kteří to budou číst a za několik měsíců googlit, ale snadno se objeví i případně renonc v poskytnuté radě, protože si toho jiný rádce všimne, ztrhne se mela, lidi si dají po čuni a pošlou se do háje... Aspoň tak tady tomu "za starých časů" bývalo. Pak se to odklonilo na FB, ale i tam už nastávají vlny "stále toho samého dokola".

Taky nejsu angličan, ale terminologie je u toho jak u analogových věcí. Používám to na malé akce, kam se mi neoplatí velký pult tahat. Ale s MR18 už hodně akcí odjetých mám, kdo ví ale, zda bych znal odpověď na Tvou otázku, když je stále taková tajemná :)

Uživatelský avatar
Martin
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 562
Registrován: čtv 11. srp 2005 1:16:45

Re: BEHRINGER X AIR XR16 - nastavení, zkušenosti?

Příspěvek od Martin » stř 04. dub 2018 15:02:27

OT: hergot, já snad budu muset implementovat like... Díky za přesné vysvětlení obecné problematiky.
administrátor, moderátor

Odpovědět

Zpět na „Behringer“