Presonus 16.0.2. - chybějící instalační CD

Analogové, digitální, powermixy, D.J. mixy...
  • Reklama
  • DEMO 15
Uživatelský avatar
kovec

Presonus 16.0.2. - chybějící instalační CD

Příspěvek od kovec » úte 05. čer 2012 11:24:07

Po přečtení této diskuze jsem si koupil do PC převodník s čipsetem od Texas Instrument (KOUWELL 1582TE), abych nic nepodcenil, ale pořád to nemůžu zprovoznit... první CD Universal control se nainstaluje v pohodě, ale po připojejí pultu a další instalaci se celý PC v poslední chvíli sekne... Zkoušel jsem to snad tisíckrát...
Nemáte někdo nějaký tip, jak to vyřešit? Díky Díky.

Pavel Sokolovna
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 57
Registrován: sob 13. lis 2010 21:24:54
Bydliště: českobudějovicko

Presonus 16.0.2. - chybějící instalační CD

Příspěvek od Pavel Sokolovna » sob 09. čer 2012 13:23:10

Ve čtvrtek jsem zrovna o tomhle pultu debatoval se zvukařem z Českého Rozhlasu, přišla řeč i na (ne)funkčnost ve widlích. Jim pult chodil, jak už tady zaznělo, na Macu bez problémů. Na windows to prý nakonec řešili jinou verzí firmware v pultu. Kdyžtak bych zkusil od něj zjistit podrobnosti.

Uživatelský avatar
safa
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 2684
Registrován: pon 26. pro 2005 1:28:29
Bydliště: Praha, matka měst a vesnic
Kontaktovat uživatele:

Presonus 16.0.2. - chybějící instalační CD

Příspěvek od safa » čtv 14. čer 2012 17:57:48

Kdyžtak bych zkusil od něj zjistit podrobnosti.
Smarja a to s tim kluci z DISKu, kteri tu Presonus distrubuuji, nepomuzou ? Oni prece musi mit veskere informace z prvni ruky, ne ?

Uživatelský avatar
Tonysss

Presonus 16.0.2. - chybějící instalační CD

Příspěvek od Tonysss » úte 19. čer 2012 13:21:28

Jenom pro informaci , s tím Mac bych to tak růžově neviděl :-)
Ona je totiž ta potvora 16.0.2 rozmlsaná a hned tak z něčím se nespojí :-)
Mě například s iMac 21,5 2011 , nefunguje , zhruba co 30s až 1 minutu vesele dropoutuje i při přehrávání MP3 ani nemusím zaměstnávat více kanálů firewire.
A to jsem se s tím mordoval 2 měsíce a nic. (zkoušel jsem všechno možné i nemožné) a na zahraničních fórech jsem zjistil že nejsem zdaleka sám. (imac vs. Studiolive)

Zato naprosto spolehlivě mě funguje s 6 let starým notebokem IBM x60s.
A taky na PC i5 s WIN7 s kartou s čipem VIA , ale tam to občas (1x za týden) spadne a mix se ztratí. (restart PC, restart pultu a naskočí to).

Já jenom aby jste si ten Mac moc ne idealizovali :-)

svirest
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 42
Registrován: pát 27. črc 2012 15:09:41

Presonus 16.0.2. - chybějící instalační CD

Příspěvek od svirest » čtv 30. srp 2012 10:36:41

Mám také podobný neřešitelný problém z připojením na ntbook. Mám HP Probook 6555b, který jsem kupoval s vizí budoucího zvučení nahrávek kapely. Nemá však chipset TI a zde jsem se dozvěděl( bohužel pozdě), že je to základní předpoklad (???). Tak jsem koupil na doporučení Express Card fire wire STLab C-201, který TI obsahuje, vyřadil chipset v ntbooku a stále se po zapojení ozve 3x staccato zvuk, že se PreSonus nepřipojuje. Podotýkám, že Express Card se nainstalovala bez problémů. Myslíte si, že musím fakt koupit nějaký Apple? Proč např. PreSonus nemá nějaký upgrade pro nás "zoufalce" s Windowsama....? Má někdo ještě nějaký nápad, jak to zprovoznit? Díky, Alan.

Odpovědět

Zpět na „Mixážní pulty“