Stránka 1 z 1

Mixážní pult s USB

Napsal: ned 27. bře 2016 16:25:41
od Mirek123
Zdravím Vás všechny.

Chtěl bych poprosit o radu zda mixážní pult s USB rozhraním propojený přes PC dokáže současně přes toto USB přehrávat a rovně nahrávat (vše 2IN/2OUT) nebo vždy se musí zvolit jedná možnost (bud záznam (2ch) nebo přehrávání (2ch)).

Předem děkuji za info.

Re: Mixážní pult s USB

Napsal: ned 27. bře 2016 16:40:56
od zahy
Jaký mix???????????? Většinou se chová jako 2x2 zvukovka tedy ano, ovšem záleží kam se fyzicky signály na mixu směřují a tím pádem jestli to lze použít "jako běloch".
Takže znova jaký mix !!!!!!!!! A jaké využití.
Promiň ale já musím, umí auto couvat v blátě do stoupání 15% ?

Re: Mixážní pult s USB

Napsal: ned 27. bře 2016 17:00:53
od Mirek123
Díky za info.

Jedná se o tento mix. http://kytary.cz/soundcraft-signature-1 ... AjRG8P8HAQ

Kde bych jej chtěl použít jak na nenáročné zvučení a zpěv na předem nahraný podklady (karaoke MIDI) a záznam jak původního hudebního podkladu tak zpěvu přes efektovou jednotku.Kdyby to šlo, tak vše přes USB.

Žádný zázraky od toho nečekám.

PS: asi by to zvládlo auto s pohonem 4 x 4 a u Subaru WRX STI jsem si tím téměř jist.

Re: Mixážní pult s USB

Napsal: pon 28. bře 2016 15:55:05
od jammixer
ano nahrava aj prehrava zaroven, každy mix s usb , nahrava vačšinou hlavny vystup tj mix všetkeho .. ale ak tam nechceš nahrať podklad z pc musiš ho smerovť do ctrl room a zrejme pri zvučeni live na control room zapojit aj repro