Reloop RMX 60

Analogové, digitální, powermixy, D.J. mixy...
Odpovědět
  • Reklama
  • DEMO 15
Mi7ell
Nováček fóra
Nováček fóra
Příspěvky: 2
Registrován: pon 18. říj 2021 6:41:43

Reloop RMX 60

Příspěvek od Mi7ell » pon 18. říj 2021 7:57:18

Zdravím všechny.
Mám prosbu o radu. Můj mixák Reloop RMX 60 začal zlobit. Z přehrávačů jde zvuk do mixu normálně. Odposlechy do sluchátek taktéž. Dokonce i při otáčení master reguluji zvuk v bednách, takže zesilovač v mixu také v pořádku. Ale problém je, že nejde zvuk z kteréhokoliv kanálu do master. Na displeji se diody u master nerozsviti. Vůbec si už nevím rady. Je uvnitř nějaká pojistka? Samozřejmě klasika už skončila záruka 🥴Díky moc M

Uživatelský avatar
Návštěvník

Re: Reloop RMX 60

Příspěvek od Návštěvník » úte 19. říj 2021 8:14:56

"Dokonce i při otáčení master reguluji zvuk v bednách, takže zesilovač v mixu také v pořádku. XX Ale problém je, že nejde zvuk z kteréhokoliv kanálu do master."

Z toho jsem volaký zmetený.

Mi7ell
Nováček fóra
Nováček fóra
Příspěvky: 2
Registrován: pon 18. říj 2021 6:41:43

Re: Reloop RMX 60

Příspěvek od Mi7ell » úte 19. říj 2021 10:41:53

Špatně jsem interpretoval situaci. Zvuk z playeru jde do mixu a diody fungují. Použití efektu, Bass atd.taktez. Odposlechy do sluchátek také bez problému. Ale nefunkční je možnost zvýšení hlasitosti a míchání kanálů. Master nereaguje kontrolky nefunkční, tudíž výchozí zvuk do beden 0. Ale když vypnu playery a otáčím master slyším v aktivních bednách jak reguluji šum co jde z mixu. Asi nejlepší rozebrat a zkusit spoje desek. Už opravdu nevím 🙄

Uživatelský avatar
PeBe
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 800
Registrován: úte 08. čer 2010 7:08:42

Re: Reloop RMX 60

Příspěvek od PeBe » úte 19. říj 2021 12:31:58

Vůbec se v tom nevrtej, pokud nejsi v oboru oprav elektroniky zběhlý. Což dle dotazu patrně nejsi ;-) Obrať se na oficiální zastoupení Reloop pro ČR, aby ti sdělili, kdo zde provádí servis.

reklamace@audiopartner.com
Co nejde silou, jde ještě větší silou...

Odpovědět

Zpět na „Mixážní pulty“