Mackie dl1608 alebo Alto masterlink24

Odpovědět
  • Reklama
  • DEMO 15
ferdo69
Nováček fóra
Nováček fóra
Příspěvky: 1
Registrován: ned 13. říj 2013 21:42:06

Mackie dl1608 alebo Alto masterlink24

Příspěvek od ferdo69 » ned 13. říj 2013 21:51:52

Chcel by som sa spytat chcel by som kupit Mackie dl 1608 alebo Alto masterlink 24 neviete mi poradit ktory s tychto pultov je viac vhodnejsi na nazvucovanie v mensich kluboch ...A ak by nahodou niekto vedel ci Alto Masterlink ma tiez to ze cez ipad sa daju nastavovat odposluchy na podiu resp ci sa da pripojit wifi router.Prepacte za blbu formulaciu .. Dakujem

Wlado
Nováček fóra
Nováček fóra
Příspěvky: 8
Registrován: pon 09. dub 2007 22:45:04
Bydliště: RA
Kontaktovat uživatele:

Re: Mackie dl1608 alebo Alto masterlink24

Příspěvek od Wlado » úte 15. říj 2013 9:18:55

Vidím ten mix Alto teda poprvé, ale co tak čtu, tak je to napůl analog, proto bych řekl, že o bezdrátovém připojení nebude moct bejt řeč.... Jináč, já mám DLko a sem fakt spokojenej (co se tejče zvuku i ovládání) ... ale je to taky o tom, že na DLku sou čudlíky jen gainy, jinak je to všechno závyslé na iPadu (pro někoho nepříjemné) a teď má vyjít nová verze Master Faderu (aplikace pro DL) a ta by měla bejt zase o něco promáklejší... Takže já osobně můžu DL doporučit...
Wlado

Uživatelský avatar
Návštěvník

Re: Mackie dl1608 alebo Alto masterlink24

Příspěvek od Návštěvník » pát 24. led 2014 17:50:18

mackie vzhledem k poruchovosti nelze doporučit, viz fórum prodance, za poslední týden dva umřelé kusy..

Uživatelský avatar
Pavel Sedlák
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 1326
Registrován: úte 24. črc 2007 12:44:06
Bydliště: Kralupy nad Vltavou

Re: Mackie dl1608 alebo Alto masterlink24

Příspěvek od Pavel Sedlák » pát 24. led 2014 17:59:58

K dnešnímu dni jsem s DL1608 dělal víc jak sto akcí a žádný problém nenastal.

Chci tím říct, že záleží na úhlu pohledu a alespoň trochu vypovídající nebude ani můj pohled, ani pohled těch dvou smolařů.

Nějaké vypovídající údaje by mohly být, kdybychom věděli, kolik kusů je používáno, jak často a kolik z nich "zdechlo".

Jinak to má relevanci asi jako zprávy rádia Jerevan...

ALTO neznám
Nemám strach z lopaty, mám strach ze srpu a kladiva

Uživatelský avatar
Zdeněk Prodance
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 4039
Registrován: pon 18. dub 2011 11:17:46

Re: Mackie dl1608 alebo Alto masterlink24

Příspěvek od Zdeněk Prodance » pát 24. led 2014 19:25:11

Ano, jen takové řeči bez jakékoli relevance. Možná někomu přestaly fungovat dva DL1608 za poslední týden, možná také ne, každopádně o příčinách neví nikdo nic. Koukal jsem na servisní zakázky, nic takového v nich ještě není (čili žádný z nich jsme nedostali), celkem se k nám DL1608 od 30.7.2012 vrátil šestkrát, pokud rozumím popisům, tak vesměs nešlo o závady, ke kterým by došlo na kšeftu a znemožnily ho dohrát, jednou nešlo vůbec o závadu, ale určitý test kompatibility s aktivními bednami, ostatní až na jednu jsou uznané reklamace. Neuznaná byla reklamace závady, která se během testování neobjevila vůbec. Nejen já, ale úplně každý, kdo má vůbec nějaké zkušenosti s podobným zbožím, musí na základě těchto faktů konstatovat, že jsou DL1608 značně spolehlivé. Jeden provozujeme v kině, taky se půjčuje po okolí, nedávno mi hlásili, že nejde jeden kanál. Následná kontrola zjistila, že jde stále všechno, někde zřejmě mají vadný jeden kabel, ale to si už musí najít sami. Skoro bych řekl, že to je až nudný kus zařízení a vykřesat z něj nějaké kontroverze a dokonce paniku "lavinovým množením zpráv" nepůjde snadno. Na to jich už moc stále hraje a hraje a hraje...

H.M.

Uživatelský avatar
Zdeněk Prodance
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 4039
Registrován: pon 18. dub 2011 11:17:46

Re: Mackie dl1608 alebo Alto masterlink24

Příspěvek od Zdeněk Prodance » pon 27. led 2014 14:13:00

Dneska se na to koukli ještě přímo v servisu a se stejným výsledkem, minimální poruchovost a poruchy většinou zcela nekatastrofické, další vývoj kolem závady, která tuto lavinku spustila najdete na webu Prodance (uvolněná matice napájecího konektoru). Jeden náš prezident kdysi říkal, že rozčilení není program a hodilo by se to i dneska.

H.M.

Odpovědět

Zpět na „Mackie“