Mackie DL16S problém spojení s ipadem

Odpovědět
  • Reklama
  • DEMO 15
Holmes
Nováček fóra
Nováček fóra
Příspěvky: 9
Registrován: čtv 19. pro 2013 11:22:03

Mackie DL16S problém spojení s ipadem

Příspěvek od Holmes » úte 02. srp 2022 11:27:22

Zdravím, jsem jediný nebo máte taky občas problémy se správnou komunikací Ipadu s mixem? Někdy musím několikrát vypnou a zapnout mix i ipad abych se spolehlivě spojil, pak už to chodí bez problému. Jindy zase naskočí hned napoprvé. K wifi DLka se připojím vždy bez problému i v MF5 vidím mix jen spojení je chvilku v zeleném pak skoči do žluté a pak červená a opakuje se to dokola. Ještě jsem si všiml, že když se chci připoji pomoci Ipad mini 2 tak v 95% případů naskoční napoprvé bez problému. Když se chcí připojit pomocí Ipad air 1Gen. tak asi v 50% případů nastane výše popsaný problém se spojením. Říkal jsem si, že by to mohla zlepší aktualizace FW v mixu ale dlouho žádný nový FW nevyšel.

Pawlyk65
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 104
Registrován: úte 30. srp 2011 14:56:06

Re: Mackie DL16S problém spojení s ipadem

Příspěvek od Pawlyk65 » úte 02. srp 2022 18:14:23

Doporučuji použít externí router a na 5GHz....
A každopádně nejdříve zapnout router...a když už je router nabootovaný a je spolehlivě vidět wifina tak teprve zapnout DL-ko.
Při tomto postupu si řekne o IP adresu a dostane ji na 1-dobrou, jinak jsou problémy s komunikací. Ověřeno s DL16 a DL32S.
Nevím, kde udělal Mackie chybu, ale když je první zapnutý mix, tak má problém a musí se stejně vypnout a zapnout...a když už máš třeba i zaplé PA-čko...tak se k tomu i naběháš :-)

Uživatelský avatar
Mlox

Re: Mackie DL16S problém spojení s ipadem

Příspěvek od Mlox » ned 21. kvě 2023 11:03:17

Zdravím, mam podobný problém a dela to i s externím routerem, zajímavé ze s jedním iPadem se taky připojim hned a v pohodě a další iPady nebo iPhone má problém ( a nejde o pořadí )
Ale nepomáhá ani zapnutí routeru jako první .. v síti vždy mix vidím ale když na nej kliknu, je stále Cerveny sig. A nenacte se show..

Odpovědět

Zpět na „Mackie“