Nový mazlík SC MFXi 20/2

  • Reklama
  • DEMO 15
Uživatelský avatar
fikus
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 167
Registrován: pon 15. čer 2009 12:33:17
Bydliště: Habartov

Nový mazlík SC MFXi 20/2

Příspěvek od fikus » ned 22. led 2012 22:19:09

Tak Soundcraftík je na Aukru za velice symbolickou cenu. Allen je doma a má za sebou víkend zkoušení a propojování se vším možným a zatím spokojenost. Těším se na první live akci.

Uživatelský avatar
Adam V.

Re: Nový mazlík SC MFXi 20/2

Příspěvek od Adam V. » stř 22. led 2014 16:19:26

Zdravím,

otázka pre "fikusa", ale aj ostatných - neviete, prosím, aká konkrétna závada môže spôsobovať problém prítomnosti brumu v sumárnych sekciách? Vlastním SC MFXi 12/2 a najskôr sa brum objavoval iba v auxových cestách, teraz už aj na masteri. Na group oute sa zatiaľ nevyskytol. Mixpult je už po záruke, preto som ho otvoril, skúsil popritláčať, prípadne nanovo zapojiť všetky odpojiteľné spoje plochých multikáblov, ale bez úspechu. Zrejme jediným riešením bude servis, ale ak by som vedel, aká konkrétna chyba vyššie uvedený problém spôsobuje, resp. kde ju hľadať, možno by som si vedel pomôcť aj sám.

Vopred ďakujem za každú reakciu.

Uživatelský avatar
fikus
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 167
Registrován: pon 15. čer 2009 12:33:17
Bydliště: Habartov

Re: Nový mazlík SC MFXi 20/2

Příspěvek od fikus » stř 22. led 2014 23:56:24

Sorry rád bych poradil, ale já to tenkrát měl v záruce, tak to bylo v servisu. Když se to vrátilo z opravy, tak se mi to nějak zvukově přestalo líbit a poslal jsem ho pryč. Bejt tebou tak nebádám a rovnou servisuju, ty se s tím budeš trápit a nakonec ti stejně nic jiného nezbyde. :(

Odpovědět

Zpět na „Soundcraft“