Soundcraft Ui16/12

Odpovědět
  • Reklama
  • DEMO 15
Uživatelský avatar
Návštěvník

Soundcraft Ui16/12

Příspěvek od Návštěvník » čtv 26. bře 2015 9:53:29

Ahojte mam otazocku co sa tyka tychto pultov .Je nejaka aplikacia cez ktoru sa ovladaju alebo to ide len cez ich stranku resp webovy prehliadac.? To znaci ze musim mat aktivne internetove pripojenie v tablete ci pc? Ako to vlastne je? Mate s tym uz niekto skusenost?Funguje to napr ako na inych pultoch tejto kategorie?

deadmeat
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 99
Registrován: sob 19. úno 2011 13:42:07

Re: Soundcraft Ui16/12

Příspěvek od deadmeat » čtv 26. bře 2015 20:57:25

funguje to cez web prehliadac ale nepripajas sa na internet ale priamo na pult, namiesto www adresy zadas IP adresu pultu, ktory ma v sebe "server" co je vlastne ta aplikacia ktora funguje ako flash stranka, cez ktoru sa pult ovlada. Podobne sa nastavuju napriklad wifi routre. vyhoda je, ze to mozes ovladat cimkolvek co ma v sebe prehliadac internetu

lukasv
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 34
Registrován: pon 07. úno 2011 19:24:40

Re: Soundcraft Ui16/12

Příspěvek od lukasv » čtv 26. bře 2015 21:22:05

Když už je tady o tom řeč, tak by mě zajímalo, jakým způsobem je to celé zabezpečené? Na videích jsem nikde neviděl, že by se někde dávalo nějaké heslo, nebo klíč apod., stejně tak v propozicích jsem nic nenašel. Jako aby mi nějaký záškodník tahal za kliky, to se mi moc nelíbí.. :-)

Uživatelský avatar
popik

Re: Soundcraft Ui16/12

Příspěvek od popik » ned 10. kvě 2015 12:26:15

Je tam možnost se přímo napojit nějakým pc ? jako záložní varianta při zradě wifi ?

Krakonosh
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 97
Registrován: čtv 12. úno 2015 7:23:10

Re: Soundcraft Ui16/12

Příspěvek od Krakonosh » úte 12. kvě 2015 7:26:07

lukasv: Na stránkách Soundcraftu je ke stažení návod, tam se to dá dočíst. Dle toho, co jsem četl to zabezpečit jde, dokonce lze i jednotlivým ovladačům přidělit rozsah zásahů do mixu. Základní zabezpečení je tuším heslem wifiny.
Popik: Dle obrázků to má Ethernet, v návodu jsem ale o něm nic nenašel...
TCHKPH - zvukař mírně pokročilý, pořadatel, muzikant

Uživatelský avatar
popik

Re: Soundcraft Ui16/12

Příspěvek od popik » ned 24. kvě 2015 12:32:01

Obědnáno uvidíme jestli bude dostačovat nebo se doplní o klasický digi mix . Ale za ty prachy na party pro djs docela ideal.

Krakonosh
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 97
Registrován: čtv 12. úno 2015 7:23:10

Re: Soundcraft Ui16/12

Příspěvek od Krakonosh » pon 25. kvě 2015 6:58:57

Tak dej pak vědět zkušenosti, uvažuju o něm taky...
TCHKPH - zvukař mírně pokročilý, pořadatel, muzikant

Uživatelský avatar
popik

Re: Soundcraft Ui16/12

Příspěvek od popik » pát 29. kvě 2015 17:43:38

Tak dorazil :-) - zatím těžko hodnotit seznamujeme se ale vypadá to zajímavě hodně přátelsky a jednoduše na první dojem to působí přehledně - za český manual klobouk dolů :D

Uživatelský avatar
gougou2

Re: Soundcraft Ui16/12

Příspěvek od gougou2 » stř 24. čer 2015 11:55:37

popik, ako si pochodil s novým mixem ui16? aj ja uvažujem o kúpe a chcel by som počuť tvoj názor.. aké je ovládanie?, či padá wifi pripojenie, niečo o mikrofónových efektoch by si mohol, či je to fajn.. a keď napíšeš čo najviac budeme z tvojích skúseností všetci radi

Robert
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 448
Registrován: sob 28. úno 2015 10:08:18

Re: Soundcraft Ui16/12

Příspěvek od Robert » čtv 25. čer 2015 7:41:11

popik píše:Tak dorazil :-) - zatím těžko hodnotit seznamujeme se ale vypadá to zajímavě hodně přátelsky a jednoduše na první dojem to působí přehledně - za český manual klobouk dolů :D
kde jsi koupil? Uvažuji o něm taky, hledal jsem český manuál ke stažení a nenašel :( . Že by dobrý prodejce? Rád bych si v manuále početl a pak se rozhodl o případné koupi.

Uživatelský avatar
PeBe
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 799
Registrován: úte 08. čer 2010 7:08:42

Re: Soundcraft Ui16/12

Příspěvek od PeBe » čtv 25. čer 2015 11:37:06

Já jsem koupil u Thomanna. Nižší cena a poštovné zdarma není jediné, na co slyším. Dalším je to, že k Thomannovi to mám skoro stejně daleko, jako do Prahy, navíc po mnohem lepších silnicích.
Nevím, jak moc se liší český manuál od anglického, který je ke stažení u SC, ale myslím si, že není až tak důležitý. Všechno mi přijde natolik intuitivní, že stačí koukat na obrázky a chvíli si s tím hrát a máš to naučený.
Co nejde silou, jde ještě větší silou...

Uživatelský avatar
gougou2

Re: Soundcraft Ui16/12

Příspěvek od gougou2 » pát 26. čer 2015 20:27:18

Pebe, napíšeš nám svoje skúsenosti s wifi pripojením v akcii? mám obavu že to padne počas vystúpenia.... ďalšie tvoje skúsenosti tiež uvítame..

Uživatelský avatar
PeBe
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 799
Registrován: úte 08. čer 2010 7:08:42

Re: Soundcraft Ui16/12

Příspěvek od PeBe » pon 29. čer 2015 9:36:15

Již jsem to trochu nakousl v sousedním tématu. Alfou omegou, alespoň u mého kousku, je nenastavovat kanály 12 a 13. Na nich neumí vysílat. Na vzdálenost do cca. 10 metrů jsem v pražské vinárně neměl problém. Ten začal být až ve výklencích a sklepních uličkách. Z výpadku však není třeba mít strach. Mix dál hraje a míchá, podle posledního nastavení před výpadkem, je to ale nemilé, když je zrovna potřeba do něčeho sáhnout... Když jsem doma zkoušel nastavit stejný kanál, jako má moje domácí síť, nestalo se nic. Pro eliminaci případných problémů, jsem si nainstaloval do tabletu WiFi analyzer. Při sobotní vesnické "pouťovce" jsem se těšil, že jej vyzkouším v praxi. V dosahu však nebyla žádná cizí wifina... Myslím, že je ještě příliš brzy na nějaké hlubší závěry, ale já jsem spokojený a pomalu začínám přehodnocovat původní záměr, že UI bude jen na akce kde je málo místa na pult.
Co nejde silou, jde ještě větší silou...

Uživatelský avatar
jara

Re: Soundcraft Ui16/12

Příspěvek od jara » čtv 02. črc 2015 4:27:19

Ahoj mám soundcraft ui 12 a český manuál, pokud by někdo chtěl český manuál tak napiš na mejl jirinovi@seznam.cz pošlu ho
a zároveň bych se zeptál jestli něko poradí jak nastavit výstupní zvuk? to je jediné co se mě moc nedaří, jinak je ovládání v pohodě.

Uživatelský avatar
jara

Re: Soundcraft Ui16/12

Příspěvek od jara » stř 08. črc 2015 7:41:38

Ahoj používat u tohodle mixpultu sonic maximizer? nebo ne? prý ten maximizer jen ořeže zvuk, budu rád za každou radu

Odpovědět

Zpět na „Soundcraft“