Impact 64 vstupů?

  • Reklama
  • DEMO 15
mathyk
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 13
Registrován: úte 08. pro 2015 21:03:40

Re: Impact 64 vstupů?

Příspěvek od mathyk » sob 02. led 2016 16:38:39

Aha, vďaka - tak už tomu rozumiem úplne. :D
Ešte mám jednu otázočku - vo vrstve B sú 4 stereo kanály, ale tie fungujú len ako fx return, nie? Lebo input patche sú Lex RT 1-8, a iné vstupy sa patchovať nedajú. Čiže stereo si spravím len klasicky zlinkovaním dvoch mono vstupov a úpravou panoramy? Biely fader.
Ako vytvorím Magenta fader?

Uživatelský avatar
Návštěvník

Re: Impact 64 vstupů?

Příspěvek od Návštěvník » sob 02. led 2016 17:49:16

Nedá sa, pravdepodobne je to pripravené až na nový update.

Uživatelský avatar
maro
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 273
Registrován: stř 26. led 2011 18:49:13

Re: Impact 64 vstupů?

Příspěvek od maro » sob 02. led 2016 18:19:36

Určitě se dá. Akorát jsem na to ještě nepřišel. Na expresionismu to není problém. Na impactu jsem jen docílil magenta faderu ale nebyl jsem schopný přiřadit fyzický vstup.
Listen... and enjoy the sound

Uživatelský avatar
blaha
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 3588
Registrován: úte 30. pro 2008 18:13:14
Bydliště: cca 10km od Jaroměře
Kontaktovat uživatele:

Re: Impact 64 vstupů?

Příspěvek od blaha » sob 02. led 2016 20:38:35

Stereo faderu určitě leze naroutovat pár vstupů, nezkoušel jsem to teda s fyzickými vstupy ale normálně mám naroutované na jeden vstup přes USB zvukovku, takýe mám 3x return efektu a noťas.

Jediná vada co mi na tom trochu zavařila je routování do AUXů a to jak ze stereo vstupu, tak ze zlinkovaného vstupu, pro divadlo potřebuju aby mi levá šla do AUX1 a pravé do AUX2, ale u sterea to jde do obou a u zlinkovaných vstupů se AUX kroutí automaticky taky pro oba vstupy.
Nakonec to mám řešené nezlinkovanými vstupy, roztočením panorámy a abych to mohl ovládat jednou šavlí, tak přes jedno VCA (AUXy pochopitelně PostFader).
Zdeněk "Bláha" Blahovec, ozvučení, světla, stage, instalace, poradenství, divadlo Jaroměř

exxxi
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 1443
Registrován: sob 29. led 2011 1:35:00
Bydliště: dálnice D5

Re: Impact 64 vstupů?

Příspěvek od exxxi » ned 03. led 2016 0:31:22

Co jsme tuhle zkouseli po upgradu firmwaru, byla volba pre dynamics a ono nic to nedelalo.Furt stejny pri pre dyn/ post eq. Nemas zkusenost?
Edit: at jsme s kompresorem carovali hodne nebo malo.
SiEx3, X32r, IG4T, EV, Turbosound etc.

Uživatelský avatar
Návštěvník

Re: Impact 64 vstupů?

Příspěvek od Návštěvník » ned 03. led 2016 9:10:18

Ja som to teda skúšal len na offline editore ale tam určite nebola možnosť priradiť fyzické vstupy k stereo faderu (iba ak by bola nejako nezmyselne maskovaná :-). Jediné čo sa dalo dosiahnuť bola zmena farby po odroutovani FX. Kolega sa s impactom stretol fyzicky a toto bola vec ktorú pultu vytkol, takže ani on ako skúsený uživateľ tú možnosť neobjavil.

Uživatelský avatar
blaha
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 3588
Registrován: úte 30. pro 2008 18:13:14
Bydliště: cca 10km od Jaroměře
Kontaktovat uživatele:

Re: Impact 64 vstupů?

Příspěvek od blaha » ned 03. led 2016 11:07:40

Tak jsem to teďka zkusil na offline editoru a v něm opravdu nelze přiřadit vstupy na pultu na stereo, ale vstupy z USB/MADI už lze.
V prosinci vylezla nová verze firmwaru (šest. 10), zejtra ji budu dávat do pultu, tak to schválně zkusím.
Zdeněk "Bláha" Blahovec, ozvučení, světla, stage, instalace, poradenství, divadlo Jaroměř

Uživatelský avatar
Ondráš

Re: Impact 64 vstupů?

Příspěvek od Ondráš » pon 04. led 2016 20:36:33

blaha: prosím, mám dotaz, nevíš, jestli by to šlo takto naroutovat i z Option slotu pultu (když tam budu mít hypoteticky BluLink kartu)?

Uživatelský avatar
blaha
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 3588
Registrován: úte 30. pro 2008 18:13:14
Bydliště: cca 10km od Jaroměře
Kontaktovat uživatele:

Re: Impact 64 vstupů?

Příspěvek od blaha » pon 04. led 2016 22:01:47

Tak jsem dneska updatoval firmware. Zkusil jsem to routování do stereo šavle a jde, krom návratů z efektů přiřadit vstupy pouze z USB linek na USB/MADI kartě.
Mám pocit, že na ty stereo kliky lze přiřadit pouze digitální linky, tzn. nic analogovýho, nic co potřebuje AD převodník.
Takže to je asi i odpověď na dotaz ohledně BluLink, podle tohohle:
http://www.bsstechsupport.com/public/ap ... n-card.pdf
str. 2 se to tváří jako digitální vstupy a to by přiřadit jít mohlo.
A teď jsem to zkusil v offline editoru a BluLink přiřadit na stereo šavli jde.
Zdeněk "Bláha" Blahovec, ozvučení, světla, stage, instalace, poradenství, divadlo Jaroměř

Uživatelský avatar
Ondráš

Re: Impact 64 vstupů?

Příspěvek od Ondráš » úte 05. led 2016 22:46:16

Tak to je bezva, díky. :wink:

Odpovědět

Zpět na „Soundcraft“