Soundcraft SI compact - má záložnú batériu?

Odpovědět
  • Reklama
  • DEMO 15
briam
Nováček fóra
Nováček fóra
Příspěvky: 4
Registrován: pát 09. led 2015 8:52:05

Soundcraft SI compact - má záložnú batériu?

Příspěvek od briam » ned 17. led 2016 9:35:15

Zdravím kolegov zvukárov a servisákov, potrebujem sa opýtať, či je v digitáloch - konkrétne SI Compact 24 (tak ako v počítačoch) záložná batéria, ktorá napája vnútornú pamäť pultu.
PROBLÉM: prestal mi ukladať scény, Schow-ky a po každém vypnutí je úplne prázdny CUE LIST a uložena SCHOW je tak isto prázdna a nenačíta sa. Inak funguje normálne, natiahol som najnovší soft, vyčistil pamäť, naformátoval USB...
Môže byť príčinou spomínaná batéria (ak tam teda je?)... Ďakujem...

briam
Nováček fóra
Nováček fóra
Příspěvky: 4
Registrován: pát 09. led 2015 8:52:05

Re: Soundcraft SI compact - má záložnú batériu?

Příspěvek od briam » pon 18. led 2016 20:59:40

NEMA bateriu !!! na zalohovanie sa pouziva SD karta, a ta predsa nepotrebuje na svoju cinnost energiu (ak uz je na nej nieco ulozene)... podobne ako vo fotoaparátoch, pouzivajucich ako zalohovacie medium SD karty.....asi tak!...... PROBLEM... som tiez odstranil...odpovede som nasiel na webe Soundcraftu písane po "amerikánsky", kde su presne navody na riesenie konkretnych problemov (na oficial. stankach som nepochodil). V mojom pripade som sa dozvedel, ze pri prechode na vyssiu variantu softu je potrebne popredu naformatovat vnutornu pamat (MMC - SD kartu), natiahnut novu, aktuálnu verziu software a restartovat.... potom zapnes a fungujes!!!..... konecne a som rad ze to nebola nejaka vacsia zavada (aspon dufam ze v najblizsej dobe ani nebude)

Odpovědět

Zpět na „Soundcraft“