Nefunkcni vystupy na mini stageboxu 16

Odpovědět
  • Reklama
  • DEMO 15
Uživatelský avatar
Marťas

Nefunkcni vystupy na mini stageboxu 16

Příspěvek od Marťas » čtv 26. led 2017 21:20:27

Zdravim vsechny dobre duse.
Mam jeden zasadni problem a neni k nemu zatim kloudne reseni.
Mam mix SC Performer 2 a k nemu jsem prikoupil mini stagebox 16 s combo Madi kartou do mixu.
Co se tyka vstupu vse beha jak ma, ale vystupy jsou naprosto bez signalu. Pokud na ne chci poslat signal z Aux sbernic, tak nelze vystup zvolit protoze nejsou v nabidce. Mix zobrazuje pouze analog vystupy, AES vystupy a 32 USB vystupu. Nic vic. Rada z Audiomasteru o rekonfiguraci stageboxu pres zadni tlacitko nepomohla a rekonfigurace vstupu na mixu taky nic nezmenila. Nesetkal se s tim nahodou nekdo?
P.S. Verze fw v mixu je 1.8 build 0006

Uživatelský avatar
Návštěvník

Re: Nefunkcni vystupy na mini stageboxu 16

Příspěvek od Návštěvník » čtv 26. led 2017 23:08:53

Nejde naroutovat ani master out?
Pro jistotu bych zkontroloval DIP switche na kartě. Jsou sice hlavně pro nastavení vstupů, ale pokud budou špatně, mohlo by to mít vliv. Zkusil bychještě pro radu kontaktovat Marka Barabáše, zná to.
Pokud to nejede od nového, vyzkoušel bych to na jiném pultu a pak reklamace. V AM s tím nedělají problémy.

Uživatelský avatar
Návštěvník

Re: Nefunkcni vystupy na mini stageboxu 16

Příspěvek od Návštěvník » čtv 26. led 2017 23:16:12

Ahoj,
zkusil by jsem nahrát předchozí SW v1.7 Build0009, s novou verzí jsem mel taky problémy.
Tom

Uživatelský avatar
Marťas

Re: Nefunkcni vystupy na mini stageboxu 16

Příspěvek od Marťas » pát 27. led 2017 6:33:06

Pokud bych zkusil starsi firmware, pujdou mi spustit show vytvorene na aktualnim (novem) firmwaru?

Uživatelský avatar
Návštěvník

Re: Nefunkcni vystupy na mini stageboxu 16

Příspěvek od Návštěvník » sob 28. led 2017 15:22:11

Sceny fungovat budou.
Po nahraní jiné verze FW by se správě měla zformátovat SD karta a znovu nastavit pult - nezapoměn zálohovat scény. :)

Tom

Odpovědět

Zpět na „Soundcraft“