dálkové ovládaní yamaha 01v

  • Reklama
  • DEMO 15
Uživatelský avatar
DShark
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 41
Registrován: úte 16. říj 2012 7:50:58
Bydliště: Zilina, Krasno nad Kysucou
Kontaktovat uživatele:

Re: dálkové ovládaní yamaha 01v

Příspěvek od DShark » stř 10. črc 2013 16:13:36

Ja som sa bavil s O3D. Ide mi to cez touch osc (android/ios) a puredata (na pc) a jasne midi do yamahy. Ak by niekto chcel poradit tak napiste. A ak ma niekto jednoduchsi sposob rad s nim podiskutujem o tom.
Zvukár SL Systems
Predseda o.z. Kultúrny Prameň

Uživatelský avatar
mahdý

Re: dálkové ovládaní yamaha 01v

Příspěvek od mahdý » úte 18. bře 2014 15:02:14

Mám Missing Link (MIDI přes WIFI) na prodej - fungl nový, v záruce! Kabel MIDI zdarma.
Cena 3.900,-Kč - sel.pesdolesa(zavinac)seznam.cz
Přešel jsem na jiný pult, takže nevyužité.

Uživatelský avatar
Adam 1

Re: dálkové ovládaní yamaha 01v

Příspěvek od Adam 1 » čtv 02. črc 2015 0:25:41

Dobrý deň,

podarilo sa mi sprevádzkovať diaľkové ovládanie Yamahy 01V podľa postupu uvedeného v tomto vlákne - Android + Wireless mixer, Wi-Fi router, Windows 8.1 + DS midi wifi, USB-MIDI prevodník, mixpult. Problém spočíva v tom, že pri plynulom pohybe (ťahu) faderom v aplikácii sa reálne hýbe sekane. Dokonca pri rýchlejšom, resp. bežnom pohybe ani nestihne dôjsť do maxima či minima, aj keď podľa aplikácie sa už v týchto polohách nachádza. Nepravidelný tok MIDI dát mi signalizuje už indikátor na USB-MIDI prevodníku. Myslel som si, že problém spôsobuje staršia verzia programu DS midi wifi pod Windowsom 8.1, ale to isté sa deje aj pod Windowsom XP SP 3 na druhom notebooku. Neviem, čoho sa chytiť, Wi-Fi router je klasický, s externou anténou, skúšal som ovládať cez tablet (ASUS) aj mobil (Samsung GALAXY), výsledok rovnaký. Nemáte, prosím, nejakú radu či skúsenosť? Vopred ďakujem.

giom
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 64
Registrován: sob 18. led 2014 12:02:19

Re: dálkové ovládaní yamaha 01v

Příspěvek od giom » úte 30. led 2018 23:25:48

Používá prosim vás niekto missing link na ovládanie 01V96 ? Potreboval by som poradiť.Ďakujem.

Odpovědět

Zpět na „Yamaha“