yamaha mg32/14fx zlobí

Odpovědět
  • Reklama
  • DEMO 15
codex
Nováček fóra
Nováček fóra
Příspěvky: 3
Registrován: pát 20. zář 2013 22:03:06

yamaha mg32/14fx zlobí

Příspěvek od codex » ned 05. črc 2020 10:04:41

Ahoj, prosím o pomoc se starším mixpultem yamaha mg32/14fx už toho dost odehrál, koupil jsem ho od folkové kapely a ti říkaly že občas blbnou odposlechy, naladí si to a po chvíli se rozhodí úrovně hlasitosti odposlechů ale že používaly jen prvních pár vstupů, tak jsem si řekl že dál už to bude vpohodě, že budu používat druhou půlku... teď s ním zvučim já na malých festivalech mladý kapely atd... a včera jsem si ověřil to co říkaly... První dvě tři hodiny ok, a pak se ztlumil odposlech cca o 50% a zůstal ztlumený, tak mu dám větší úroveň a ok, asi půl hodiny a pak se zase sám zesílí... udělalo to asi 4x za večer, myslím že to dělal jen jeden ... Má někdo zkušenost s tímto jevem? Nasměruje mě někdo na co se zaměřit? (Jsem slaboproudař, doufám že si to sám s vaší pomocí opravím) děkuji

Marian
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 47
Registrován: úte 21. led 2020 20:56:39

Re: yamaha mg32/14fx zlobí

Příspěvek od Marian » ned 05. črc 2020 12:31:23

Pokiaľ to robí jedna odposluchová cesta a utlmí na všetko čo do odposluchu ide, tak najskôr bude problém výstupných obvodov daného aux-u - operačné zosilňovače (studený spoj, vadny kondenzátor a pod.) alebo tlačidlo tej vetve.

Odpovědět

Zpět na „Yamaha“