FEEDBACK DESTROYER

  • Reklama
  • DEMO 15
Uživatelský avatar
Zdeněk Prodance
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 4039
Registrován: pon 18. dub 2011 11:17:46

Re: FEEDBACK DESTROYER

Příspěvek od Zdeněk Prodance » pát 08. črc 2016 21:44:54

Já bych doporučil nepořizovat si podobně technicky náročné zařízení (viz všechny příspěvky výše) za cenu jednoho hodně podprůměrného mikrofonu. To pak opravdu nefunguje dobře, protože nemá šanci. Pro mne je dost nepochopitelné, že u mikrofonů to chápe každý, u beden snad už většina lidí a u něčeho, co má AUTOMATICKY a velmi rychle dolaďovat celkovou frekvenční charakteristiku až o desítky dB a to právě v podmínkách nástupu zpětné vazby, zřejmě stále skoro nikdo. Co je na tom tak k nepochopení ? Jeté Sabiny nejsou drahé, jestli někdo chce experimentovat, tak může začít rovnou s ní, pak jeho výsledky budou aspoň nějakou vypovídací hodnotu mít. Jinak může pouze znovu ověřit, že vyfukováním tabákového kouře do lavoru s vodou zlato nevzniká.

H.M.

Uživatelský avatar
KarlosSou
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 105
Registrován: pon 25. led 2016 20:59:36
Bydliště: Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: FEEDBACK DESTROYER

Příspěvek od KarlosSou » pát 08. črc 2016 22:04:15

je mi to jasný, děkuji.
Je fakt, že jednou mi nějakej muzikant, co jsem jej zvučil Sabinu půjčil a nemělo to chybu ...

Uživatelský avatar
Petr Z.

Re: FEEDBACK DESTROYER

Příspěvek od Petr Z. » sob 09. črc 2016 9:15:16

Mám zkušenost s DSP1100 a DSP1124. Nechat vychytat ty největší průsery a zafixovat, k ničemu jinému se nehodí. Je to ten nejnižší level podobných přístrojů a výsledek tomu pak odpovídá, pokud jej necháte běžet třebas i na mluvené slovo v dynamickém režimu. Po 15 min zjistíte, že to sice nevazbí ani při hodně velkém zesílení, ale hlas i toho řečníka zní jako z plechového hrnku. Na muziku bych se neodvažoval to trvale používat.
Používám stále dvě Sabine FBX2020 a také zafixované, je to starší generace, ale pořád o dvě třídy lepší, než kterýkoli Behringer.

Odpovědět

Zpět na „Behringer“