DSP8024+DSP9024 na mastering Skusenosti Spolahlivost

Odpovědět
  • Reklama
  • DEMO 15
Bibosaurus
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 10
Registrován: čtv 01. bře 2012 18:31:12
Kontaktovat uživatele:

DSP8024+DSP9024 na mastering Skusenosti Spolahlivost

Příspěvek od Bibosaurus » pon 24. úno 2014 11:00:02

Uspravedlnujem sa ze znova otvaram tieto 2procesory o ktorych tu uz bolo pisane, no niektore temy uz zacinali zle a ked niekto nevedel ani rozdiel medzi nimi tak je to skoda dalej rozvyjat. Chcem sa spytat na konkretne skusensto stymi dvomi procesormi co sa tyka spolahlivosti a taktiez ich zvukovym prejavom- Syntetickost Ostrost neprijemnost prejavu co je vecsinou standart o Behr..... no napr mix MX8000 sa im celkom podarilo okopcit tak ich este nezavrhnem.
Chcel by som prejst zo sw masteringu na procesory Na analogove nemam no kombinacia tychto dvoch sa mi celkom pozdavala. PAramet.+Grafic. Eq DSP8024 , a 6pasmovy kompresor + Limiter DSP9024. Pre porovnanie na com robim mix Preosnus 16.4.2, monitory Roland DS7, SW Studio One Artist. Taktiez uvzujem nad dalsimi moznostami 1.Tc Electronic Finalizer no je kusok drahsi popripade rozsirit Studio One z Artis na Profesional-Ma plnohodnotny 4pas kompresor. Popripade cez VST pripojit TcElectr. powerCore
Diky pekne za pomoc.

vitek_cz
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 428
Registrován: ned 10. črc 2011 12:25:24
Bydliště: Praha 6

Re: DSP8024+DSP9024 na mastering Skusenosti Spolahlivost

Příspěvek od vitek_cz » pon 24. úno 2014 12:20:47

Bibosaurus píše:no napr mix MX8000 sa im celkom podarilo okopcit tak ich este nezavrhnem.
No s tim bych uplne nesouhlasil. Ja jsem mel MX8000 a pracoval jsem i dlouho na Mackie. Mackie oproti MX8000 vydrzel mnohem vice. To jen porovnavam spolehlivost.
Chcel by som prejst zo sw masteringu na procesory.
Zapomen na to. Pokud na to nemas, tak zustan u softwaru. Protoze posunout to muzes az vyssi tridou procesoru. Coz DSP8024 atd. rozhodne neni. Navic to je vlastne taky software, jen pres dalsi AD DA. Pro to neni duvod.

Jinak ten 8024 jsem mel take. A pri srovnani s analogovy Behringer ekvalizerem, tak byl rozhodne na vyssi urovni, ale bohuzel mel celkem vysokou uroven sumu. (Porad lepsi, nez pazvuky, co delaly ty analogove EQ)

Bud tomu uveris a nebo si to kup (dneska se to prodava temer zadarmo (proc asi)) a uslysis sam.

Uživatelský avatar
MADMAX

Re: DSP8024+DSP9024 na mastering Skusenosti Spolahlivost

Příspěvek od MADMAX » pon 24. úno 2014 14:25:05

Hele Vítek má pravdu, pro mastering mohou být zajímavé špičkové analogové procesory, zvl. lampové, které zvuk změní žádoucím způsobem, ale až do střední třídy dávají SW řešení nesrovnatelně více možností při nižší ceně a podstatně lepším výsledném zvuku. Pro masterování přes nepříliš kvalitní digitální outboardy od Uliho fakt není žádný důvod...

Odpovědět

Zpět na „Behringer“