Lexicon vs t.c.

Odpovědět
  • Reklama
  • DEMO 15
george_58
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 203
Registrován: úte 19. pro 2006 9:48:50
Bydliště: Český Těšín
Kontaktovat uživatele:

Lexicon vs t.c.

Příspěvek od george_58 » sob 07. bře 2009 10:38:50

Sháním nějakou efektovou jednotku. Pro mé zvučení nemá smysl sahat po dražších, takže strop do 7 tis. Našel jsem Lexicon MX200, MX300 a t.c. M350. Co z toho by jste mi doporučili? Nezvučím žádné hvězdy... Psal jsem i na prodance forum, ale nikdo neodpověděl..
Nejradši bych to neřešil a koupil si Yamahau LS9, ale ty vyhlídky na akce jsou dost bledé abych "investoval" tímto způsobem. Potřebuji aby peníze dělaly peníze a to bohužel u zvučení jaksi postrádám, tam si za peníze kupuji akorát tak sedřené záda a nevyspanost :)

maly_medved
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 716
Registrován: úte 03. črc 2007 9:27:11
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: Lexicon vs t.c.

Příspěvek od maly_medved » sob 07. bře 2009 11:09:24

Asi ti moc neporadím, pořád jsem se rozhodoval mezi těmito dvěma značkami , porovnával .... na něco se mi líbil víc ten , na něco zase onen .... třeba hally lepší ( subjektivně ) Lexicon, delay a ergonomie TC ...

Podotýkám že jsem porovnával v o jeden stupeň vyšší třídě a nakonec pořídil TC M-One a Lexicon M 400 .

Do začátku bych asi šáhl po Lexiconu MX200 a pak jej doplnil TC M350

Ale kdybych měl pořizovat jen jeden , tak bych si fakt připlatil a sáhl jednoznačně po TC M-One . Před "lety" jsem začal na TC M300 ale měl jsem možnost jej vrátit a doplatit na vyšší - právě kvůli ovládání. Geniální rychlé a PŘEHLEDNÉ ovládání dvou různých efektů a routing, například když si chci "zaplácnout" jen jeden AUX send a používat jak Hall tak i přes bypass Tape delay .....

Uživatelský avatar
frantik
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 823
Registrován: pon 29. srp 2005 23:28:41
Bydliště: Vracov

Re: Lexicon vs t.c.

Příspěvek od frantik » sob 07. bře 2009 14:12:44

Souhlas s medvědem, TC M350 se mi za tu cenu jeví jako dobrý kup, dobře se ovládá a zvukově určitě vyhoví. Časem se můžeš rozhodnout, jestli si ji necháš, či koupíš dražší model.
Jsem zmatkař, někdy. No a?

Uživatelský avatar
Pavel Sedlák
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 1326
Registrován: úte 24. črc 2007 12:44:06
Bydliště: Kralupy nad Vltavou

Re: Lexicon vs t.c.

Příspěvek od Pavel Sedlák » sob 07. bře 2009 18:19:26

Z těch dvou je to padesát na padesát - někde tady na fóru jsem to popisoval.
Nemám strach z lopaty, mám strach ze srpu a kladiva

Odpovědět

Zpět na „Lexicon“