Čísla na zesilovači

  • Reklama
  • DEMO 15
strapal
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 272
Registrován: úte 15. zář 2015 11:42:50
Bydliště: Valašské Království

Re: Čísla na zesilovači

Příspěvek od strapal » úte 04. úno 2020 18:19:57

Aniž bych chtěl snižovat dramatičnost vlákna, tak to není až tak dávno, kdy jsem potřeboval nakopnout s přepínačem filtru QSC zesíku a nebo poradit s umístěním subů... A nikdo mě tady do análu neposlal. A to se mě mimo jiných, zde ochotných profíků, tehdy ujal i HM.. 🍺

Takže mládí vpřed! 🙂

Quicktor
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 184
Registrován: úte 07. čer 2016 22:00:31

Re: Čísla na zesilovači

Příspěvek od Quicktor » úte 04. úno 2020 19:39:46

Žolík slušně poprosil a Oťas podal vyčerpávající odpověď na banální otázku .
Vše je fair play .
Doporučuji tazateli trpělivě čísti toto forum , neb je to zde studnice vědomostí v oboru.

Uživatelský avatar
slava

Re: Čísla na zesilovači

Příspěvek od slava » stř 05. úno 2020 18:26:40

To strapal:Ano ,je mi to blbý,ale tohle je někde jinde.Fakt neuznávám veřejně daný - začínám - . Nezačíná,pouze bude dělat bordel po vsi a se vší úctou k tomuto konání potřebuje zapojit Behra . Nic víc ,nic míň.A tak se nabízí otázka,proč to tihle (na to není slovo)chtějí dělat.A proto jsem silně skeptický,protože se všichni vidí za šavlemi, ale princip jaksi uniká.Dřívávějc hráli kluci na kytaru,dneska stojej za šavlema,proč ne.Ale fakt nebudu podporovat nesmyslný a úplně zbytečný dotazy.

Otas
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 535
Registrován: ned 06. lis 2011 15:59:02
Bydliště: Bílina

Re: Čísla na zesilovači

Příspěvek od Otas » čtv 06. úno 2020 11:03:54

A já na ně vcelku rád - jsou - li slušné - odpovím. Žolík ještě nerozebral Speakon, tak mu ta čísílka nic neříkaly.
Ještě jsem nezapoměl, jak jsem v 15 letech začínal s audio. Kdybych měl tenkrát možnost se zeptat, určitě by mne to posunulo o dost dále.
Ještě v 88. roce (po mé 30ce), to už jsem dělal věci pro DJe, jsem v oblasti beden žil v naprosto bludných představách (třebas TS parametry pro mne byly naprostou záhadou). Až o něco později, v diskusích na Dexonu, jsem od zkušenějších i skutečných expertů (vybavují se mi Hubert, Sinclair, Sendy a další) dostal základ představ, co je to zvuková aparatura. A měli se mnou neskutečnou trpělivost. Ty kraviny, které jsem občas hlásal!
Ano, mladí kluci budou hrát na Behringeru (nebo ještě horších strojích) a většina z nich toho po průšvihách nechá. Mějme radost, že jen neťukají do mobilu, že tvoří (to u dnešní mladé generace schází). Třebas se nějaký z nich nadchne a bude spoluvytvářet další generaci zvukařských machrů, kteří převezmou štafetu. Však ani nemusí hrát první ligu, stačí slušně odehrát okresní přebor. Vždyť se podívejte na věkové složení zvukařů dnes, vždyť už my ze staré generace nic neslyšíme (já končím na 12 kHz :() a to chceme poučovat o zvuku. Někdo nás musí nahradit a toho si musíme vychovat, či lépe řečeno vypěstovat :). Mám s tím odpovídáním na nesmysly zkušenost z AW, kde se z některých lidí podařilo vychovat nadšence, kteří jsou dnes na vyšší úrovni, než já.

Odpovědět

Zpět na „Behringer“