QSA 1200 Q sound

  • Reklama
  • DEMO 15
swistak
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 153
Registrován: stř 10. říj 2012 10:23:36
Bydliště: Vidonín
Kontaktovat uživatele:

QSA 1200 Q sound

Příspěvek od swistak » stř 10. říj 2012 10:38:48

Zdravím, jaký máte názor na tento zesilovač. Sme začínající kapela a nepotřebujeme zatím žádnou špičku. Je to na pár akcí do roka.

banach
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 144
Registrován: stř 30. črc 2008 16:20:46
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

QSA 1200 Q sound

Příspěvek od banach » stř 10. říj 2012 11:19:21

Na pár akcí do roka pro Vás bude výhodnější objednat zvuk od externího dodavatele, než pořizovat vlastní, bude to výhodnější po ekonomické stránce a s největší pravděpodobností bude i nesrovnatelně lepší výsledek. Zvlášť, když se dneska dá sehnat solidní zvuk za pár korun.
O zesilovači nic nevím, jednou jsem si ho v začátcích půjčil na vrchy, něco to hrálo, majiteli minimálně jednou shořel, ale z jednoho kusu se statistika neudělá.

exxxi
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 1443
Registrován: sob 29. led 2011 1:35:00
Bydliště: dálnice D5

QSA 1200 Q sound

Příspěvek od exxxi » stř 10. říj 2012 11:22:12

Projeď vyhledávání, co si tak pamatuji, QSA tu dobré reference nemá.
SiEx3, X32r, IG4T, EV, Turbosound etc.

Uživatelský avatar
frantik
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 823
Registrován: pon 29. srp 2005 23:28:41
Bydliště: Vracov

QSA 1200 Q sound

Příspěvek od frantik » stř 10. říj 2012 15:55:12

Potřebujete spolehlivý standard, což QSA v žádném případě není. Vyhněte se tomu vlekým obloukem. Kupte alespoň standardní ojetinu někde na bazaru, vyhoví např. QSC RMX2450, ev. RMX1850HD nebo Crest CPX2600 a s přivřením oka třeba i Behringer EP2500 - bude furt lepší než zakmitávájící šrot s mizerným vnitřním provedením. Potřebujete hrát, ne pálit bedny, tak si nekupujte "destruktor", byť by cena byla víc než příznivá.
Jsem zmatkař, někdy. No a?

swistak
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 153
Registrován: stř 10. říj 2012 10:23:36
Bydliště: Vidonín
Kontaktovat uživatele:

QSA 1200 Q sound

Příspěvek od swistak » pát 12. říj 2012 13:17:06

Díky za cenné rady. Každopádně už sem zesilovač koupil a ještě su tak blbej, že na staro a dobírkou. Zesilovač je nefunkční. Prodávající mi tvrdí, že sem ho odpálil tím, že sem ho zapnul bez připojených beden. Je to možný? Moc se v tom nevyznám.

Uživatelský avatar
Zdeněk Prodance
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 4039
Registrován: pon 18. dub 2011 11:17:46

QSA 1200 Q sound

Příspěvek od Zdeněk Prodance » pát 12. říj 2012 13:38:15

Celé toto vlákno by se mělo tesat do kamene a tím mlátit všechny začátečníky do hlavy, dokud se jim aspoň trochu nerozsvítí. Ano, jsi naprostý blbec. Ano, mohl jsi to klidně odpálit čímkoli, protože ten zesilovač je prostě tak mizerný. Ano, mohl ses také stát obětí podvodu, ovšem to budeš těžko dokazovat. Zveřejni všechno, co o prodávajícím víš, možná s ním pak bude snazší jednání o nějakém narovnání, sdílení škody, opravě atd. Přece jenom málokdo si chce dělat ostudu veřejně.

H.M.

Uživatelský avatar
frantik
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 823
Registrován: pon 29. srp 2005 23:28:41
Bydliště: Vracov

QSA 1200 Q sound

Příspěvek od frantik » pát 12. říj 2012 14:09:37

Nemohl jsi zesilovač odpálit po zapnutí bez reproduktorů, je to do nebe volající zhovadilá výmluva. Tomu vychcanému dacanovi patří rozhodit sandál ještě než toto dořekne!
I kdyby zesilovač fungoval, jeho pajšl bez pořádné repase a dořešení konstrukčích nedodělků z něj činí nebezpečný odpalovač repráků.

Uvnitř je prostě ojebávka, navíc ze starého materiálu "co dům dal", kterou si běžně nedovolí udělat ani průměrný čínský plagiátor.

No ale vpodstatě můžete být spokojeni, nekupovali jste zbytečně předražené, nic moc hrající nové "šmejdy", jako je třeba QSC RMX2450 apod., ale slušný, levný, v podstatě tuzemmský-slovenský výrobek značky QSA se kterou neměli její majitelé nikdy jediný problém...

Pro příště pomni co bylo na počátku: "Nám stačí do začátku něco levného..." Když nakoupíte takto levně víckrát a obratem to jako nepoužitelné vyhodíte, nebudete mít ani aparát, ani peníze...
Jsem zmatkař, někdy. No a?

swistak
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 153
Registrován: stř 10. říj 2012 10:23:36
Bydliště: Vidonín
Kontaktovat uživatele:

QSA 1200 Q sound

Příspěvek od swistak » pát 12. říj 2012 16:09:50

Jo tak chybama se člověk učí. A co teď s tím? Udělá z toho někdo zesilovač? Nebo to mám fakt radši vyhodit a koupit něco jinýho? Protože s borcem není řeč, asi moc dobře věděl co prodává a oba víme, že na něho nijak nemůžu.

Lentil.CZ
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 101
Registrován: pon 25. črc 2011 18:34:07

QSA 1200 Q sound

Příspěvek od Lentil.CZ » pát 12. říj 2012 16:37:48

Nechat opravit nejlip a prodat...

Uživatelský avatar
Zdeněk Prodance
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 4039
Registrován: pon 18. dub 2011 11:17:46

QSA 1200 Q sound

Příspěvek od Zdeněk Prodance » pát 12. říj 2012 16:39:37

Samozřejmě že můžeš, napiš sem kdo to je. Nezlob se na mne, ale jedna věc je být blbý sám, za to si sám můžeš i sám trpíš a druhá je tady dělat blbé z jiných. Chtěl jsi rady, dostal jsi je. Pak se ukázalo, že jsi se ptal až potom, co jsi konal a žádné rady ti tedy k ničemu nemohly být (horší variantu, že jsi jich vůbec nedbal a navzdory jim jsi to obratem koupil, ani neuvažuju). Teď jsi zase dostal radu a vůbec jí nemíníš dbát. Prostě děláš pitomce i z nás a na to tady opravdu asi nikdo dlouho zvědavý nebude. Samozřejmě to jde nějak opravit, ale jsou to spíš další vyhozené peníze.

H.M.

swistak
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 153
Registrován: stř 10. říj 2012 10:23:36
Bydliště: Vidonín
Kontaktovat uživatele:

QSA 1200 Q sound

Příspěvek od swistak » pát 12. říj 2012 16:56:46

Zdeněk Prodance píše:Samozřejmě že můžeš, napiš sem kdo to je. Nezlob se na mne, ale jedna věc je být blbý sám, za to si sám můžeš i sám trpíš a druhá je tady dělat blbé z jiných. Chtěl jsi rady, dostal jsi je. Pak se ukázalo, že jsi se ptal až potom, co jsi konal a žádné rady ti tedy k ničemu nemohly být (horší variantu, že jsi jich vůbec nedbal a navzdory jim jsi to obratem koupil, ani neuvažuju). Teď jsi zase dostal radu a vůbec jí nemíníš dbát. Prostě děláš pitomce i z nás a na to tady opravdu asi nikdo dlouho zvědavý nebude. Samozřejmě to jde nějak opravit, ale jsou to spíš další vyhozené peníze.

H.M.
Nemyslel sem to nějak špatně a určitě tu z nikoho blbečka nědal nechci. Rad si vážím, protože to vypadá, že tomu asi fakt rozumíte.
Zesilovač sem měl doma když sem zakládal toto vlákno a ptal se na zesilovač to je pravda. Taky sem se neptal jestli ho mám koupit nebo ne, ptal sem se, co si o tom kdo myslí. Jestli se tě toto vlákno nějak dotklo tak se omlovám, ale nebyl to úmysl.

Uživatelský avatar
Zdeněk Prodance
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 4039
Registrován: pon 18. dub 2011 11:17:46

QSA 1200 Q sound

Příspěvek od Zdeněk Prodance » pát 12. říj 2012 17:58:12

No dobře, skutečně to z dotazu nevyplývalo, ale přece jenom by mne zajímalo, jestli jsi už tenkrát věděl, že nehraje a proč se bráníš sem napsat, od koho jsi ho koupil. Ono fakt nemá cenu zkoušet někým manipulovat, zamlčovat mu důležité věci atd. pokud se chceš dočkat jednání na rovinu, tak s ním musíš sám začít a držet se ho.

H.M.

swistak
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 153
Registrován: stř 10. říj 2012 10:23:36
Bydliště: Vidonín
Kontaktovat uživatele:

QSA 1200 Q sound

Příspěvek od swistak » pát 12. říj 2012 20:33:33

Já to asi nechápu, s kým jako manipuluju? Že nehraje sem zjistil hned po rozbalení a pak sem založil toto vlákno, jen prostě pro info. Abych věděl co sem koupil. Zatím sem ho nezvežejnil protože se s ním snažím nějak domluvit. Pokud se nedomluvíme tak ho samozřejmě zveřejním.
Co říkáte na tento zesilovač? PA 800 LD Systems

Uživatelský avatar
Zdeněk Prodance
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 4039
Registrován: pon 18. dub 2011 11:17:46

QSA 1200 Q sound

Příspěvek od Zdeněk Prodance » pát 12. říj 2012 21:05:17

Vtip je v tom, že to, co jsem z tebe postupně dostal, jsi všechno měl napsat hned do prvního dotazu. Aby všichni věděli, jak se situace opravdu má a neplýtvali svým časem na dobré rady, které ty jsi si tak nějak zapomenul vyžádat předem a zadem ti už nejsou vůbec k ničemu. Tomu se taky říká jednání na rovinu a skutečně se vyplácí.
Co se týká dalšího dotazu na další zesilovač, tak jsem zvědav, co ti kdo bude zkoušet radit, když nikdo nevíme, jestli ho už máš nebo ne a kde a za kolik a na co ho míníš kupovat. Takhle to opravdu nejde, žádná odpověď nemůže být o moc lepší, než je otázka.

H.M.

Uživatelský avatar
TomasVv
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 1215
Registrován: pon 25. čer 2007 21:19:01
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

QSA 1200 Q sound

Příspěvek od TomasVv » pát 12. říj 2012 21:35:34

A toho prodejce klidně zveřejni i když se domluvíte. Já chci vědět, kdo je podvodník a od koho určitě nemám nic kupovat, věřím že ostatní také. Že na něj nic nemáš, není pravda, prodal Ti nefunkční zařízení bez zjevného upozornění. Asi to nebylo za 150Kč, takže se nemusíš ostýchat s oznámením na PČR.
Dělám, co mě baví.

Odpovědět

Zpět na „QSA“