QSC GX7 - nedá sa vypnúť!

Odpovědět
  • Reklama
  • DEMO 15
Dudel
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 85
Registrován: pon 11. črc 2011 0:08:12

QSC GX7 - nedá sa vypnúť!

Příspěvek od Dudel » úte 14. úno 2012 4:27:12

Zdravím,

QSC GX7 mi od distribútora došlo práve včera v pondelok, nechal som ho odstáť zo 18 hodín a momentálne ho testujem.
Prišiel som na jeden dosť závažný problém - nedá sa vypnúť!!!
Zapnem ho - funguje normálne; vypnem ho a on sa znova a znova zapína až kým neodpojím kábel.
Sám som tomu neveril, tak som radšej problém zaznamenal mobilom:


Ináč funguje normálne, zatiaľ som ho ale nijak "nevypekal".
Ja mám zrejme nejakú vadnú karmu, keď mi aj po polroku odišla nová EV Q99-ka. Ale čo ma najviac serie je, že posrané šikmooké sprdkavené Lexony už 3 roky šlapú jak tank.

Patso
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 291
Registrován: čtv 10. čer 2010 12:50:50
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

QSC GX7 - nedá sa vypnúť!

Příspěvek od Patso » úte 14. úno 2012 10:25:17

Dudel píše:posrané šikmooké sprdkavené Lexony už 3 roky šlapú jak tank.
Čoveče, a ty moje co jsem kdysi měl, taky ještě furt jedou technařům v plné palbě... Opravdu za ty prachy super krámy

Jinak toto je jasně reklamovací záležitost, vůbec neřešit a nechat opravit.

sledge
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 1035
Registrován: pát 09. črc 2010 15:57:29

QSC GX7 - nedá sa vypnúť!

Příspěvek od sledge » úte 14. úno 2012 13:26:26

Možná stuďák v ochranách (případnš zaseklé relé nebo vypínač) nebo tak něco. Určitě reklamovat nebo nechat opravit.
1) Audiopro s.r.o. - servis, instalace, akustika, podpora: http://www.audiopro.cz
2) Práce všeho druhu (měření, vývoj, poradenství,...)

Uživatelský avatar
Zdeněk Prodance
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 4039
Registrován: pon 18. dub 2011 11:17:46

QSC GX7 - nedá sa vypnúť!

Příspěvek od Zdeněk Prodance » úte 14. úno 2012 15:28:30

Dodej nám to do servisu , ještě jsem to nikdy neviděl , je to jasná reklamace.
Z.P

Dudel
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 85
Registrován: pon 11. črc 2011 0:08:12

QSC GX7 - nedá sa vypnúť!

Příspěvek od Dudel » úte 14. úno 2012 23:29:02

Zdeňku vďaka, no nebral som to od Vás z Prodancu, ale z Audioteku, tí sa už o servis postarajú; okrem toho ponúkli o 80€ nižšiu cenu :-)

Zisťujem, že to bude asi fakt len moja zlá karma... voľakedy som dlho fungoval na RH Soundoch, Behringeroch, Omnitronicoch a nikdy mi nič neodišlo, akurát to viac šumelo a hralo otrasne. Momentálne už siaham po úplne iných, "vyšších" značkách a až teraz sa to začína všetko kaziť. Mám taký dojem že čokoľvek čo dnes človek kúpi stoji za prd a aj tak sa to poserie, akurát pri čínskych šmejdoch výmena menej bolí peňaženku...

Uživatelský avatar
Zdeněk Prodance
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 4039
Registrován: pon 18. dub 2011 11:17:46

QSC GX7 - nedá sa vypnúť!

Příspěvek od Zdeněk Prodance » stř 15. úno 2012 0:00:09

Postarají se o něj tak, že nám to pošlou. Audiotek je jen maloobchod, dovozce jsme my a záruku samozřejmě držíme také my. Poslední u nás kupovali 6.2.2012, to je zřejmě on. Docela mne překvapuje, že to nevíš.

H.M.

Dudel
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 85
Registrován: pon 11. črc 2011 0:08:12

QSC GX7 - nedá sa vypnúť!

Příspěvek od Dudel » stř 15. úno 2012 0:29:17

Vďaka, ja sa na poli profi zvukárčiny dlho nepohybujem a som tu v okolí sám, tak zatiaľ dobre neviem kto s kým a ako. Pre mňa ako koncového užívateľa je ale podstatné, že ponúkli bezkonkurenčnú cenu, zabezpečia mi kuriéra k nim, servis a kuriéra naspäť ku mne bez ďalších mojich výdajov.

Zastrešujete ináč aj Slovensko čo sa QSCčiek týka?

EDIT: Prodance registrujem už dosť dlho, viem že robíte na veľkých zákazkach, ale doposiaľ som Vás ako maloobchod nebral do úvahy, keďže mi chýbala slovenská verzia stránky (minimálne ceny v €), takže ani neviem akým kurzom to prepočítavate (nerád by som bol pri preberaní dobierky nemilo prekvapený). Audiotek má napríklad statických 25,5Kč/1€.
Naposledy upravil(a) Dudel dne stř 15. úno 2012 0:40:03, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Zdeněk Prodance
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 4039
Registrován: pon 18. dub 2011 11:17:46

QSC GX7 - nedá sa vypnúť!

Příspěvek od Zdeněk Prodance » stř 15. úno 2012 0:38:21

V pořádku, je to internetový obchod, který žije z toho, že zboží od nás přelepí a pošle dál, u nás mají trvale nejvyšší (-25%) rabat, protože plní podmínku měsíčního obratu, která je s tím spojená. Na jednom kuse QSC GX7 můžou vydělat až asi 4000Kč vč. DPH, takže se s tebou o tento zisk rozdělili a ještě s tím mají nějakou práci. Běžná záležitost, jen mne překvapuje, že si myslíš, že jsi s námi nějak vykýval, když sis to "koupil jinde" a my že jsme takoví blbci, že ti k tomu ještě radíme :-)
Asi sem budu muset nakomandovat bratislavskou pobočku, aby to tady svým zákazníkům pořádně vysvětlovala, nejsou jen nějaký maloobchod pro Petržalku a blízké okolí, ale mají mít na starost celou Slovenskou republiku, malo i velkoobchodně.

H.M.

Dudel
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 85
Registrován: pon 11. črc 2011 0:08:12

QSC GX7 - nedá sa vypnúť!

Příspěvek od Dudel » stř 15. úno 2012 0:44:22

Nie, to určite nie :lol:
Viem ako takéto veci fungujú, okrem iného pracujem ako lead backend developer pre nemalý eshop jednej bratislavskej akciovky a zhodou okolností mám na starosti aj práve importy a synchronizáciu produktov (SOAP, webservice, grabbre, parsovanie feedov atď). Pozri sa na to ale z mojej strany ako zo strany bežného koncového užívateľa, ktorý o dodávateľských vzťahoch v tejto oblasti nemá ani páru. Logicky ako typický slovák idem za najnižšou cenou.

EDIT: mimochodom prečo ma prodance.sk presmeruje na inú firmu ktorá v eshope ponúka iný sortiment?

Uživatelský avatar
Zdeněk Prodance
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 4039
Registrován: pon 18. dub 2011 11:17:46

QSC GX7 - nedá sa vypnúť!

Příspěvek od Zdeněk Prodance » stř 15. úno 2012 1:36:49

Protože si kdysi Milan na Slovensku vybral za partnera trapného tvora, který dokázal akorát tak ukrást za naše peníze naši doménu. Takže jsme začínali dvakrát a tento ubožák možná dodnes mírně profituje z toho, že mu občas někdo z vás spadne do klína. Moc mu to nepomohlo a my máme od té doby trochu míň iluzí a trochu víc praxe. Opět asi věc, ve které by měla naše skutečná pobočka být trochu aktivnější, podobné vředy z dob divočejšího kapitalismu už měly být dávno vyčištěné.
Jinak nám je samozřejmě jedno, jestli si koupíš náš zesilovač u toho nebo toho dealera anebo přímo u nás, jenom vysvětluju ten zázrak, že na něj stejně záruku držíme my a proto přijde do servisu k nám a současně že ti na něj někdo dal 2000Kč slevu a kde na ni vzal. Každému to jasné být nemusí a když se řekne A, tak je potřeba dodat i B.

H.M.

Uživatelský avatar
Martin
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 562
Registrován: čtv 11. srp 2005 1:16:45

QSC GX7 - nedá sa vypnúť!

Příspěvek od Martin » čtv 16. úno 2012 2:09:05

Další debata na téma velkoobchodních cen Prodance přesunuta do zvukova-technika-zesilovace-qsc/velkoob ... t3751.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Dudel
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 85
Registrován: pon 11. črc 2011 0:08:12

QSC GX7 - nedá sa vypnúť!

Příspěvek od Dudel » ned 19. úno 2012 0:25:59

Zosilňovač som na reklamáciu neposielal, pretože si na mňa v Audioteku našli čas až po troch dňoch, okrem toho ho súrne potrebujem na budúci víkend a mám taký dojem že dovtedy by reklamácia nebola vybavená, tak som ho na piatkovej akcii zobral aspoň na odskúšanie na odposluchy.

A odvtedy funguje úplne bez problémov a nemá žiadne problémy s vypínaním. :D =D>

Neviem ako je to možné, zrejme za ten deň u mňa doma nestihol kompletne vyschnúť od skondenzovanej vody...

Uživatelský avatar
Zdeněk Prodance
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 4039
Registrován: pon 18. dub 2011 11:17:46

QSC GX7 - nedá sa vypnúť!

Příspěvek od Zdeněk Prodance » ned 19. úno 2012 1:35:34

Ono to na nějaký svod například hned ve vypínači vypadalo, ale pokud se to ještě nikdy předtím v servisu neobjevilo s podobnou závadou, tak těžko soudit. Každopádně zesilovač by v originálním balení měl být velmi dobře chráněn i proti vlhkosti (nepropustný "igelitový pytel" a v něj navíc pohlcovač).

H.M.

Odpovědět

Zpět na „QSC“