AKG Perception Live P5

Odpovědět
  • Reklama
  • DEMO 15
Uživatelský avatar
Dan

AKG Perception Live P5

Příspěvek od Dan » stř 23. úno 2011 11:51:27

Zdravím, chci se vás zeptat na názor na mikrofon AKG Perception Live P5 mám v úmyslu si pořídit 2 tyto mikrofony na zpěv hrajeme punk a rock je to za celkem rozumnou cenu a má to superkardiodní směrovou charakteristiku. Předtím jsem ještě uvažoval o Shure PG58 co bude lepší volba?

Uživatelský avatar
blaha
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 3588
Registrován: úte 30. pro 2008 18:13:14
Bydliště: cca 10km od Jaroměře
Kontaktovat uživatele:

AKG Perception Live P5

Příspěvek od blaha » stř 23. úno 2011 16:08:02

Tak především, Perception Live vůči D řadě, je kvalitativně jako PG vůči SM u SHURE. Takže je to to nejnižší co v daném sortimentu obě firmy nabízejí, tomu pochopitelně odpovídá kvalita.

Předpokládám, že P5 je tedy něco jako horší klon D5, a ta ač je zvukově výborná, není pro váš styl muziky a zpěvu vůbec ideální.

Tady bych asi volil klasiky, ono se to tu už několikrát rozebíralo, SM58, SM57, nebo alespoň Audix OM2 a výš (ten mám a nechási toho líbit rozhodně víc než D5, zase nemá tak čistej zvuk, což u vás nevadí).
Zdeněk "Bláha" Blahovec, ozvučení, světla, stage, instalace, poradenství, divadlo Jaroměř

Patso
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 291
Registrován: čtv 10. čer 2010 12:50:50
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

AKG Perception Live P5

Příspěvek od Patso » stř 23. úno 2011 17:32:15

A jako vždy Blaha, souhlas.
A jako vždy...Doplním..... No, ještě že na řvouny rád dávám i Opus 69 Bayera.
AKG ne, to je takový spíše "country" majk. Mám teda D7, ta je samozřejmě vynikající, ale jako flusátko se nehodí.

Odpovědět

Zpět na „AKG“