AKG WMS 40 MINI

• Reklama
  • powersoft nakup
jaroslav
Nováček fóra
Nováček fóra

AKG WMS 40 MINI

Příspěvek od jaroslav » ned 20. lis 2011 22:43:04

Ahoj,má někdo zkušenosti s tímto nástrojovým bezdrátem?Výrobce uvádí použití pro kytary,ale slyšel jsem,že se k tomu dá použít i náhlavní mikrofom.Potřeboval bych ho na zpěv k akordeonu.Je to ne na profi použití,ale jen občas nějaká hospoda nebo akce pro pár lidí,kde je potřeba zpěv vytáhnout.
Zvuk mám docela kvalitní ( 2x RCF 312 + SUB 705 ) a mix Yamaha 8 kanál.
Díky za rady
Jarda

Jiriczek
Uživatel
Uživatel
Kontaktovat uživatele:

AKG WMS 40 MINI

Příspěvek od Jiriczek » stř 14. lis 2012 20:57:33

Také bych se zajímal jestli je to použitelné na nějaké akce např. pro děti a tak ...

Edit: aktuální cena 2500Kč za bezdrát na mě působí tak, že to je k ničemu :-)
umělecko-produkční agentura ABEL - http://www.agenturaabel.cz" onclick="window.open(this.href);return false; | tel: 732 575 195

Gustav
Uživatel
Uživatel

AKG WMS 40 MINI

Příspěvek od Gustav » čtv 15. lis 2012 11:15:32

:evil: ANO jako pro bezDrát se za tuhle cenu nástrojového mikrofonu s vysílačem a přijímačem bude jednat o nepoužitelný s výpadky signálu a malým dosahem použití.
Mám v plánu vyzkoušet DPA 4099 (elektret) zatím v kabelové verzi je to asi určitě mimo kategorii dětské LOW-END

jakub_showservice

AKG WMS 40 MINI

Příspěvek od jakub_showservice » čtv 15. lis 2012 12:59:17

Jiriczek:
Máme 2 sady s mikrofony do ruky. Dosah to má cca 20m, nelze od toho očekávat zázraky, ale použitelné to je. Používám je pro dje, beatbox, rap,... Všude, kde jsou potřeba bezdráty a kde je škoda kvalitních bezdrátů... :mrgreen:

Jaroslav:
Být tebou, tak jdu rovnou do sady od thomanna.
http://www.thomann.de/cz/the_tbone_twsa ... hz_set.htm
http://www.thomann.de/cz/the_tbone_tws_ ... mhz_02.htm

Jakub

Jiriczek
Uživatel
Uživatel
Kontaktovat uživatele:

AKG WMS 40 MINI

Příspěvek od Jiriczek » čtv 15. lis 2012 13:37:38

Díky Jakube za info :-)
umělecko-produkční agentura ABEL - http://www.agenturaabel.cz" onclick="window.open(this.href);return false; | tel: 732 575 195

PetrC
Uživatel
Uživatel

AKG WMS 40 MINI

Příspěvek od PetrC » čtv 15. lis 2012 21:29:03

Tak ten TBONE bych nedoporučoval, koupil jsem ho na zkoušku, šumí a přenos signálu je jak z nekvalitního rádia. Zničí to úplně zvuk. To radši budu motat milión šňůr...

kanjec
Uživatel
Uživatel
Kontaktovat uživatele:

Re: AKG WMS 40 MINI

Příspěvek od kanjec » sob 15. pro 2012 17:02:42

Někdo další s nějakou zkušeností s tou WMS 40 mini? Jde mi konkrétně o model s handkou. Není to pro mě, je to na instalaci do kostela, radius cca 30m bez překážek, občas může být nějakej člověk.

Případně nějakou alternativu, nejlépe do 5k...
Ondřej Hornig
home - http://www.ohornig.cz/

PChramo

Příspěvek od PChramo » pát 15. bře 2013 18:50:16

PetrC píše:Tak ten TBONE bych nedoporučoval, koupil jsem ho na zkoušku, šumí a přenos signálu je jak z nekvalitního rádia. Zničí to úplně zvuk. To radši budu motat milión šňůr...
To je zvláštní, já ho koupil ve verzi the t.bone TWS 16 BT na ozvučení dobra a je zcela čistý. Funguje úplně bez problémů. Hrajeme na AKG D5 + Yamaha MG 166CX + ART 310-A, ale chlapec byl neukázněný a "utíkal" od mikrofonu. S bezdrátem sebou může házet jak chce. Nazvučit dobro je problém a nemám nikterak pocit, že bych přechod na tento bezdrátový mikrofon poznal na zhoršení kvality zvuku. Dokonce uvažuji o zakoupení dalších tří bezdrátů pro banjo, šestku a dvanáctku. Jen uvažuji, zda je pro kytary koupím s body packem a nebo GT plug-on guitar transmitterem.
Taky by mě zajímalo, zda do těch 16-ti kanálů nacpu 4 bezdráty, aby se nerušily.
Budu objednávat příští týden a v sobotu 23.3. hrajeme. Dám vědět, jak to dopadlo.

JV show

Příspěvek od JV show » ned 17. bře 2013 23:07:56

Ja som kúpil WMS40mini z druhej ruky,čo sa týka zvuku je celkom fajn akurát mi vadí slabé odhlučnenie myslím hluk z rúčky,je to plast a dosť to vŕzga v ruke a je to všetko počuť inak je celkom odolný proti spätnej väzbe priamo pred reproboxom a bez väzbenia (ART310A) samozrejme záleží od hlasitosti ale hral som v reštaurácii a bez problémov.Okrem tohoto bezdrôtu mám ešte aj Shure PG-čkovú bezdrôtovú sadu a tam sa objavovali výpadky už za vakuovým sklom okna (asi vadí pokovenie skiel alebo čo) AKG má podľa mňa jasnejší prednes.

Udoharys
Uživatel
Uživatel

Příspěvek od Udoharys » pát 26. srp 2016 10:15:07

Máme je v kapele již druhým rokem. Nic nešumí,signál nevypadl ani jednou. Kvalita zvuku je v dobré urovni. Naprostá spokojenost.

Romi

Příspěvek od Romi » úte 01. lis 2016 15:36:38

Mám AKG WMS 40 MINI 2x dual ,to znamená 4 handky,každý samozřejmě na jiné frekvenci.Frekvence jsou dané výrobcem a nejdou měnit.Na některých místech se mi stává,že jsou rušena okolními vlivy.Poznám to už při zapojení adaptéru do sítě a následné bezdůvodné problikávání kontrolek na jednom z příjmačů.V tom případě nechávám zaplý vypínač na ON na všech handkách a když mají být zrovna v nečinnosti,jen na mixu stáhnu faderem.Je to někdy hodně nepříjemný,systém pracuje ke každému mikrofonu jen na jedné anténě.Podruhé bych je nechtěl.A venku v davu mezi lidi dál od příjmače jsou zcela k ničemu.Vypadává signál a chrčí !!Předtím jsem používal půjčené omnitroniky s volitelnou frekvencí a ty mě nikdy nezradily.Používám na mluvené slovo i na zpěv.Nyní objednávám nejlevnější digitál LINE 6 XD V35 na zkoušku,pokud se osvědčí,postupně nahradím ty stávající. :)

miro
Uživatel
Uživatel

Příspěvek od miro » úte 01. lis 2016 19:20:01

Mohl by jsi napsat, jaké jsou ty čtyři pevné kmitočty? najdeš je vzadu na přijímači nebo někdy i v handkách.
Ono to nemusí být chyba mikroportu ale chyba v Matrixu.

Quicktor
Uživatel
Uživatel

Příspěvek od Quicktor » čtv 03. lis 2016 7:52:33

Vlastním tuto handku už skoro dva roky a naprostá spokojenost. Používám ho i na sólovej zpěv. Zpívala na něj i Markéta Poulíčková hostující v Čechomoru nebo Maxim Turbulence a i když jsem trnul hrůzou kdy přijde nějakej prů...ER tak vše v poho.
Jednou s ním běhal moderátor po stadionu a žadnej výpadek se nekonal. Jistě že jsou zvukové lepší handky, ale za tyhle prachy???

PeBe
Uživatel
Uživatel

Příspěvek od PeBe » čtv 03. lis 2016 9:10:18

Taky mám jeden, ale já ho mám pro "slintaly" na svatbách a firemních večírcích, aby mohli oslnit přítomné svým briskním humorem a třeskutou pohotovostí moderátora a já se nemusel bát, že mi zku..í drahý mikrofon (nejlepší jsou ti, co se tváří dotčeně, když se jich zeptám jestli umí mluvit na mikrofon a pak si ho opřou o pupek a diví se, že je není slyšet a aby se ujistili, že chyba není na jejich straně, do mikrofonu mocně fouknou...).
Ale k věci, tento mikrofon je na mnou popsaný účel jedinečný. Pokud bych však potřeboval bezdrát pro seriózní práci, pak bych se mu radši vyhnul. Požadoval bych 100% jistotu, že bude pracovat vždy na 100%, ne na 99% a to stojí pár peněz navíc ;-)
Co nejde silou, jde ještě větší silou...

exxxi
Uživatel
Uživatel

Příspěvek od exxxi » čtv 03. lis 2016 12:38:19

Jarda> hlavně si nenech podstrčit bazarový na zarušené frekvenci. Téma o použitellných fr. tu je rozsáhlé, ve vyhledávání snadno najdeš.
http://www.zvukari.com
SiEx3, X32r, DL1608, QSC, EV, Turbosound etc.

Odpovědět

Zpět na „AKG“