AKG Perception wireless 45

Odpovědět
  • Reklama
  • DEMO 15
Uživatelský avatar
Radim13

AKG Perception wireless 45

Příspěvek od Radim13 » pon 20. bře 2023 22:49:14

Dobry den, prosim potreboval bych poradit. Zakoupil jsem tento set z bazose. Take jsem k tomu koupil tzv. Party box - reproduktor LG s vidinou, ze pres nej pujde vice slyset hlas me zeny, ktera bude prezentovat vycvik zvirat ve volnem prostoru. V setu je bodypack transmitter PT 45. Receiver SR45 a clip on milrofon CK 99L. Problem je, ze kdyz set propojim s partyboxem do MIC IN tak mluvene slovo jde slyset hrozne potichu a hlavne jen kdyz si mikrofon prilozim v podstate az na rty. Muzete me prosim nasmerovat kde hledat problem? Jestli vymenit mikrofon nebo je takove propojeni na partybox nevhodne? Zkousel jsem zhlasit vse kde jsem videl ze to jde stelovat. Jsem timto absolutne nepolibeny, tak me prosim nekamenujte :) chtel jsem jen docilit toho, aby manzelka byla aspon trochu vice slyset a nemusela si vyrvat hlasivky:) Dekuji za pripadne rady.

Damton
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 478
Registrován: pát 07. dub 2017 11:29:59
Kontaktovat uživatele:

Re: AKG Perception wireless 45

Příspěvek od Damton » úte 21. bře 2023 16:31:43

V bodypacku je pod dvířkama baterie trimr gain , ten si zesílil?

Uživatelský avatar
Radim13

Re: AKG Perception wireless 45

Příspěvek od Radim13 » stř 22. bře 2023 6:54:06

Damton píše:
úte 21. bře 2023 16:31:43
V bodypacku je pod dvířkama baterie trimr gain , ten si zesílil?
Ano zkoušel jsem to, když jej dám naplno tak to už hod ě šumí. I na té krabičce jsem zkoužel točit vším. Squelch taky a nic nevedlo k tomu, že by se ten mokrofon byl citlivější.

zahy
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 439
Registrován: ned 12. říj 2008 22:05:18
Bydliště: Louny

Re: AKG Perception wireless 45

Příspěvek od zahy » stř 22. bře 2023 12:57:11

A máš o píchnutý rovnou do bodypacku? Žádné redukce a podobně? Potom asi bude problém v kabelu nebo přímo v mikrofonu. Koukni se do konektoru zda tam není něco utrhlého. Bodypack má dávat na pinu 3 4V a mikrofon chce 1.5-10V. Na pinu 2. je signál, a na jedničce zem.
A&H GLD-80, A&H CQ20B, Soundcraft Ui16, RCF HD32, Dynacord TS 400, SPL A394

Uživatelský avatar
Radim13

Re: AKG Perception wireless 45

Příspěvek od Radim13 » čtv 23. bře 2023 10:34:57

Dekuji za odpovedi. Byl jsem ve zlusebne jedne kapely a chlapci to tam otestovali a zjistilo se ze ten mikrofon je asi vadny. Navic ten party reproduktor neni uplne vykonny, takze i na to mluvene slovo to neni idealni. Budu muset koupit nejaky prenosny reproduktor a novy mikrofon.

zahy
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 439
Registrován: ned 12. říj 2008 22:05:18
Bydliště: Louny

Re: AKG Perception wireless 45

Příspěvek od zahy » čtv 23. bře 2023 14:22:12

Ten mikrofon bych nezatracoval a nechal ho prověřit a opravit. Pro ukázky a výcvik psů je ale možná vhodnější náhlavní mikrofon, hlavně při udělování rozkazů se musí trochu zařvat a je nutné dát mikrofon mimo ústa což se s klopovkou dělá blbě. I tak je vhodné zařadit nějaký kompresor/limiter ( ve vysílačce nebo v bedně ). V ruce jsem ho neměl a " safa " zde na foru to jistě upřesní ale EV Everse8 by mohl vyhovovat.
A&H GLD-80, A&H CQ20B, Soundcraft Ui16, RCF HD32, Dynacord TS 400, SPL A394

zahy
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 439
Registrován: ned 12. říj 2008 22:05:18
Bydliště: Louny

Re: AKG Perception wireless 45

Příspěvek od zahy » čtv 23. bře 2023 14:25:44

Ještě upřesnění, zmátl mě ten pártybox, máte požedavek i na bateriové napájení? Pokud né, tak se dají samozřejmě vybrat i jiná a levnější řešení.
A&H GLD-80, A&H CQ20B, Soundcraft Ui16, RCF HD32, Dynacord TS 400, SPL A394

Uživatelský avatar
Radim13

Re: AKG Perception wireless 45

Příspěvek od Radim13 » úte 28. bře 2023 8:36:24

Koupil jsem novy mikrofon Behringer BD440. Manzelka s nim byla hodne spokojena. Nijak ji nerusil a dokonce si jej zapomnela nasazeny a sla na obed… :). Akce probehla v jezdecke hale pro kone cca 100m a nakonec se i ten reproduktor projevil jako dostatecny pro ten prostor. Slo ji vsude hezky rozumet a ikdyz do nej zakricela tak se mi nezdalo ze by to bylo rusive. Ten stary klopovy mikrofon (AKG CK99L) zkusim nechat proverit, pokud mate tip kde jej poslat, tak to uvitam. Jedine co se delo a nevedel jsem jak to odstranit, tak se semtam z repro ozyvalo škrčeni kdyz manzelka nejak vice zacloumala antenkou u portu, kdyz se ji nejak zahacila o bundu. Popravde nevim jestli to bylo antenkou. Mozna ten port. Tezko rict. A taky 3x doslo k “vazbeni”- byla daleko od repro. Tak jsem ji napovedel at se pohne a vazbeni skoncilo. Nedelo se to casto, ale taky bych to chtel odbourat. Ucastnici kurzu a divaci mi ale rikali, ze vsemu bylo hezky rozumet a ze ze zkusensoti mohou porovnat ze na jinych kurzech s timto hodne bojuji. Z cehoz jsem teda usoudil, ze kurz probehl v pohode a lide si odnesli cenne zkusenosti. Nejvice jsem se obaval situaci, kdy budou lide na manzelku volat ze ji neni slyset nebo rozumet :)

Uživatelský avatar
Radim13

Re: AKG Perception wireless 45

Příspěvek od Radim13 » úte 28. bře 2023 8:41:13

zahy píše:
čtv 23. bře 2023 14:25:44
Ještě upřesnění, zmátl mě ten pártybox, máte požedavek i na bateriové napájení? Pokud né, tak se dají samozřejmě vybrat i jiná a levnější řešení.
Na repro pozadavek na baterii neni. Vetsinou je vsude elektrina. V tom soucasnem boxu baterka vydrzi tak hodinu. Tim ze se zatim osvedcil, tak nove reseni hledat nebudu. Ale v lete budeme mit kurzy i venku v otevrenem prostoru a tam to mozna bude potreba resit. Tzn pokud mi date tipy na repro ktere by bylo pro dane ucely vhodne, tak to privitam. Dekuji.

Uživatelský avatar
safa
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 2685
Registrován: pon 26. pro 2005 1:28:29
Bydliště: Praha, matka měst a vesnic
Kontaktovat uživatele:

Re: AKG Perception wireless 45

Příspěvek od safa » čtv 27. dub 2023 13:53:31

Radim13 píše:
úte 28. bře 2023 8:41:13
Tzn pokud mi date tipy na repro ktere by bylo pro dane ucely vhodne, tak to privitam. Dekuji.
Jeden ty(i)p bych měl a to úplně boži ;-) :

https://www.kreatek.cz/search.html?q=everse8+
everse.PNG

Odpovědět

Zpět na „AKG“