Behringer C1 - C2

Odpovědět
  • Reklama
  • DEMO 15
Uživatelský avatar
Nomi
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 138
Registrován: ned 24. kvě 2009 18:11:51
Kontaktovat uživatele:

Behringer C1 - C2

Příspěvek od Nomi » úte 12. led 2010 16:07:59

Ahojte,potřebuji pár microfónů na snímání dětského sboru, a někdo mi doporučil C1(1000.- 1ks),že docela dobrý, a tady na fóru zas někdo doporučoval ty tužky C2.(1600.- 2ks)
Máte někdo zkušenost a doporučení ? co vše se dá s C1 nebo s C2 sejmout,a jak to zní ?
potřebuji něco takto levného,u čeho mi nebude vadit když to děcka schodí na zem.
Díky
ještě úplně všemu co tam píšou nerozumím :-) PRAXE ZVUKOVÉ TECHNIKY

Uživatelský avatar
blaha
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 3588
Registrován: úte 30. pro 2008 18:13:14
Bydliště: cca 10km od Jaroměře
Kontaktovat uživatele:

Re: Behringer C1 - C2

Příspěvek od blaha » úte 12. led 2010 20:37:28

Co AKG Perception P170? Jsou to sice necelý 2k za ks (bohužel velké slevy z prosince jsou fuč :( ), ale fungujou velice slušně. Mám je odzkoušený mimo jiné právě i na sborech (až 4ks). A mám, bez následků [-o< , odzkoušený i pád z cca 170cm k zemi přímo na mikrofon, popoháněný pohybem opony a vahou stojanu :evil: .
Zdeněk "Bláha" Blahovec, ozvučení, světla, stage, instalace, poradenství, divadlo Jaroměř

Uživatelský avatar
Nomi
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 138
Registrován: ned 24. kvě 2009 18:11:51
Kontaktovat uživatele:

Re: Behringer C1 - C2

Příspěvek od Nomi » úte 12. led 2010 20:58:54

za 2 měsíce mám v plánu koupit microfouny Rode M3,nebo pokud budou ještě ve slevě AKG 1000.a ty nechci tahat na akce typu třída 5.B zaspívá na akademii školy.
takže by sem chtěl mít nějaké takové co splní účel,a nebudou drahé.
ještě úplně všemu co tam píšou nerozumím :-) PRAXE ZVUKOVÉ TECHNIKY

Uživatelský avatar
ZvukarKt
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 26
Registrován: sob 09. led 2010 1:33:30
Bydliště: Klatovy
Kontaktovat uživatele:

Re: Behringer C1 - C2

Příspěvek od ZvukarKt » stř 13. led 2010 1:05:31

Jak se říká je to o penězích :? . C2 jsem měl půjčené na jeden festík mělo tam být seskupení CCA 10 bubeníků hráli na bonga zvonce a vlastně na všechno do čeho se dá mlátit a měl jsem tam jak nějaké dynamiky, tak kondíky Senhaiser,AKG, SHURE. Můžu zodpovědně říct že ta C2 je v celku povedená záležitost.Ale raději bych volil to AKG není tam takový rozdíl v ceně. Nevýhoda v C2 je že nelze napájet baterií musí být mix s fanthomem a mají nestandartní průměr takže se musí dávat do přibalené malé klipsny.

Takže pro dětský sbor bych se jich asi nebál.
Když to dobře hraje tančím... když ne ladím... a když to prostě nejde, jsem ve výčepu :D
http://www.stagemaster.cz

Odpovědět

Zpět na „Behringer“