Sennheiser E835 versus Sennheiser E845

  • Reklama
  • DEMO 15
Uživatelský avatar
frantik
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 823
Registrován: pon 29. srp 2005 23:28:41
Bydliště: Vracov

Re: Sennheiser E835 versus Sennheiser E845

Příspěvek od frantik » pát 11. pro 2009 7:06:49

Nový set G3 nemám vyzkoušený a porovnaný s G2. Lepší je mikráky srovnávat "na kšeftě" než "ve kšeftě". Taková OM7 či OM11 samozřejmě izoluje dobře, zvláště má-li to být pro zpívajícího bubeníka, ovšem chce to taky zachovávat jistou techniku při zpívání.

Sennheisery E-845 / EW-145 mám v oblibě z několika důvodů: robustnost, potlačený manipulační ruch, potlačený proximity efekt (bomba!), kompenzační cívka proti rušení (fachčí to sqvěle), téměř univerzální mikrofon. Ručka má se dvěma tužkovýma dostatečnou výdrž, nikdy mě nenechá ve štychu - signál na žádné akci nikdy nevypadl. Vyvážený poměr cena / výkon / kvalita.
Jsem zmatkař, někdy. No a?

Uživatelský avatar
Návštěvník

Re: Sennheiser E835 versus Sennheiser E845

Příspěvek od Návštěvník » ned 13. pro 2009 18:42:27

...a ten set EW 145..jak je odolný proti přeslechu? v porovnání s jinýmy mikrofony?

Uživatelský avatar
frantik
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 823
Registrován: pon 29. srp 2005 23:28:41
Bydliště: Vracov

Re: Sennheiser E835 versus Sennheiser E845

Příspěvek od frantik » ned 13. pro 2009 19:07:25

Porovnat Ti to nemůžu, jiný set v apecu nevedu, ale odolnost je každopádně slušná. Já problémy s monitory nemám a to na nich ani nemám feedback-destroyer. Vložka je v EW-145 hyperkardioidní a odolává vazbě určitě lépe, než kardioida v EW-135. EW-135 je zas vhodnější tam, kde má hlas "prorazit".
Jsem zmatkař, někdy. No a?

Uživatelský avatar
Návštěvník

Re: Sennheiser E835 versus Sennheiser E845

Příspěvek od Návštěvník » ned 13. pro 2009 20:05:42

Právě že nepoužívám odposlechy ale hlavní bedny mám po stranách, mírně za sebou,tak se bojím že apec zesílím a mikrák to začne hezkysbárat, proto se snažím najít nějakou cestu.....

Uživatelský avatar
frantik
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 823
Registrován: pon 29. srp 2005 23:28:41
Bydliště: Vracov

Re: Sennheiser E835 versus Sennheiser E845

Příspěvek od frantik » ned 13. pro 2009 21:09:18

Pokud bedny nemáš příliš blízko za sebou a jsou-li trochu slušné kvality (vyrovnaná charakteristika, žádná pieza!) neměly by potíže nastat. Pokud máš pochybnosti, zkus si domluvit někde zápůjčku EW-145 (zvukař, ochotný prodejce nebo předváděčka na prodejně), taktéž soupravy jiných zmiňovaných značek, ať máš jistotu. S EW-145 ale velmi pravděpodobně nešlápneš vedle.

Navíc, jak píšeš, jsi zvyklý zpívat do mikrofonu z blízka a to všeobecně proti vazbě pomáhá. Stydliví kuňkalové 40cm a více od mikrofonu jsou vždy problém. Jak říká u nás jeden muzikant: "Dováděj a skákej si jak chceš, ale hubu měj přitom pěkně na mikrofonu!"
Jsem zmatkař, někdy. No a?

Uživatelský avatar
Návštěvník

Sennheiser E835 versus Sennheiser E845

Příspěvek od Návštěvník » ned 07. srp 2011 23:49:19

viete co je sranda kupil som si tieto mikrofony a bola sranda! to ze maju uplne rovnake vlozky a v original predajni predavaju napodobeniny z ciny a za platil som za to tazke peniaze a teraz neviem co snimi! - vobec neboli simetricke a uz na obaloch boli sam drobne chyby ako iny druh pisma a tak(technicky popis) ale inac vyzualne na 100% podobne - nedoporucujem kupovat cez internet iba v kamenej predajni! a pozriet si vlozky!!!!

Odpovědět

Zpět na „Sennheiser“