Ultramizer

Dynamické, efektové, multifunkční, nástrojové, výhybky...
  • Reklama
  • DEMO 15
knobtweaker
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 367
Registrován: pon 09. bře 2009 12:43:06
Bydliště: Praha

Re: Ultramizer

Příspěvek od knobtweaker » pát 11. zář 2009 15:08:41

:wink: Mě se líbí jaký Behringer vzbuzuje vášně 8) Já zas tak militantní nejsem , akorát s Behringrem prostě nepracuju :-)

Když jsem začínalo tak jsem od něj něco měl - pult eurorack, sluchátkový zesilovač, pseudolampový kompressor di - box a komplet všechno se dřív nebo později rozbylo (spíš dřív), takže tak..

Sorry za offtopic :-)

Uživatelský avatar
Pavel Sedlák
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 1326
Registrován: úte 24. črc 2007 12:44:06
Bydliště: Kralupy nad Vltavou

Re: Ultramizer

Příspěvek od Pavel Sedlák » pát 11. zář 2009 15:19:10

Tož teda se slovy, že to k*rví zvuk, nemůžu souhlasit - mám CT100, či jak se to volá a se zvukem to nedělá nic !
Nemám strach z lopaty, mám strach ze srpu a kladiva

Uživatelský avatar
safa
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 2685
Registrován: pon 26. pro 2005 1:28:29
Bydliště: Praha, matka měst a vesnic
Kontaktovat uživatele:

Re: Ultramizer

Příspěvek od safa » pát 11. zář 2009 21:41:09

knobtweaker píše::wink: Mě se líbí jaký Behringer vzbuzuje vášně 8) Já zas tak militantní nejsem , akorát s Behringrem prostě nepracuju :-)
... sorry ale tak proc to komentujes este s dodatkem a vedomim ze je to off topic ? To nechapu ... at ctu dozadu jak ctu jediny co tu za posledniho pul roku vzbuzuje vasne je tenhle tvuj komentar :shock:
knobtweaker píše:nebo později rozbylo (spíš dřív), takže tak..
... klavesnice je taky od Uliho ze se ti rozbilo mekky "i" ? #-o

Uživatelský avatar
Jakub
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 250
Registrován: čtv 02. úno 2006 11:40:53
Kontaktovat uživatele:

Re: Ultramizer

Příspěvek od Jakub » pon 14. zář 2009 10:00:04

Honzo to bude porad dokola. Behringer ma proste svoje misto na trhu a i u zvukaru, takze tyhle komentare musime nechat byt...

Kuprikladu me nedavno potesilo, ze prisel zakaznik a chtel prevodnik SRC2496? pisu to spravne? a ze prej v cely praze ho nikdo nema. :)) Sice kdybych mu prodal neco od XTA nebo Rane asi by to bylo lepsi, jenze on sel vylozene po tomhle...

...není třeba hrát nahlas...

Uživatelský avatar
Pavel Sedlák
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 1326
Registrován: úte 24. črc 2007 12:44:06
Bydliště: Kralupy nad Vltavou

Re: Ultramizer

Příspěvek od Pavel Sedlák » pon 14. zář 2009 13:18:02

No jo, něco jako v anglii mini :-)
Nemám strach z lopaty, mám strach ze srpu a kladiva

Uživatelský avatar
Petronius

Re: Ultramizer

Příspěvek od Petronius » stř 22. zář 2010 17:49:03

Takže jsem se vlastně z tohoto tématu (ultramizer) vůbec, ale vůbec nic nedozvěděl. K čemu slouží, názory, co je potenciálně lepší, horší, tipy, triky... NIC.
Jen něco o mixu z VUT, nebo jestli je Uli B. na ho****, ale jinak....nic.

díky

P.S. - Příště zkusím jiné fórum.

Uživatelský avatar
frantik
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 823
Registrován: pon 29. srp 2005 23:28:41
Bydliště: Vracov

Re: Ultramizer

Příspěvek od frantik » stř 22. zář 2010 18:06:57

Jak Ultramizer funguje popisuje úplně nejlépe sám výrobce, stačí si to vygůglit a přečíst, není k tomu co dodat, proto je tady zdánlivě tolik plků OT. My, co Ultramizer a jemu podobné stroje nepoužíváme, se prostě nemůžeme o zkušenosti podělit, nemáme je a nestojíme o ně. Poskládali jsme totiž PA z takových komponent, abysme tyto zázračné všeobjímající vylepšovače nepotřebovali. Abych tak úúúúplě nelhal, mám taky na podskupině zpěvů multipásmový kompresor, což je jedna z mnoha funkcí zmíněného Ultramizeru, jenže ten mi dělá jen kompresi a deessing, zato však zaručeně pořádně, páč je na to plně uzpůsoben - jedná se o t.c. electronic C300. Stačí takto?
Jsem zmatkař, někdy. No a?

Uživatelský avatar
Lempl

Re: Ultramizer

Příspěvek od Lempl » pát 25. zář 2015 19:09:58

Zdarec chlapi zakoupil jsem behringer ultramizer pro dsp1424p od kterého očekávám funkci aktivní výhybky na jednom kanále bych potřeboval basy.. to se mi povedlo a na druhém kanále středy což se mi teda nepodařilo ... díky za každou radu Ondras ;-)

MADMAX
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 465
Registrován: stř 09. led 2008 8:41:16
Bydliště: Vršovická 30/808, PRAHA 10

Re: Ultramizer

Příspěvek od MADMAX » úte 29. zář 2015 14:41:01

To se obávám, že očekáváš špatně, protože ultramizer není crossover ani speaker management procesor. Rýč taky není lopata, i když se s ním dá (blbě) i házet uhlí do sklepa...
MAD

Uživatelský avatar
natohleužnemamnervy

Re: Ultramizer

Příspěvek od natohleužnemamnervy » čtv 23. srp 2018 14:01:44

jestli nevíš proč, tak asi proto, že seš blbej. vygooglil jsem tvojí sračku a je mi úplně k hovnu, nedozvěděl jsem se vůbec nic. těžko ale debilovi něco vysvětlovat
filing08 píše:Jestli jsem to dobře pochopil tak se jedná o digitální zvukový procesor, popřípadě zařízení na úpravu zvuku.
Jednalo se mi o toto zařízení: BEHRINGER - DSP 1424P - ULTRAMIZER®. Potřeboval jsem odstranit zpětnou vazbu u odposlechů, ale bylo mi poraděno něco lepšího od Sabine. Nevím proč se čertíš. Já to tady nezapleveluju, jenom jsem měl dotaz a to se snad smí ne? A nevím proč hned puntík???? Jsou tu někdy podstatně lepší a vtipnější věci...

Uživatelský avatar
TomasVv
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 1215
Registrován: pon 25. čer 2007 21:19:01
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Ultramizer

Příspěvek od TomasVv » pát 24. srp 2018 13:22:18

natohleužnemamnervy po devíti letech takové emoce?
Dělám, co mě baví.

Otas
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 535
Registrován: ned 06. lis 2011 15:59:02
Bydliště: Bílina

Re: Ultramizer

Příspěvek od Otas » pát 24. srp 2018 16:14:36

nekrmte trolla :) ..

Odpovědět

Zpět na „Zvukové procesory“