Crown XTI

Odpovědět
  • Reklama
  • DEMO 15
Uživatelský avatar
Grocker

Crown XTI

Příspěvek od Grocker » pon 08. úno 2010 7:22:29

Zdravím

Mám zesilovač Crown XTI a chci ho používat pro krmení basových beden. Tento zesilovač se nastavuje přez USB. Bohužel se mi nepodařilo navázat kontAKT s PC. Mám strávný program, ale je to nějak složitý. Máte s tím někdo zkušenosti? Díky.

Uživatelský avatar
noxus
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 241
Registrován: pon 28. črc 2008 21:34:35
Bydliště: BB, Slovakia
Kontaktovat uživatele:

Re: Crown XTI

Příspěvek od noxus » pon 08. úno 2010 9:13:23

Pracoval som s XTIckami a notebookom dlhsiu dobu a ani raz sa mi nestalo, ze by sa nenaviazalo spojenie na USB. Nastavoval som ich priamo cez SystemArchitect 1,9 aj 2,0. Pokial sa ti tento software zda zbytocne zlozity pouzi len Band Manager, ktory je priamo urceny na nastavovanie XTIcok a sam si pohodlne vyhlada zariadenie hnet pri zapnuti programu.
Vsetky spominane programi su volne stiahnutelne na strankach Harmanpro.
Par rad: Skontroluj si ci mas zapnuty zosilovac, ci mas dobry USB kabel a ci ho mas v notebooku v USB 2.0 porte, spusti Band manager a ten ti pokial bude vsetko v poriadku sam vyhlada zosilovac.
Vela stastia

Uživatelský avatar
Grocker

Re: Crown XTI

Příspěvek od Grocker » pon 08. úno 2010 10:43:14

Zapnutý je.

Upgrade Firmware se povedl bez problémů, ale systém architekt je opravdu složitej.

Uživatelský avatar
noxus
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 241
Registrován: pon 28. črc 2008 21:34:35
Bydliště: BB, Slovakia
Kontaktovat uživatele:

Re: Crown XTI

Příspěvek od noxus » pon 08. úno 2010 17:58:06

Tak sa vyprdni na System Architect a stiahni Band Manager. Ten uz pochopi aj skolak :wink:
http://www.crownaudio.com/bandmanager.htm

Uživatelský avatar
Bobor
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 24
Registrován: úte 10. srp 2010 10:11:37
Bydliště: KNM - Krajina Neobmedzenych Moznosti
Kontaktovat uživatele:

Re: Crown XTI

Příspěvek od Bobor » pon 20. pro 2010 15:38:31

zdravim pani.
chcem sa spytat ma uz niekto nejaku realnu skusenost s tymito koncakmi? uvazujem o xTi 4000.
v recenzii dopadol dobre, vzhladom k cene velmi dobre, chcem ho hlavne na budenie subbasov.
zvazoval som aj 4050HD ktora je basy super ako som sa docital len ta vaha ma odstrasuje 37 kil je dost. chcel by som uz cosi lahsie nech sa tolko neutaham s tym.
pripadne som este narazim na EV Q1212 ktory je vykonovo na tom ako to xTi 4000 ale ma klasicky zdoj cize vazi 17 kil.
pripadne som otvoreny aj inym moznostiam - nepiste mi ze PL380 je super to viem len na nu nemam proste a ani mat nebudem. cena cca 1000€
neni som ani zdaleka dobry, ale snazim sa zlepsit.....

Odpovědět

Zpět na „Crown“