Přehrávač do PC

...přijďte "pobejt" aneb diskuze o možném i nemožném
Pravidla fóra
...přijďte "pobejt" aneb diskuze o možném i nemožném.
  • Reklama
  • DEMO 15
Uživatelský avatar
safa
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 2685
Registrován: pon 26. pro 2005 1:28:29
Bydliště: Praha, matka měst a vesnic
Kontaktovat uživatele:

Re: Přehrávač do PC

Příspěvek od safa » pon 04. dub 2011 22:11:29

jardatop píše:Doporucuju VU player! Je super, je freeware a stop po kazdem tracku a nachystani dalsi pro pouhe spousteni mezernikem nebo jinou nadefinovanou klavesnici tam jde. http://www.vuplayer.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
... diky za doporuceni, vyzkousel jsem a nahradil jim puvodni Foobar. VUplayer (i kdyz uz ho autor asi moc nevyviji) ma pro zivou produkci fajn funkce (Xfade napriklad) a je prehlednej.

Uživatelský avatar
MM

Přehrávač do PC

Příspěvek od MM » úte 05. dub 2011 0:22:28

Tak jsem dnes přešel z Winampu na VUplayer , tak si hlavně jeho jednoduchost nemohu vynachválit a nezatěžuje tak při provozu můj notebook. U Winampu mi to zatěžovalo při hraní notebook , díky za doporučení. :D :D

muchacho
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 20
Registrován: stř 03. lis 2010 17:37:40
Bydliště: Uherské Hradiště

Přehrávač do PC

Příspěvek od muchacho » ned 10. dub 2011 18:50:12

Já používám MP3 Tunes, freeware v češtině, dva pěhrávače nahoře, pod nimi ve třech sloupcích jsou z pravé strany strom adresáře, uprostřed konkrétní skladby s možností předposlechu, ktaré se buď přetáhnou, nebo dvojklikem přidají do levého sloupce playlistu. Má plynulý fader mezi přehrávači, Cue, Pitch až +- 30%, automatické míchání mezi přehrávači, vytváření a ukládání vlastních playlistů, jingly, podporuje až 4 zvukové karty. Já mám přes integrovanou zvukovou kartu notebooku předposlech a výstup z obou přehrávačů jede přes Creative Soundblaster Audigy2ZS Notebook a chodí to všechno bezvadně a spolehlivě. Jediná nevýhoda je, že podporuje jen mp3, ale v tomto formátu bývá většina skladeb.
2x RCF ART 310A, 2x RCF ART 705AS, mix DENON PRO DN-408X, mic SHURE PG48, PG58, kabely Adam Hall a Tasker, vše s Neutrik XXseries, NTB Lenovo IdeaPad Z510, zvuk.karta Lexicon Alpha, bezdrátový přenos signálu DENON PRO DN-202WT/WR

Uživatelský avatar
safa
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 2685
Registrován: pon 26. pro 2005 1:28:29
Bydliště: Praha, matka měst a vesnic
Kontaktovat uživatele:

Přehrávač do PC

Příspěvek od safa » ned 10. dub 2011 23:32:02

Mmnojo ale to uz vylozene "dydzejujes", o to nam zase az tak nejde (aspon me osobne jde o playbacky a podkres). Pokud jsem nucen delat vylozene poustece tanecni hudby (nerad bych degradoval praci DJe tim, ze bych se k nemu prirovnaval) tak pouzivam vynikajici freewarovy MIXX ( http://www.mixxx.org/" onclick="window.open(this.href);return false; ).

Martin Korf
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 67
Registrován: sob 17. kvě 2008 14:00:51
Kontaktovat uživatele:

Přehrávač do PC

Příspěvek od Martin Korf » stř 13. dub 2011 9:53:17

Můžu jen tak trošku mimo?
Nedávno mi přišel jeden katalog no name beden a ty měli zezadu vstup USB a umělo to MP3 a WAV :-D

Pardon z vyrušení v diskuzi :twisted:

vestaxo
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 11
Registrován: pon 09. kvě 2011 23:02:08

Přehrávač do PC

Příspěvek od vestaxo » ned 15. kvě 2011 18:49:14

Ten mixx, nedrží tempo a když jsem nastavil eq, tak mi při hraní něco "střílelo".Slyšet nebylo skoro nic, ale bylo to hodně viditelný na vu, hudba hrála v zeleném a něco střílelo do červenýho pole. Když jsem eq deaktivoval, tak vše v pohodě. Na to, že je zadara, je jináč fajn..

Uživatelský avatar
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník » pát 07. říj 2011 20:18:25

Sháním podobný program jako je VU player. Mám win7 a VU player v tomto systému nechodí...máte nějaký tip? Jde mi o nastavení autopauzy pro divadelní užití.

Uživatelský avatar
safa
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 2685
Registrován: pon 26. pro 2005 1:28:29
Bydliště: Praha, matka měst a vesnic
Kontaktovat uživatele:

Přehrávač do PC

Příspěvek od safa » sob 29. říj 2011 20:56:21

Divny, ja mam VU player na Win7/x64 a chodi jak vino

Uživatelský avatar
TomasVv
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 1215
Registrován: pon 25. čer 2007 21:19:01
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Přehrávač do PC

Příspěvek od TomasVv » sob 10. bře 2012 14:50:15

Nevíte, jak se v VU playeru nastavuje, aby defaultně hrál po jednom tracku (autostop, single track)?
Já to nenašel a šáhl jsme po starém Winampu.
http://www.oldversion.com/download.php? ... -2.95.html
Dělám, co mě baví.

Uživatelský avatar
blaha
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 3588
Registrován: úte 30. pro 2008 18:13:14
Bydliště: cca 10km od Jaroměře
Kontaktovat uživatele:

Re: Přehrávač do PC

Příspěvek od blaha » sob 10. bře 2012 19:05:14

jardatop píše:
Hugo píše:Zkoušel jsem ten VU player a nějak se mi nedařila zapnout autopauza na celý playlist. Musel jsem ji zapnout po každém spuštění skladby? Jak na to? Potřeboval bych autopauzu jako mají MD. Jednou jí nastavíš a pak je pauza po každé skladbě. Co ten Winamp? Ten to neumí?
VU player:
Control > Stop at the track end (F11)
pak jeste:
File > Options > Setup
zatrhnout:
"Highlight next track after stopping playback"
a
"Retain Stop at the track end setting"

Tak to mam nastaveny ja a funguje to dobre, jako na MD.
Stačí si pročíst vlákno.

Teď jsem to zrovna potřeboval, měl jsem na divadelní ples asi 7 stop a protože jsem vystoupení natáčel, tak jsem to musel nechat pouštět někoho jinýho. A potřeboval jsem něco absolutně jednoduchýho na ovládání. Ve finále mi to ten člověk odpaloval jen mezerníkem.
Ale má to i svý nevypočitatelný mouchy a pro divadlo mi stále připadá lepší WinAmp.
Zdeněk "Bláha" Blahovec, ozvučení, světla, stage, instalace, poradenství, divadlo Jaroměř

Galapetr
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 88
Registrován: úte 16. čer 2009 16:40:59

Přehrávač do PC

Příspěvek od Galapetr » sob 10. bře 2012 23:02:26

Na věci, kde je potřeba spouštět sekvence podle scénáře je docela zajímavej FREE soft https://www.audiovisualdevices.com.au/s ... /index.php dokonce to umí řídit i midi a seriáky.

Uživatelský avatar
TomasVv
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 1215
Registrován: pon 25. čer 2007 21:19:01
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Přehrávač do PC

Příspěvek od TomasVv » ned 11. bře 2012 19:12:50

Díky za radu, měl jsem slepotu.
Dělám, co mě baví.

Odpovědět

Zpět na „Bar“