Skatulkovani

Vše o serveru a k serveru, komunikace s administrátorem apod.

Moderátor: Martin

  • Reklama
  • DEMO 15
Uživatelský avatar
safa
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 2685
Registrován: pon 26. pro 2005 1:28:29
Bydliště: Praha, matka měst a vesnic
Kontaktovat uživatele:

Re: Skatulkovani

Příspěvek od safa » ned 22. úno 2009 22:29:27

Mam-li byt uprimny mne forum vyhovovalo v podobe v jake bylo jeste predvcirem. K memu zminovanemu prvnimu prispevku, beru jej zpet, nebot tohle forum se vyprofilovalo do podoby ve ktere ma smysl (coz jsem puvodne nepredpokladal a co mne samozrejme tesi).

Uživatelský avatar
Martin
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 562
Registrován: čtv 11. srp 2005 1:16:45

Re: Skatulkovani

Příspěvek od Martin » ned 22. úno 2009 22:35:23

o pochvalu jsem si neříkal, ale beru to tak, že patří uživatelům.

co se týká úpravy, nechám to teď pár týdnů být, snad mi reakce s odstupem napoví víc. Změnu jsem měl promyšlenou a nedělal jsem ji na dva dny, je to dost pracné. Takže uvidíme. Vždycky se to dá vrátit zpět.

Uživatelský avatar
Martin
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 562
Registrován: čtv 11. srp 2005 1:16:45

Re: Skatulkovani

Příspěvek od Martin » pon 23. úno 2009 0:44:24

ještě doplním sám sebe, abych uklidnil Safu :lol: - jak tak procházím skoro všechny příspěvky, vidím, že se nemusíš bát, na tomhle by znalostní dtb stavěl jen šílenec:

příklad (lehce parafrázováno)
<a> proč všichni opěvují aktivy od RCF? mám radši pasivy, chci něco s jasnějším zvukem
<b> dobrý pasivy vyrábí Megaton. RCF je dělá taky. Špičkový jsou EAW
<c> běž do L'Acoustics

Citovaní, kteří se poznáte, nehledejte v tom nic zlého, prostě jen vysvětluji, že i takto (ke spokojenosti uživatelů) funguje fórum. Ale pokud by tohle měl být hlavní a jediný směr, pak je snad lepší založit jedno společné téma a nechat ho bez zásahu běžet (jako to má např. Prodance), proti čemuž nic v zásadě nemám.

Uživatelský avatar
safa
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 2685
Registrován: pon 26. pro 2005 1:28:29
Bydliště: Praha, matka měst a vesnic
Kontaktovat uživatele:

Re: Skatulkovani

Příspěvek od safa » pon 23. úno 2009 1:59:17

Zapomnel jsi:

<d> jdi do kramu si neco poslechnout

Martine, snad jsem zase tolik nerek abys tady musel vyhrozovat takovejma vecma. Peace ;-) .

Uživatelský avatar
Martin
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 562
Registrován: čtv 11. srp 2005 1:16:45

Re: Skatulkovani

Příspěvek od Martin » pon 23. úno 2009 2:02:53

ježišmarjá - kde, co, jaký vyhrožování? :shock: :-D

myslís tím tu poslední větu o jediném tématu? to byl jen příklad jiné cesty, nic pro mne.

Jinak to beru jako plodnou diskuzi, proto snáším na hromádku tolik argumentů a diskutuji. Jsem si vědom své omylnosti.

jednoznačně PEACE a MUPY MUP (jen pro znalce)

J.J.
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 600
Registrován: pon 21. led 2008 18:38:20

Re: Skatulkovani

Příspěvek od J.J. » pon 23. úno 2009 8:03:01

V konečném důsledku mi na struktuře až tak moc nezáleží. Pouze se domnívám, že při diskuzi o jakémkoliv zařízení se nutně musíme dotýkat i ostatních značek. Když se podíváš na rozškatulkované příspěvky tak mi určitě dáš zapravdu. Budeme tedy jakoukoli zmínku o shure v diskuzi k AKG označovat za OT? Nebo se vlákno bude vyskytovat ve více podskupinách?? Pokud někdo bude shánět informaci o konkrétním zařízení, stejně mu nezbude nic jiného než použít vyhledávač, protože informace kterou hledá může být vnořena v úplně jiné skupině.
Ale znovu opakuji - je to tvé rozhodnutí, já jsem rád, že toto fórum existuje a pokud se z něj nestane marketinkový prostor jedné firmy tak ho budu navštěvovat ať je struktura jakákoliv.
PS: ještě jsem chtěl dodat, že si tím přiděláváš do budoucna práci s usměrňováním vláken do jednotlivých podskupin.
Zvukař bez www stránek

Uživatelský avatar
Martin
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 562
Registrován: čtv 11. srp 2005 1:16:45

Re: Skatulkovani

Příspěvek od Martin » pon 23. úno 2009 9:02:11

diskuze o shure v dotazu na akg nebude OT, resp. není důvod na současném přístupu k věci nic měnit - tedy tolerance odbočení od tématu vždy do nějaké rozumné míry. Jinak každé výrazné odbočení je škodlivé i bez škatulek, když člověk promyslí všechny důsledky.

S tím "...stejně mu nezbude nic jiného než použít vyhledávač, protože informace kterou hledá může být vnořena v úplně jiné skupině" ale po zkušenostech souhlasit nemůžu, takhle to prostě nefunguje. Ne na všechno se dá zeptat vyhledávačem.

Jinak do škatulky (safra Safo, tys to vymyslel geniálně) spadne ten příspěvek, který si to zaslouží nejen svým tématem, ale i obsahem, tedy rozhodně ne každý.

Co se týká náročnosti - zatím stíhám číst všechny příspěvky. V budoucnu není problém přidat moderátory, věřím že se zájemce/ci najde/jdou.

jardatop
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 461
Registrován: stř 26. bře 2008 23:39:44
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: Skatulkovani

Příspěvek od jardatop » pon 23. úno 2009 9:15:02

Jestli muzu vyjadrit svuj svuj nazor, tak rozskatulkovani jsem si vsiml, az kdyz jsem zacal cist tento thread. Takze mne se ta zmena zas tak moc nedotyka.
Nastesti tu denne nepribyva tolik prispevku, takze je stiham cist vsechny, kdyz kliknu na "n novych zprav". Nebo aspon ta temata, ktera me zajimaji.

maly_medved
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 716
Registrován: úte 03. črc 2007 9:27:11
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: Skatulkovani

Příspěvek od maly_medved » stř 25. úno 2009 10:03:05

možná jsem staromódní , ale tolik podškatulek škatulek mi taky není zrovna nejpříjemnější. Nejvíc mi vyhovovala původní verze na novém "enginu" .

Připadám si že se spíš proklikávám jednotlivými podtématy :( .

Osobně mi asi vyhovovala nejvíc verze někdy mezi ( přibližně ) 6.1. a 16.1. 2009

Uživatelský avatar
blaha
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 3588
Registrován: úte 30. pro 2008 18:13:14
Bydliště: cca 10km od Jaroměře
Kontaktovat uživatele:

Re: Skatulkovani

Příspěvek od blaha » stř 25. úno 2009 10:09:49

Já už jsem si docela zvyk, jednoduše jsem začal používat Zobrazit nové příspěvky a je to. Ale asi bych nechtěl něco hledat proklikáváním. Ještě že když fakt něco hledám, tak používám Hledání. A s těma dvěma funkcema mi už pak je asi i jedno jestli jsou všechny příspěvky na jedný hromadě, nebo rozdělený do tisíce podskupin. :D
Zdeněk "Bláha" Blahovec, ozvučení, světla, stage, instalace, poradenství, divadlo Jaroměř

maly_medved
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 716
Registrován: úte 03. črc 2007 9:27:11
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: Skatulkovani

Příspěvek od maly_medved » stř 25. úno 2009 10:20:58

Asi jo, je to asi o zvyku, každopádně je vidět že se Martin snaží ... Dííííky

Odpovědět

Zpět na „O serveru“