Aktivky do cca 11 tis. za kus? Hraní pro cca 70 lidí max.

  • Reklama
  • DEMO 15
Zábry
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 21
Registrován: úte 06. lis 2018 7:13:41

Re: Aktivky do cca 11 tis. za kus? Hraní pro cca 70 lidí max.

Příspěvek od Zábry » ned 18. lis 2018 22:47:06

Tak to mám otestované, na ty nové symetrické kabely z mixu do beden, to nedělá, (už to jen úplně slabě šumí) to se dá přežít, navíc, kdy při hraní bych v této kombinaci zapojení nechával dýl pauzu. Takže všechno je super, bedny hrajou s ohledem na mé malé zkušenosti, perfektně. Ekvalizér na bednách jsem měl nastavený na club. měl jsem poťák asi ve dvou třetinách a na mixu byla ještě velká rezerva, byla to oslava asi 40 lidí. sál tak průměrný. Bedny výkonově určitě v pohodě. Chci všem moc poděkovat za názory a dobré rady, netušil jsem že se to tu takhle rozvede. A velice si vážím toho že mě někdo neposlal někam ... Když si čtu nějaká jiná fóra tak je to někdy katastrofa. Jste tu super lidi a odborníci. Díky moc. Zvukařina cz je SUPER WEB.

Uživatelský avatar
PeBe
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 801
Registrován: úte 08. čer 2010 7:08:42

Re: Aktivky do cca 11 tis. za kus? Hraní pro cca 70 lidí max.

Příspěvek od PeBe » pon 19. lis 2018 7:17:36

[OT]
Tvá slova chvály zcela určitě potěší všechny, kteří se do diskuse zapojili. Navíc nebývá příliš časté, že by někdo poděkoval za rady, takže o to víc potěší. Jen si dovolím malou kousavou... I na tomto fóru se nachází pár lidí, jež by tebe a ostatní s podobnými dotazy, poslali nejraději někam. Myslím si, že už jen kvůli tvé poslední větě, má smysl neuzavírat fórum do slupky, kde si pár profíků mastí své ego... ;-)
[/OT]
Co nejde silou, jde ještě větší silou...

Zábry
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 21
Registrován: úte 06. lis 2018 7:13:41

Re: Aktivky do cca 11 tis. za kus? Hraní pro cca 70 lidí max.

Příspěvek od Zábry » úte 27. lis 2018 20:09:35

Zdravím, chci se ještě optat, trochu mě to hlodá v hlavě, jak je to se zemí výroby, měl bych mít na těch Operách made in Italy ? Mám tam China, Mám ještě možnost vrácení. Tak nevím jestli to řešit nebo ne. Někde jsem četl že někdo má jeden druh beden snad ze tří zemí a kvalita je rozdílná. Tak nevím, prosím o názor. Děkuji.

Otas
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 535
Registrován: ned 06. lis 2011 15:59:02
Bydliště: Bílina

Re: Aktivky do cca 11 tis. za kus? Hraní pro cca 70 lidí max.

Příspěvek od Otas » úte 27. lis 2018 21:29:06

I na EAW NT59 (čili firma z USA) za 91 kKč kousek jsem nalezl Made in China. Levnější práce dělala svoje (dnes už Číňani mají pro výrobce méně atraktivní platy). Ono si ty firmy ohlídávají kvalitu, zpravidla úspěšně. Kvalita obvykle mírně kolísá i s časem, nejen s místem.

Zábry
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 21
Registrován: úte 06. lis 2018 7:13:41

Re: Aktivky do cca 11 tis. za kus? Hraní pro cca 70 lidí max.

Příspěvek od Zábry » úte 27. lis 2018 21:53:50

Díky za odpověď, už jsem klidnější, jako, nečekal jsem Made in Italy, jen jsem to nedávno probíral s jedním známím a dost ho to překvapilo, říkal jsem mu že se dnes v Číně dělá "všechno", ale pak mi to hlodalo, a potřeboval jsem se ujistit. Díky moc.

Uživatelský avatar
safa
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 2685
Registrován: pon 26. pro 2005 1:28:29
Bydliště: Praha, matka měst a vesnic
Kontaktovat uživatele:

Re: Aktivky do cca 11 tis. za kus? Hraní pro cca 70 lidí max.

Příspěvek od safa » úte 31. pro 2019 17:52:59

Jeste si nekde poslechni Electrovoice ZLX
... treba u nas :-)

https://www.audiopro.cz/electro-voice/k ... osoustavy/

Odpovědět

Zpět na „JBL“