Zamrzání Yamaha 01v - prosba o pomoc
-
- Reklama
Zamrzání Yamaha 01v - prosba o pomoc
Jsme malá zábavová kapela. Pořídily jsme si starší mix Yamaha 01v. Při prvním hraní nás začal zlobit. Na zkouškach pokaždé bez problému. Závada se projevuje výpadkem výstupu z mixu. Prostě z mixu nic neleze a zůstanou svítit led na indikátoru ( podle poslední úrovně co se na něm objevila ). Vše se chová jinak normálně, vše se zobrazuje, vše reaguje ale nic není šlyšet. Prosím touto cestou a pomoc. Nějakou radu, nebo o kontakt na servis . Jsme z Plzenského kraje, Klatovsko . Za Vaše reakce Vám předem moc děkujem.
tarnajmichal@seznam.cz
http://www.exil-country-rock.cz/
tarnajmichal@seznam.cz
http://www.exil-country-rock.cz/
-
JirkaN
Re: Zamrzání Yamaha 01v - prosba o pomoc
Před časem jsem podobnou závadu odstraňoval známému u pultu Behringer DDX3216, chovalo se to přesně tak, jak píšeš. A šlo celkem o známou závadu, kterou ti tady potvrdí i chlapci z audiopro. Problém byl v napájení převodníků, odpadla zem a zůstalo jen napájení +17 a -17V. Možná tam máš podobný problém, tak to zkontroluj.
Re: Zamrzání Yamaha 01v - prosba o pomoc
Zdravím
Mám asi něco podobného u mixu yamaha 01V. Vše funguje ,ale nejde signál na stereo aut .Je možné že by to bylo jak je psáno víš. Díky za zprávu
Mám asi něco podobného u mixu yamaha 01V. Vše funguje ,ale nejde signál na stereo aut .Je možné že by to bylo jak je psáno víš. Díky za zprávu




