Zvukař na koncert 28.7. - Česká Lípa

Koupím, nabízím k prodeji - chci se toho zbavit, hledám, našel jsem...
Pravidla fóra
UVEĎTE NA SEBE KONTAKT, NEREGISTROVANÍ UŽIVATELÉ E-MAIL REGISTROVANÝCH UŽIVATELŮ NEVIDÍ.

- tato část fóra je určena pro zadání inzerátu, sloužícího ke koupi či prodeji techniky, nebo věcí, souvisejících se zvukařinou, případně poptávce nějaké služby atd. Neinzerujte vlastní komerční služby. Inzerát, neshodující se s tímto zaměřením, bude odstraněn. V případě prodeje může být inzerována pouze věc použitá.
Na inzerát můžete odpovídat či pokládat upřesňující dotazy. Obsah inzerátu nekomentujte.
- inzerát bude cca po měsíci odstraněn. Pokud pomine důvod inzerce před odstraněním inzerátu, napište příspěvek např. s textem "prodáno", "odstranit" apod., administrátor tak v nejbližší době učiní.

Server zvukarina.cz ani lidé, spjatí s jeho tvorbou, nenesou odpovědnost za obsah a pravdivost údajů, uvedených v inzerci.
Uživatelský avatar
Elinor Kulíšková

Zvukař na koncert 28.7. - Česká Lípa

Příspěvekod Elinor Kulíšková » úte 26. čer 2018 22:43:48

Ahoj! Sháníme zvukaře ke koncertu 28.7. v České Lípě 17-22h, který by byl ochotný nás nazvučit za honorář 1500,- za ten večer.

Máme vlastní aparaturu včetně velkých beden a mixu (Behringer X Air 18 mix, Powerplay PRO, 4x in-ear odposlechy, dokupy 11 vstupů, mikrofony jako Sennheiser E945 nebo Shure Beta), takže kdybyste s tím uměl pracovat, můžeme Vám jen strčit do ruky notebook, na kterém už vše můžete ovládat na dálku (nebo si může stáhnout aplikaci na svůj PC).
Jinak je určitě možné se připojit i na Váš mixák, pokud máte dostatek vstupů. Většina zvukařů to preferuje, že "se svým" umí rychleji pracovat.

Zvučit se bude od 17:30 (jedna hodina je většinou potřeba na zapojení všeho a nazvučení) a v 19:00-22:00 pak probíhá akce - z toho něco přes hodinu bude živá hudba a zbytek budeme přepínat na reprodukovanou hudbu (a vést lekce tance).
Jde o tuto událost: http://www.facebook.com/events/180517696123069

Budeme ve složení: Klavír, 4 zpěvy, basa, 2 kytary, trumpeta, conga (2 vstupy), timbáles (bez nazvučení).

Děkujeme mockrát za případný zájem a přejeme krásný den!
Elinor Kulíšková
lafamiliasalsaband@gmail.com
Tel: 724 232 766REGISTRACE
Reklama
 

Zpět na “INZERCE Koupím, prodám, hledám atd.”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host