Přenechání malého studia v Praze

Koupím, nabízím k prodeji - chci se toho zbavit, hledám, našel jsem...
Pravidla fóra
UVEĎTE NA SEBE KONTAKT, NEREGISTROVANÍ UŽIVATELÉ E-MAIL REGISTROVANÝCH UŽIVATELŮ NEVIDÍ.

- tato část fóra je určena pro zadání inzerátu, sloužícího ke koupi či prodeji techniky, nebo věcí, souvisejících se zvukařinou, případně poptávce nějaké služby atd. Neinzerujte vlastní komerční služby. Inzerát, neshodující se s tímto zaměřením, bude odstraněn. V případě prodeje může být inzerována pouze věc použitá.
Na inzerát můžete odpovídat či pokládat upřesňující dotazy. Obsah inzerátu nekomentujte.
- inzerát bude cca po měsíci odstraněn. Pokud pomine důvod inzerce před odstraněním inzerátu, napište příspěvek např. s textem "prodáno", "odstranit" apod., administrátor tak v nejbližší době učiní.

Server zvukarina.cz ani lidé, spjatí s jeho tvorbou, nenesou odpovědnost za obsah a pravdivost údajů, uvedených v inzerci.
Odpovědět
  • Reklama
  • Registrace
Uživatelský avatar
jirka9966dd

Přenechání malého studia v Praze

Příspěvek od jirka9966dd » stř 05. zář 2018 17:35:48

Přenechání studia v Praze

nabízíme přenechání nahrávacího studia se "speaker booth" v Praze na Andělu. Jedná se o místnost cca 15m2 + speaker booth. Speakerovna je profesionálně akusticky řešená nejlepší nehořlavou úpravou, včetně baastraps apod. Celé to bylo stavěno profesionálem na stavbu studií na míru. Cena za přenechání je 25000,-Kč bez DPH, měsíční nájem cca 5500,-Kč. Další kanceláře jsou k pronájmu rovněž možné. Možná dohoda na dalším odkupu techniky, včetně mikrofonu, nábytku a počítačů. Vhodné pro videoprodukce, freelance zvukaře apod. Přístup do budovy nonstop. Dostupné od konce září, případně je možné se domluvit na předání během září. Pište SZ nebo volejte na 606 278 853

fotografie studia: http://www.uschovna.cz/zasilka/DW83M2UWEXZT5444-FPA/

Odpovědět

Zpět na „INZERCE Koupím, prodám, hledám atd.“