Kabelové přejezdy, které nesmrdí :)

Sekce slouží k zadání nekomerčního i komerčního inzerátu ZDARMA.
Pravidla fóra
- pro zadavatele: tato sekce slouží pro zadání nekomerčního i komerčního inzerátu zdarma. Pokud např. provozujete obchod se zvukařskou technikou a rádi byste upozornili na příchod očekávané novinky, zde je váš prostor. Neinzerujte však zboží, které běžně dlouhodobě prodáváte (vaši běžnou nabídku).
- nejste-li si jisti relevantností inzerátu, obraťte se na administrátora
- není zde přípustné nabízet cokoliv, co nesouvisí se zvukařinou. Sekce je monitorována a administrátor může příspěvek odstranit, nebo po dohodě se zadavatelem upravit.
- nezapomeňte do inzerátu uvést kontakt.
- pro uživatele: na inzerát můžete odpovídat či pokládat upřesňující dotazy. Obsah inzerátu nekomentujte.

Server zvukarina.cz ani lidé, spjatí s jeho tvorbou, nenesou odpovědnost za obsah a pravdivost údajů, uvedených v inzerci.
Odpovědět
  • Reklama
  • ADAM Audio A series
PeLop
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 17
Registrován: pon 06. zář 2021 13:42:40

Kabelové přejezdy, které nesmrdí :)

Příspěvek od PeLop » pon 08. srp 2022 21:44:41

Kdo zažil průsery se smradlavými kabelovými přejezdy ví o čem mluvím :) Dnes nám po delším výpadku dorazilo 6 modelů kabelových přejezdů, resp. kabelových přejezdů EXAFIX, které jsou skvělé. Jen se omlouváme, že jsme delší dobu nebyli schopni objednávky několika modelů vyřizovat, ale současný stav s toky zboží po světě je zoufalý!

Uživatelský avatar
HRUZADANCE

Re: Kabelové přejezdy, které nesmrdí :)

Příspěvek od HRUZADANCE » stř 10. srp 2022 14:53:04

Ještě doplním, že Kabelové přejezdy EXAFIX jsme vybrali na výstavách v Guangzhou PLS a GET. Navštívili jsme několik výrobců a ověřili jsme vlastnosti. Přejezdy EXAFIX v mraze nepraskají a ve vedru nesmrdí.

Odpovědět

Zpět na „Nabídky firem (novinky apod.)“