Soundcraft Si Impact

Odpovědět
  • Reklama
  • DEMO 15
james29
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 60
Registrován: úte 14. kvě 2019 13:41:43

Re: Soundcraft Si Impact

Příspěvek od james29 » pát 12. led 2024 11:15:00

Děkuji za rady,pult je zavřený v case tak to radši nechám tak. Nevěděl jsem jestli by se to nemělo pravidelně servisovat.
Ohledně stagebox se mi dvakrát stalo že nenaběhly předzesilovače na vstupech a musel jsem resetovat tlačítkem na zadní straně. Sává se to někomu a je to třeba chyba nějakého přepěti sítě nebo tak něco nebo normální provozní závada? STalo se mi to vždy na stejném jevišti.

Robert
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 449
Registrován: sob 28. úno 2015 10:08:18

Re: Soundcraft Si Impact

Příspěvek od Robert » pát 12. led 2024 18:07:07

Jednou se mi stalo, že nefungoval gain na vstupech (dohrála kapela a po přestavbě jsem nemohl zprovoznit další předtím nepoužívané vstupy, co hrálo předtím, např bicí, fungovalo dále), nežli jsem odhalil závadu ve SB, měnil jsem mikrofon a poté i kabel. Stagebox zamrzl z 99% díky přehřátí, byl horký letní den a na SB svítilo slunce. Od té doby dávám SB do stínu, případně jej zacloním a už se toto neopakovalo. Tenkrát jsem to vyřešil zamutováním koncových zesilovačů, odpojením SB na 15 sec od sítě a znovu zapnutím. Ale netuším, jestli neřešíš problém jiný.

james29
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 60
Registrován: úte 14. kvě 2019 13:41:43

Re: Soundcraft Si Impact

Příspěvek od james29 » pon 15. led 2024 14:20:18

Díky za reakci, toto se mi nestalo. Mě vypadly vyloženě předzesilovače a na všech vstupech. pult signalizoval normálmě spojení se stageboxem ale jinou barvou, hudba z notebooku hrála i když slaběji nástroje když jsem je přidal na snímačích taky, ale mikrofony šly hrozně slaboučce. Vůbec jsem nevěděl co s tím a tak jsem žhavil drát a kolega poradil ten reset tlačítkem vzadu. Vypnutí a za pět minut zapnutí totiž nepomohlo.

jarakri
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 118
Registrován: čtv 02. led 2020 7:50:59

Re: Soundcraft Si Impact

Příspěvek od jarakri » úte 23. dub 2024 8:02:56

Funguje CAT5 MADI na SB s CAT7 - všude je definována CAT5? Díky

Odpovědět

Zpět na „Soundcraft“