Powermix vs klasika (mix, zesák,atd....) - porovnání?

Odeslat odpověď


Odpoveď na tuto otázku je nutná pro rozlišení automatizovaných pokusů o registraci.
Smajlíci
:D :-D :) :-) :( :o :shock: :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: ;-) :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: =D> #-o =P~ :^o [-X [-o<
Zobrazit další smajlíky

BBCode je zapnutý
[img] je zapnutý
[flash] je vypnutý
[url] je zapnuté
Smajlíci jsou zapnutí

Přehled tématu
   

Rozšířit náhled Přehled tématu: Powermix vs klasika (mix, zesák,atd....) - porovnání?

Re: Powermix vs klasika (mix, zesák,atd....) - porovnání?

od Sam Jr. » pát 04. čer 2010 11:17:52

výhoda powermixu je pěkně všechno v kupě do jedné zásuvky :) když stačí výkon i vybavenost pultu - většinou chybí inserty, regulace gainu nebo nějaký ty pady, filtry, GRUPY, málo AUXů i kanálů, skromnější korekce, ale efektový procesor je tam skoro na stopro ... podle mě ideální řešení do zkušebny a pro malé prostory, kde se kapela zvučí buď přímo z podia nebo je zvukař poblíž.

sám dělám malý klubíky na Dynacord Power Mate 500, což není žádnej prcek a stál ve své době nekřesťanský prachy, ale začínám pošilhávat po klasickým pultu + zesák. ale to by mě musel někdo zasponzorovat :)

Re: Powermix vs klasika (mix, zesák,atd....) - porovnání?

od OK2MDK » pát 04. čer 2010 8:16:27

no že pokud máš v tom klubíku ten mixik třebas před podiem, tak musís s kabelama signálem do mixu a z mixu již silovým kabelem znovu k PA.
Pak když se ti pokazi třeba ten zesák jsi i bez mixu, když mixák jsi i bez koncáku. Do zkušebny nic zásadního, a u takovehoto výrobce jak si uvedl bych se osobně jenom díky jménu nebál. Zeptej se na foru http://www.prodance.cz - někdo z prodance ti poví jaké mají jeho statistiky.


Jestli sem neodpověděl na otázku tak pardon, nejak sem ji nepochopil. :oops:

Re: Powermix vs klasika (mix, zesák,atd....) - porovnání?

od Šeďa » pát 04. čer 2010 3:33:17

Jakože případ, kdy je tam netáhneš je ten, že si necháš zesák(y) na podiu?

Re: Powermix vs klasika (mix, zesák,atd....) - porovnání?

od OK2MDK » čtv 03. čer 2010 21:54:29

ááááájjj chyba nalezena!

http://eshop.prodance.cz/DetailPage.asp?DPG=79329 asik jsi myslel tento, tak to se omlouvám, v prvotním dotazu nebylo PA20-CP

zkušenosti nemám, omlouvám se za zmatek.

Re: Powermix vs klasika (mix, zesák,atd....) - porovnání?

od OK2MDK » čtv 03. čer 2010 21:51:27

tak za 1. PA20 neni povermix!!

a jinak no s powermixem musíš tahat na podium silové kabely, když se ti vymamlasí tak jsi aj bez mixu, aj bez zesilovače.

Kdežko když se ti něco pokazí v celé soustave mix---konce--bedny tak si můžes jednotlivou součást snadneji půjčit.
Mirek

Powermix vs klasika (mix, zesák,atd....) - porovnání?

od Šeďa » čtv 03. čer 2010 17:09:07

Zdrávas muzika,

našel by se prosím někdo, kdo by mi ve zkratce shrnul výhody a nevýhody použití powermixu pro občasný hraní v klubu a ve zkušebně, v porovnání s klasickým modelem PA sestavených z jednotlivých komponentů.

Je Allen&Heath PA 20 dobrý powermix, nebo byste mi doporučili v podobné cenové relaci něco jinýho!?

Díky!

Nahoru