M-Audio delta10/10LT, potřebuju poradit

Dynamické, efektové, multifunkční, nástrojové, výhybky...
Odpovědět
  • Reklama
  • DEMO 15
Uživatelský avatar
Edgar

M-Audio delta10/10LT, potřebuju poradit

Příspěvek od Edgar » pon 18. led 2010 16:28:36

Začal jsem používat zvukovku M-Audio delta10/10LT.Mám s ní jeden problém. Bedny mám jako out přes coax 1a2, potom mám kaossilator připojený jako in na coax 3a4 (nic jiného ke kartě není připojeného krom kláves na midi). Když v pc pustím zvukovou stopu, nemůžu do ni hrát s koassilatorem (protože není slyšet (v kontrol panelu na mixu je vidět, že reaguje, ale není slyšet)), musím na něj přepnout v control panelu, když to udělám neharje stopa z pc. jak na to? Díky za radu

Uživatelský avatar
Fyla
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 904
Registrován: stř 09. črc 2008 15:58:11
Bydliště: براغ

Re: M-Audio delta10/10LT, potřebuju poradit

Příspěvek od Fyla » pon 18. led 2010 18:32:02

Nema nahodou tahle korg krabice jen analogovy I/O?

Uživatelský avatar
ZvukarKt
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 26
Registrován: sob 09. led 2010 1:33:30
Bydliště: Klatovy
Kontaktovat uživatele:

Re: M-Audio delta10/10LT, potřebuju poradit

Příspěvek od ZvukarKt » pon 18. led 2010 19:38:03

V jakem softu to delate? Musite pro vicestopou praci pouzivat kartu s ovladaci typu ASIO.Jinak se vam bude chovat jako obycejna 2kanalova zvukovka.
Když to dobře hraje tančím... když ne ladím... a když to prostě nejde, jsem ve výčepu :D
http://www.stagemaster.cz

Uživatelský avatar
Edgar

Re: M-Audio delta10/10LT, potřebuju poradit

Příspěvek od Edgar » pon 18. led 2010 20:18:56

Ano korg ma dva analogove out coaxy, pouzivam soft reason4

Uživatelský avatar
ZvukarKt
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 26
Registrován: sob 09. led 2010 1:33:30
Bydliště: Klatovy
Kontaktovat uživatele:

Re: M-Audio delta10/10LT, potřebuju poradit

Příspěvek od ZvukarKt » úte 19. led 2010 0:51:28

Mam tu samou kartu. Pouzivam Ableton Live. Mel jsem ze zacatku podobny problem. Musel jsem mit dobre nastaven ekvalizer co je k Maudio zvukovce. Ono to totiz micha potom vstupy do vystupu podle zakladniho EQ nehlede na soft nad tim a naopak. V michacim programu nastaven ovladac ASIO (ten umi ovladat celou kartu) ve windows nastaveno hlavni zvukove zarizeni jako MAudio OUT1 a OUT2 pak to musi jet.

Zkuste si stahnout 30denni demo ableton live a otestovat to v nem. Pokud tam to pojede mate spatne nastaven ten vas.
Když to dobře hraje tančím... když ne ladím... a když to prostě nejde, jsem ve výčepu :D
http://www.stagemaster.cz

xb
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 189
Registrován: čtv 03. dub 2008 2:15:36
Bydliště: uherske hradiste
Kontaktovat uživatele:

Re: M-Audio delta10/10LT, potřebuju poradit

Příspěvek od xb » úte 19. led 2010 10:03:39

No jestli me zkusenosti neklamou, tak pro OUT1/2 musis mit v M-Audio Control Panelu (ten co byva v systrayi) v sekci patchbay/router nastaveny "Monitor Mixer" a pak si urovne jednotlivych vstupu a vystupu muzes michat jak se zlibi - v tvem pripade WavOut1/2 a HWIn3/4. Jde to samozrejme resit i softwarove jak napsal ZvukarKt, ale uz potrebujes tu aplikaci. Tohle je ciste na hw bazi na karte.

Uživatelský avatar
Edgar

Re: M-Audio delta10/10LT, potřebuju poradit

Příspěvek od Edgar » úte 19. led 2010 22:59:25

Díky moc za rady,povedlo se mi to zprovoznit pomoci popsaneho mapovani v ovladacim softu zvukovky. Dekuju za dobre rady a mejte se!!!

Odpovědět

Zpět na „Zvukové procesory“