Rady k freestyleru

Odpovědět
  • Reklama
  • DEMO 15
Pavel Schneider
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 114
Registrován: pát 08. srp 2008 10:01:44
Kontaktovat uživatele:

Re: Rady k freestyleru

Příspěvek od Pavel Schneider » ned 12. pro 2010 21:49:22

No já se tedy pokusim nějaká ta videjka o svátcích vytvořit, teďka na to nebudu mít moc čas.... ale kdyby se kdokoliv chtěl podílet, tak já budu jen rád, všecko v tom taky neumim... :-)
Jo světýlka, to je moje :-D

Uživatelský avatar
Martin
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 565
Registrován: čtv 11. srp 2005 1:16:45

Re: Rady k freestyleru

Příspěvek od Martin » ned 12. pro 2010 21:51:08

Nabídka: pokud by se vyskytlo větší množství sofistikovaného materiálu, rád tady udělám extra stránku.

dj_scorpio
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 87
Registrován: ned 18. dub 2010 13:12:00
Bydliště: Krnov
Kontaktovat uživatele:

Re: Rady k freestyleru

Příspěvek od dj_scorpio » ned 12. pro 2010 23:15:47

Pavel Schneider píše:No já se tedy pokusim nějaká ta videjka o svátcích vytvořit, teďka na to nebudu mít moc čas.... ale kdyby se kdokoliv chtěl podílet, tak já budu jen rád, všecko v tom taky neumim... :-)
já bych mohl taktéž přispět. základní orientaci v programu jsem doufám že zvládl a jinak bych mohl přispět i generátorem shapů, který se ve FS nachází (popis funkcí a podobně) :).
Zbrusu nový web pro všechny osvětlovače!
->>> http://www.osvetlovac.info <<<-

Pavel Schneider
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 114
Registrován: pát 08. srp 2008 10:01:44
Kontaktovat uživatele:

Re: Rady k freestyleru

Příspěvek od Pavel Schneider » pon 13. pro 2010 0:32:58

Tak super :-)..... Já si zejtra napíšu nějakej postup jak to nějako po určitejch kapitolách dát dohromady, ty základy pro úplný začátečníky a začnu na tom co to půjde pracovat. Tam bych to zatim viděl na to prvotní nastavení programu a úplně takový to prvotní ,,ošahání,, programu a asi až po nějakou jednoduchou scénu :-) A pak to začít podrobnějš rozebírat co na co je :-) Jak zde píše dj_scorpio, kterému bych chtěl poděkovat, že by se také chtěl podílet.
Jo světýlka, to je moje :-D

dj_scorpio
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 87
Registrován: ned 18. dub 2010 13:12:00
Bydliště: Krnov
Kontaktovat uživatele:

Re: Rady k freestyleru

Příspěvek od dj_scorpio » pon 13. pro 2010 7:25:00

:) určo to bude o hodně snazší, když budeme mít dopředu dán nějaký postup a rozhodně se budu rád podílet :). Lidem to ušetří hodně starostí a otázek :). Vyjma tedy různých problémů a podobně :).
Zbrusu nový web pro všechny osvětlovače!
->>> http://www.osvetlovac.info <<<-

Uživatelský avatar
PePu
Nováček fóra
Nováček fóra
Příspěvky: 2
Registrován: úte 14. pro 2010 16:46:03

Re: Rady k freestyleru

Příspěvek od PePu » úte 14. pro 2010 17:00:55

Zdravím freestyler používám cca. 2 roky celkem ke spokojenosti, tak pokud budu vědět tak rád poradím. Používá ho někdo z Vás ve spojení s BCF 2000? Docela dobrá a levná kombinace jak program řídit.

Pavel Schneider
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 114
Registrován: pát 08. srp 2008 10:01:44
Kontaktovat uživatele:

Re: Rady k freestyleru

Příspěvek od Pavel Schneider » úte 14. pro 2010 17:23:51

No zkoušel jsem to s BCD 2000 (dj konzole co má kamarád) a běhalo to a tu BCF 2000 asi časem koupim, protože to mnohé věci usnadní a zrychlí, včera jsem si koupil ještě dotykovej monitor a už se těšim až příjde :-) Takže ovládání bude jedna báseň a až pořídim tu konzoli tak to bude úplná pohodička:-) Jinak běhá ti to s tim naprosto v pořádku? Nezamrzne to někdy? Mě tamta konzole jednou na akci zamrzla, ale asi to bylo tim, že se do ní dostala vlhkost, přotože to byla akce venku a byla pěkná kosa a konzole byla dost orosená až mokrá :-)
Jo světýlka, to je moje :-D

Uživatelský avatar
Martin
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 565
Registrován: čtv 11. srp 2005 1:16:45

Re: Rady k freestyleru

Příspěvek od Martin » stř 15. pro 2010 8:46:51

Pavel Schneider píše:No já se tedy pokusim nějaká ta videjka o svátcích vytvořit, teďka na to nebudu mít moc čas.... ale kdyby se kdokoliv chtěl podílet, tak já budu jen rád, všecko v tom taky neumim... :-)
Navrhuji, abyste si na to, co vytvoříte, založili o úroveň výše (tedy v kategorii Software) nové téma, např. "Rady k freestyleru - pouze materiály pro novou stránku".
Bylo by dobré, kdyby tam bylo přispíváno a diskutováno pouze ke vznikajícímu materiálu, nikoliv aby tam padaly otázky stejné, jako v tomto tématu. Takže je to potřeba zmínit v prvním příspěvku.
Mohl bych to založit sám, ale třeba přijdete s ještě jinou vizí.

Dále registrovaným, kteří se budou podílet na tvorbě materiálů a pocítí potřebu přesouvat větší data, pošlu přístup. údaje k FTP.
dj_scorpio píše:Na oficiálním support fóru FS jsem si všiml, že někdo tam už umisťuje pár návodů
můžeš prosím napsat link? podíval bych se pro nějakou inspiraci

Jinak moje představa je taková, že shromáždíte určité množství materiálu, někdo (Pavel S.?) napíše osnovu a podle ní a rozsahu dat vytvořím finální verzi (která samozřejmě nemusí hned obsahovat vše a materiál může být průběžně doplňován)

dj_scorpio
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 87
Registrován: ned 18. dub 2010 13:12:00
Bydliště: Krnov
Kontaktovat uživatele:

Re: Rady k freestyleru

Příspěvek od dj_scorpio » stř 15. pro 2010 10:45:56

Martin píše:Navrhuji ...
ok ok vize je to dobrá založit si pro ty účely samostatné vlákno ať nespamujeme tady.

adresa na oficiální support fórum FS a na ty tutoriály je:

Kód: Vybrat vše

http://www.freestylersupport.com/fsforum/viewforum.php?f=5&sid=b48253f4ee546632e0b14fe3e2fa885c
Zbrusu nový web pro všechny osvětlovače!
->>> http://www.osvetlovac.info <<<-

tokyssss
Nováček fóra
Nováček fóra
Příspěvky: 7
Registrován: pon 14. čer 2010 8:01:58

Re: Rady k freestyleru

Příspěvek od tokyssss » sob 05. úno 2011 16:52:40

Myslim ze ten napad s manualem je skvela vec.

Mel bych na vas jeste dotaz, je mozne si ve freestyleru udelat sceny a pak je nejak dopravit do normalniho pultu? a jeste by me zajimalo jak se to spousti aby to frcelo na hudbu ;)

dj_scorpio
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 87
Registrován: ned 18. dub 2010 13:12:00
Bydliště: Krnov
Kontaktovat uživatele:

Re: Rady k freestyleru

Příspěvek od dj_scorpio » sob 05. úno 2011 22:59:02

Už jsem se konečně dohrabal k tvorbě návodů takže co nevidět začnu shromažďovat materiály ke zpracování (textové i interaktivní videonávody)...

Jinak ve FS se dá vytvořit soubor 2510 - co jsem tak zjišťoval, tak je to pro kontrolery od MARTINa. Jestli si rozumí i s ostatními pultíky to jsem ale nezkoušel...
Zbrusu nový web pro všechny osvětlovače!
->>> http://www.osvetlovac.info <<<-

Uživatelský avatar
djmarek

Příspěvek od djmarek » stř 16. úno 2011 16:18:54

#-o Zdravim vsetkych.
Mmam problem s timto programom, doteraz to islo v pohode ale teraz uz nie. Problem je ten ze ked kliknu hore aby to vmimalo podla zvuku tak svetlo sa vobec nehybe iba ked rucne mysou pohnu zrkadlo (svetlo reaguje manualne, nie podla hudby) tak mi to vypise teda vyskoci v pravo hore vedla tlacidla "GO" trouholnik a nevim co stim. Neviete mi poradit? Skusal som rozne verzie starsie i novsie ale nepomaha. Indikator mi pekne blika podla zvuku.
Snad som to dostatocne vysvetlil.

Som v tom zaciatocnik berte prosim na to ohlad.

djmarek
Nováček fóra
Nováček fóra
Příspěvky: 4
Registrován: stř 16. úno 2011 23:20:00
Kontaktovat uživatele:

Rady k freestyleru

Příspěvek od djmarek » stř 16. úno 2011 23:26:26

Tak tutok davam fotku, aj som naznacil kde mi to vypise tie trouholniky, ja uz fakt neviem co je stim, doteraz to slapalo v pohode,,, poradte prosim :? [-o< [-o< [-o<



SOM ZACIATOCNIK, BERTE NATO OHLAD!
Přílohy
freesyk.JPG

Pavel Schneider
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 114
Registrován: pát 08. srp 2008 10:01:44
Kontaktovat uživatele:

Rady k freestyleru

Příspěvek od Pavel Schneider » stř 16. úno 2011 23:46:03

Zdravim,
pokud jsem to dobře pochopil tak chceš aby ti to jelo podle hudby a nic víc... Tak to stačí překlapnout na ,,Random dmx value,, v tom nastavení zvuku a pak pravym tl. myši klikneš na to světlo a zaškrtneš aby to běhalo podle zvuku ,,react to sound,, no a v poslední řadě se zbavíš těch trojúhelníků, že klikneš na ten trojúhelník na liště nahoře.
Jo světýlka, to je moje :-D

janek
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 565
Registrován: čtv 18. zář 2008 13:40:53
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Rady k freestyleru

Příspěvek od janek » stř 16. úno 2011 23:48:18

V navode pisu, ze ten trojuholnik hore znamena ze je zapnute "manual override" a tym tlacitkom to mozes vypnut. Tie dalsie netusim.
manual override znamena, ze niekde si zaklikol, ze nejake svetlo ma svietit inac ako je naprogramovane.

skus ten trojuholnik stlacit, ci to nepomoze, snad to neuskodi...

toto su moje domnienky, neviem ci som to spravne pochopil. a neviem ani ci to pomohlo.

Odpovědět

Zpět na „Freestyler“