DISK na výstavě For Music and Show

Sekce slouží k oznámení o workshopech, školeních, soutěžích apod.
Pravidla fóra
- pro zadavatele: tato sekce slouží pro zadání nekomerčního i komerčního inzerátu zdarma. Odbornou veřejnost zde můžete např. pozvat na ŠKOLENÍ či do SOUTĚŽE aj. Neinzerujte zde však zboží, které běžně dlouhodobě prodáváte (vaši běžnou nabídku), k tomu použijte sekce Nabídky firem.
- nejste-li si jisti relevantností inzerátu, obraťte se na administrátora
- není zde přípustné nabízet cokoliv, co nesouvisí se zvukařinou, světly a příbuznými obory. Sekce je monitorována a administrátor může příspěvek odstranit, nebo po dohodě se zadavatelem upravit.
- nezapomeňte do inzerátu uvést kontakt.
- pro uživatele: na inzerát můžete odpovídat či pokládat upřesňující dotazy. Obsah inzerátu nekomentujte.

Server zvukarina.cz ani lidé, spjatí s jeho tvorbou, nenesou odpovědnost za obsah a pravdivost údajů, uvedených v inzerci.
Odpovědět
  • Reklama
  • Powersoft skoleni 2019
Uživatelský avatar
DISK Multimedia

DISK na výstavě For Music and Show

Příspěvek od DISK Multimedia » úte 10. zář 2013 3:39:40

Hudební veletrh FOR MUSIC & SHOW se vrací do Prahy a DISK je samozřejmě u toho!

Už 3. – 5. října se v Praze na letňanském výstavišti uskuteční hudební veletrh FOR MUSIC & SHOW. Jedná se o veletrh hudebních nástrojů, příslušenství, nahrávací a vysílací techniky a u této události DISK nebude chybět!

Navštivte náš stánek! Těšit se můžete na výstavní plochu celých 100m2, na kterých najdete nejen vybavení pro muzikanty, producenty i DJe, ale také pracovní stanice ze světa studia, škol a DJingu. Součástí našeho stánku je také prezentační prostor, kde budou v průběhu celého veletrhu probíhat workshopy a VIP Show. Mezi tématy se objeví například využití MPC série od společnosti AKAI, hudební tvorba prostřednictvím nástroje Ableton Push, řešení akustiky, problematika poslechových monitorů či multimédia ve vzdělávání.

Více informací o veletrhu i chystaném doprovodném programu najdete ZDE.

Těšíme se na vaši návštěvu!
DISK Team
DISK_for_music_show_HQ.jpg

Odpovědět

Zpět na „Worskhopy, předváděcí akce, školení, soutěže...“